Konožské rajdy 2- A co ostatní?

27. září 2017 v 1:11 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Shin byla vždycky spíš považována za intelekuálku a s holkama se moc nebavila. Jediná její kamarádka z jejich party byla Hinata, protože byla o něco klidnější a zároveň ne taková coura. Jelikož se Shin nebavila tím, že půl dne protrajdala po obchodech a nakupovala, tak si s ostaníma moc nerozuměla. Ale to neznamenalo, že se spolu nebavily, naopak, byla to taková ta tichá společnice, která jim vždycky dala opsat úkol a ony za to na ní za odměnu byly milé a vždycky jí pozvaly na party. To ale většinou proseděla se Shikarou v koutě. Shikara byla její nejlepší kamarádka, nejvěší geek a nerd z celé Konohy, kerá se bavila většinu času tím, že hrála videohry. Její brácha byl Shikamaru, takže vždycky obě věděly, co je nového a co se děje, ale moc se toho neúčastnily.
Shin už od základky tajně vzdychala po Shinovi Aburame a těšila se na dlouho plánovaný večírek u Ino, kam se hodlala vydat a konečně ho oslovit a ne jen sedět a řešit se Shikarou nejlepší strategie v Mariovi.

V den D si obě oblékaly černé šaty, které byly nutnost zmíněná v pozvánce. Shininy šaty byly malé černé ve stylu Audrey Hepburn, prostě se snažila být elegantní každým centimetrem. Zato Shikara si na šaty ihned dala placku s Pacmanem a na nohy obula svoje minecraft tenisky. Achjo, takže zase v koutě ,pomyslela si Shin.

Na párty už to docela žilo, když holky přišly, takže jen ukázaly pozvánky a vešly dovnitř. Shikara řekla Shin, že si dojde pro něco k pití a pak jí najde. Shin přikývla a šla si po svém. Věděla přesně koho hledá. Rozhlédla se po celém sále, ale nikde ho neviděla. Zrovna Inin otec oznamoval hlavní tanec večera a všichni si šli pro masky. Ne, tady určitě není, tohle není jeho styl, pomyslela si Shin a vyšla do zahrady. Procházela se chvíli mezi stromy a keři, když ho nakonec uviděla. Seděl tam na lavičce s Kibou a o něčem se zarytě bavili.
,,....já ti jen říkám, že si dopadl ještě docela dobře. Mohlo o bejt horší,'' řekl Kiba a působilo to, jako kdyby Shina utěšoval.
,,Nojo..ale tohle je znásilnění, ne? Měl bych to ohlásit..''
,,Tyvole, co blbneš! Měl si to štěstí, že si vojel jednu z nejlepších holek z vesnice a ty si chceš stěžovat?!'' oponuje mu Kiba. Shin se začne ztěžka dýcha. Co...?
,,Já jen prostě, že já nechtěl..nebyl jsem to já a ona nebyla ta pravá..nechtěl jsem to s ní..''
,,Tyvole, tak si dál sni ty svoje erotický fantazie, na tohle já nemám, jdu se bavit. Až najdeš svý koule, přišij si je zpátky a přjid za mnou, třeba se najde ještě nějaká, která o ně bude mít zájem,'' odpoví mu Kiba a začne se zvedat z lavičky. Pak tam nechá Shina samotného a vrátí se dovnitř. Shino ztěžka vydechne a chytne si hlavu do rukou. To Shin dodělá, nedokáže ho vidět takhle zničeného, tak si dodá odvahy a vyleze z křoví.
,,Ahoj...'' zašeptá tiše.
,,Ahoj...'' odpoví jí Shino a zvedne hlavu. Na tváři se mu mihne smutný úsměv.
,,Děje se něco?'' zeptá se ho Shin a starostlivě se na něj zahledí.
,,Ani nevím, jestli bys to chtěla slyšet...''
,,No..zkus to,'' povzbudí ho. A tak jí Shino poví o tom, jak si s klukama vyšli do klubu. V podstatě byl jedním z nich přemluven a o něco se vsadili, jinak by radši zůsal doma, na tohle nikdy moc nebyl. Ale pak se tam na něj přilepila Ino a asi mu něco hodila do pití, když byl pryč a pak...nebyl to on a líčil to, jako kdyby šlo o profi znásilnění. Ačkoliv jeho tělo v tu chvíli říkalo něco jiného, jeho mysl se snažila bránit, ale nešlo. Byla to prostě rychlovka v zaplivaný uličce a nejhorší na tom bylo, že on si to takhle poprvý rozhodně nepředstavoval.
Když skončí s vyprávěním, je chvíli ticho. Shin neví, co říct. Je to poprvé, co s ním doopravdy mluví o něčem soukromém, ne o hrách, knížkách nebo filmech, jako ve škole, a vůbec neví, co dělat. Na jednu stranu mu chce pomoct a na druhou se chce prostě jen schoulit a brečet u filmu Lví král, tak jako vždycky, když má krámy.
,,A...jak sis to teda představoval?'' vysouká ze sebe nakonec otázku.
,,Na lepším místě, někde, kde je to trochu víc romantické..vím, že to bude znít divně a chápu, protož kluci mají pověst, jakou mají, ale já takový nikdy nebyl. Držím se jejich bandy, protože Kiba je fajn, když nemluví o Hinatě a Neji hraje 4story...''
Aha a tu romantiku i s Ino..?'' položí Shin nejvíc palčivou otázku.
,,Ne. Mně se nikdy nijak nelíbila. Je to moc bárbína, na tyhle holky já nejsem...radši jednu, kterou bych měl vážně rád a měla by kus mozku v hlavě a nespala s každým druhým...''
,,Aha...nojo, těch je asi málo, chápu..''
,,Vlastně...teď jedna sedí přímo vedle mě..''
,,A...aha...'' Shin ztratí slova. Udělá se jí knedlík v krku, ale chyne se svojí šance. Jednak proto, že jí už roky masturbace omrzely a taky proto, že čím rezatější střecha...no, slýchávala to často od Naruta nebo Sasukeho a vždycky je za to nesnášela, ale teď v Shinově bezprostřední blízkosti zjistila, jak moc pravdivá ta věta je.
,,A nebude to pro tebe jenom další rychlovka?'' zeptá se Shin Shina.
,,Ne, rozhodně ne. Vždycky sem doufal, že až to jednou bude,tak to budeš ty. S Nejim jsme se vsadili, že tam ten večer budeš a oslovím tě, ale tys tam bohužel nešla..''
,,A sakra, to jsem tomu mohla zabránit...no, teď ti to budu muset vynahradit...'' naklonila se a políbila ho přímo na rty. Když se líbali, klesli spolu z lavičky do trávy a pokračovali na zemi. Shinovy ruce jí zatím hladily všude po těle a počