Konoha High School - Shin 4

2. dubna 2018 v 22:48 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Páteční ráno bylo hrozné. Myslela jsem, že nevstanu, ale nemohla jsem na sobě dát cokoliv znát, jinak by mi rodiče příště nedovolili v týdnu někam jít. Jejich pravidlo bylo jasné - klidně jdi, ale zítra vstaneš do školy. Takže jsem to musela překousnout, vstát, obléct se, nalíčit se a zamaskovat ty největší škody po včerejšku a sejít dolů na snídani plná předstíraného optimismu. Jak já tyhle dny nenáviděla.
Po snídani si uvařím čaj a beru si ho s sebou do termohrnku, protože potřebuju něco, co mě aspoň trochu nakopne. Včera jsem dorazila dolů okolo dvanácté v poněkud rozpačitém doprovodu Shina chvíli poté, co nás Sai načapal. Vzpomínky na včerejšek mám místy poněkud zastřené, ale tohle si pamatuji docela dobře a jasně. Kupodivu Sai nestihl říci nic rýpavého ani uštěpačného, jak míval ve zvyku, neboť chvíli poté se za ním vyřítila naprosto opilá Ino, která, jak se zdálo, zcela ztratila zábrany. Bylo to trapné a rozešli jsme se v tichosti a se Shinem už jsme se ten večer o nic nepokusili. Maximálně jsme si dali trapnou pusu na tvář na rozloučení. Jednak proto, že jsme byli až moc opilí oba dva a jednak proto, že jsme nevěděli, jak na tom tedy jsme po té trapné chvilce.
Ve škole nás navíc čekala další překvapivá zpráva. Školní ples byl z důvodu špatné organizace o dva týdny posunut. No, alespoň bylo dost času na to věci vyřešit.
Se Shikarou jsme to hned na obědě probraly, jak to jen šlo. Řekla jsem jí, co se včera všechno stalo a ona zase mě, co všechno prováděla s Kankurem. Myslím, že na tu lavičku za klubem už si nikdy nesednu. Nicméně jsem se dostali k tomu důležitému. Shikařiny rady.
,,A ty teď nevíš, jak na tom s ním jsi, viď?''
,,No...ne, nevím.''
,,Hmm...něco mě napadlo, vydrž chvilku.'' Pak se zvedne ze židle a dojde za Sakurou. Chvíli jí něco povídá. Sakura se nadšeně usměje, vezme do ruky mobil a začne hned něco rozesílat. Trochu mě to vyděsí. Po chvíli se Shikara, se spokojeným výrazem, vrátí zpátky.
,,Tak, hotovo. Dneska večer jdeme na diskotéku.'' V kapse mi pípne mobil. Otevřu zprávu, je to pozvání od Sakury na párty, kterou pořádá spolu se Shikarou.
,,Aha...a vysvětlení?''
,,Je pátek, takže to chce nějakou akci. Když to budu pořádat já nebo Sakura, nebude to tolik divný. A když tam uvidí moje jméno, bude vědět, že tam budeš i ty. Takže jestli přijde, máš napůl vyhráno, přišel jen kvůli tobě.''
,,Dobřeeee...to by mě teda nenapadlo. Tak jo. A co mám dělat já?''
,,Ty se soustřed na jedinou věc. Je to něco, na co jsem tehdy sbalila Kankura, takže tě zasvětím do tajů naší tajné techniky. A snaž se to nepokazit. Každá chyba může být fatální! No...ty si to nepíšeš?''
Zbylých patnáct minut strávím zapisováním techniky, kterou mi Shikara popisuje.
,,A taky, Shin, večer očekávej mou pomoc, na tohle tě musím trošičku...vylepšit...'' sdělí mi, když dopopíše techniku.
Večer u nás, když mi Shikara vybere, co si mám vzít na sebe, mám chuť jí to hodit na hlavu.
,,Vážně? Puntíky a proužky? A ta sukně je děsně krátká..budu za štětku..''
,,Jo? Tak proč jí tu máš Shin? A neboj, s tou vestou dohromady to nebude vypadat tak blbě, věř mi...''
S nevěřícným výrazem se začnu převlékat a Shikara odcupitá pro boty. Samozřejmě vybere ty nejhorší, které může.
,,To už si ze mě ale vážně děláš prdel...vždyť je to hrozně vysoký...zlomím si nohu..''
,,Tak proč si to kupuješ? Hele, neboj, budeš moct i sedět...vždyť většina toho je o sezení..''
,,Jo, proto jdeme do toho největšího bordel klubu, kterej ve městě je...''
,,No a navíc ti v těch podpatkách vynikne to, jak máš hezký a dlouhý nohy..''
,,Díky Shikaro..''
,,V poho Shin, hlavně to dotáhni do toho nejlepšího konce. A nezapomeň, žádnej sex, je to sice vostrý, ale k tomuhle nemůže dojít, dokud ti neřekne, že tě miluje..''
Tomu se upřímně zasměju, Tohle mi totiž Shino nikdy neřekne.

Před klubem se sejdeme v půl osmé. Je tu Hinata, Neji, který dorazí na něj neobvykle slušně oblečen. Něco mi uniká? Ten Ten, Lee, Sakura...no skoro všichni. Chybí jen Shino a Kiba. Snažím se nedat na sobě znát zklamání. Když všichni kuřáci z naší skupiny dokouří, jdeme dovnitř. Čekám návaly lidí a tak, ale v klubu jsou jen lidi ze školy, pár tříd níž, pár výš, nikdy cizí.
,,Sakuro, ty jsi tu to rezervovala celé pro nás?'' zeptám se dívky s růžově obarvenými prameny vlasů. Ta přikývne. Pohledem přitom zalétne ke skupince, kde je Sasuke. Pokývnu jí, ať do toho jde a ona se na mě jen povzbudivě usměje.
,,Neboj, on dorazí.'' pak odejde zkusit svoje štěstí. Když odejde, smáznu si z obličeje svůj hraný úsměv a jdu k baru. Měl tu už být, takhle to rozhodně nejde podle plánu.
O pě sklenic vodky později a půl hodiny stále nikde. Zato se ke mně přivalí Kankuro.
,,Hohoho...hele, neměla by si s tím pitím trochu brzdit? Vždyť se v těch botech pak zabiješ,'' udělí mi skoro mateřskou radu.
,,Nemám zrovna dobrej večer...''
,,Nojo..něco jsem stihl vypozorovat...hele moc se s ním sice nebavím, ale občas sem tam si napíšem a tak...můžu mu zkusit brnknout, jestli dorazí...'' pousměju se. Se Shikarou se o mě oba vždycky hezky starali.
,,Ne, to je dobrý, běž si užít večera, máš tu nejúžasnější holku, tak ať není moc dlouho sama..''
,,Však každej ví, že kdyby něco zkusil, dostal by..'' zazubí se na mě Kankuro a šestou skleničku radši vypije sám.
,,No nic, kdyby něco, moje nabídka platí Shin, stačí říct..'' a s tím odejde. Objednám si další vodku.

O další půlhodinku později konečně dorazí. I s Kibou. Zprvu mě nevidí. Hned ve dveřích ho zastaví 'Hinata a začnou si povídat. Kiba mezitím sjíždí pohledem celý bar. Když si mě všimne, znatelně se změní jeho výraz z ''konečně jsme dorazili'' na ''no to potěš''. Omluví se Shinovi a Hinatě, nechá je uprostřed rozhovoru a jde ke mně,
,,Sakra holka, kdy ses takhle stihla zřídit?'' zeptá se mě a jen tak tak mě zachytí, že nespadnu ze židle. Snažím se mu odpovědět, ale nějak se mi pletou slova.
,,No tyvole...já mu říkal, ať mákne prdelí...hele poď, sedni si ke stolu, přinesu ti vodu a hned přijdu..'' a s tím mě usadí za stůl. Po chvilce najdu i na stole vytouženou sklenici vody. Napiju se. Trochu mě to probere. Po chvíli přijde i Kiba.
,,Dobrý, zatím jsem řekl Hinatě, aby ho zabavila...musíme tě nějak dát dohromady...kolik si toho sakra vypila holka? No to je teď jedno..pojď, potřebuješ se nadýchat čerstvýho vzduchu..'' zvedne mě Kiba na nohy a vede mě k východu, ale skoro u něj si nás všimne Shino.
,,Doprdele...'' zakleje potichu Kiba. Zkusím stát rovně a nenápadně se prsty štípnu do kůže, abych se ještě trochu víc probrala.
,,Ahoj Shin, ty už jdeš?''
,,Eeem...no..'' do řeči mi skočí Kiba.
,,No zrovna chtěla na vzduch, tak jsem šel s ní, aby jí nikdo neobtěžoval...tak když chvilku počkáš, vyperu ti jí v řece a jsme tu zpět v cukuletu..'' snaží se to zahrát jako vtip, ale Shino mu to nežere. Vyčítavě se na něj podívá a Kiba zmlkne.
,,Já s tebou klidně ven půjdu, jestli chceš...'' zní trochu ublíženě. Sakra, teď mu nemůžu říct ne. Znělo by to, jakože o něj nestojím a všechno bych zazdila. Přikývnu a trochu se i pousměju. Pak se přinutím do kroku. Sakra, bylo by mi tiskáckrát milejší, kdyby mě vidět zvracet Kiba!

Venku se projdeme až za klub, kde je park s řekou a lavičkami, kam často chodí maminky s dětmi a pejskaři. Za jiných okolností by to bylo romantické až kam, ale těžko říct, co ze mě vyleze dneska. Romantiku bych moc neočekávala. Shino lavičku nejdřív otře od hlíny a až pak si oba sedneme.
,,Promiň, že jsem přišel pozdě...mamka vyšilovala kvůli poslednímu testu z biologie..trochu jsem ho podělal..nechtěla mě nikam pustit a chtěla, abych se radši učil..chvíli mi trvalo jí přesvědčit, až když se táta přimluvil..''
Připadám si jako totální vůl. Místo, abych počkala, tak jsem si hned myslela nejhorší a zlískala se jak to prase. Achjo...
,,T-to nevadí...vždyť to nebylo zase tak dlouho..''
,,Jsi v pořádku Shin..?''
,,No...jo..jen jsem trochu...'' achjo, trapas v akci.
,,Kolik si toho vypila?'' zeptá se mě starostlivě Shino.
,,Já-já nevím...asi sedm...osm? Ale s džusem...'' Shino vyvalí oči.
,,Neměla bys tolik pít, divím se, že ještě můžeš chodit.'' Trochu mě naštve. Kdyby přišel včas, tak by se to nestalo!
,,To není tvoje starost...nejsi můj táta...'' odseknu mu.
,,Shin, děje se něco? Udělal jsem něco špatně? Vadil ti ten včerejšek?'' zeptá se trochu zmateně. Vzápětí svého výstupu zalituji. Ne, tys nic špatně neudělal, to já,já,já,já,já. Já jsem špatná.
,,Ne..omlouvám se...neměla jsem tolik pít..jen jsem byla trochu nervózní...já nevěděla, co teď ode mě budeš očekávat a tak...a jestli to nebylo včera jenom alkoholem...'' nojo, opilý lidi bývají nejupřímnější. Dejte si pár panáků a uvidíte, jak to z vás začne lítat.
,,Blázníš..? Nebylo to jen alkoholem...spíš mi to dodalo odvahu...takhle zastřízliva se k tomu odhodlávám už tři roky a nic. A pak se jednou opiju...nepřehnal jsem to?'' Tomu se musím pousmát.
,,Ne, ani náhodou...vlastně...by teď měla být s přiznáváním řada na mě, že..?'' zvednu se z lavičky.
,,Co chceš dělat Shin?'' zeptá se Shino, ale to už si na něj obkročmo sednu, tváří proti té jeho. Ještě, že existují i lavičky bez opěrátek!
Než stihne cokoliv říct, posunu se co nejblíže k němu a rty mu přitisku na krk pod ucho. Vydechnu. Ucítím, jak se celý chvěje. Začnu s polibky postupovat až ke klíční kosti a zpátky. Při tom se třu pánví o jeho mužství. Ne takovými těmi tvrdými bolestivými pohyby, o kterých si kdejaké levné holky myslí, že se klukům líbí, ale jemně, tak aby to přinášelo víc uspokojení mně, než jemu. Funguje to dokonale. Do chvilky cítím přes kalhotky, jak je tvrdý. Vzdechnu, jemně a tiše. Rty přesunu na hranu jeho čelisti. Jemně mě zapíchá na rtech, nedávno se oholil. Opět se posouvám od ucha k bradě, ale ještě pomalejšími a dráždivějšími pohyby. Až teď si všimnu, že se jeho ruce přesunuly na můj pas. Ceou dobu mě objímá, ale nic víc nedělá. Až když už je vzrušení skoro nesnesitelné, ho zlehka políbím na rty. Přitáhne si mě k sobě. Tvrději, žádostivěji. Krade z mých rtů jeden polibek za druhým, až se celá chvěji vzrušením. Jeho touha mě tlačí do slabin a působí mi příjemné mravenčení v břiše a pocit vlhkosti na úplně jiných místech. O to intenzivnější je to, že nemám kalhoty, ale sukni, takže se mi otírá přímo o kalhotky, které dle Shikařina výběru měly být krajkované. Bože, proč jen je ta látka tak tenká? Zlehka ho kousám do rtu a užívám si jeho chuť. Pak se ale stane něco nečekaného. Shino se rozhodne převzít iniciativu. Chytí mě rukama za stehna, zvedne a položí na lavičku pod sebe. Stále mám nohy roztažené od toho, jak jsem seděla, proto se mu naskytl neskutečný pohled na moje kalhotky. Díky přemíře alkoholu si ale moc neuvědomuji stud či cokoliv jiného. Ne, to přijde až zítra. Teď jsou tu ale jiné pocity.
,,Proč to vždycky musí být s alkoholem..?'' položí mi otázku, když mi přišpendlí ruce svýma vlastníma k lavičce a tentokrát pro změnu on dá své rty na můj krk. Úplně me z toho pocitu zamrazí. Přejíždí tam a zpátky. Dostane se ažž na klíční kost, ze které sjíždí trochu níž, tedy až tam ,kam mu můj výstřih dovolí. Zakloním hlavu a užívám si ten pocit. Na chvíli se přestane věnovat mému výstřihu a trochu se natáhne, aby mě mohl políbit. Pohyb způsobí to, že se o mě opět otře na těch nejcitlivějších místech. Shino si všimne mého protipohybu a pousměje se. Políbí mě. Potom jeho ruka zabloudí ke mně pod sukni. Nejprve jsou to jen letmé dotyky prstů. Látka je tak tenká, že je cítím skoro jako na holé kůži. Prsty mu zatínám do zad a mé vzdechy tlumí svými polibky. Ucítím, jak se snaží dostat pod látku. Povede se mu to. Pak už jsou pocity, tak intenzivní, že je nejde ničím vyjádřit. Cítím v sobě žár, který mi spaluje celé tělo a přitom mám husí kůži. Moje ruka zabloudí k jeho poklopci a začnu mu rozepínat kalhoty.
,,Shin...co to děláš..?''
,,Prosím...chci tě..tady a teď hned..'' chytí moje ruce těma svýma.
,,Ne, to nejde. Vždyť jsi opilá..nevíš, co říkáš...'' tímhle ze mě veškeré vzrušení opadne.
,,Tak proč si s tímhle vůbec začínal?'' narovnám se do se du a urovnám si sukni i spodní prádlo pod ní.
,,Minule ti to nevadilo...myslel jsem, že se ti to líbilo..''
,,Líbilo...tak proč nemůže být nic víc?''
,,Shin, vždyť je to hrozně narychlo...teď po vlivem toho bys chtěla, ale zítra by ti to bylo líto a mrzelo by tě to, že jsi se mnou začala takhle...na lavičce někde u řeky. Když už by to mělo být, chci aby sis to opravdu užila...se všim všudy...nevím, jestli si už..někdy..doufám, že ne...protože pokud ne, nechci, abys na to poprvé měla špatné vzpomínky.'' Tohle mě probere víc, než kdejaká facka nebo studená voda. Má pravdu, dneska bych chtěla a zítra co? Litovala bych toho, že jsem mu hned dala všechno. Zároveň ale zalituju, že o tom ví Shino tolik. Určitě nebudu jeho první...
,,M-máš pravdu, omlouvám se, nechala jsem se moc unést...chci si počkat...ještě jsem nikdy...určitě v tom máš víc zkušeností, než já..'' Tomu se Shino potichu zasměje.
,,Vážně si to myslíš?''
,,Jak jinak bys tohle všechno věděl?'' zeptám se ho trošku zklamaně.
,,Kiba mi dost často říká o svých...řekněme kamarádkách na jednu noc...já jsem nikdy s holkou nespal...'' Doslova mi tím vyrazí dech. Tak kde se to všechno tak dobře naučil?
,,Co to teda pro nás znamená..?'' zeptám se ho a v očekávání položím svojí ruku na tu jeho.
,,No..doufám, že to pro tebe není jen na jednu noc...rád bych, kdyby to bylo něco trvalejšího..'' Usměju se na něj a políbím ho. Myslím, že tím bylo vše řečeno.
//Tramtadadá po krizi střední dvacítky jsem zpátky a silnější, než kdy dřív. Chyběla mi inspirace a tak. Ale konečně se zase navrátila a můžu psát. Jinak tahle povídka má mnohem větší sílu s hudbou. No vážně, hned vám sem hodím tu písničku, při které jsem to psala. Myslím, že ty emoce mluví za vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama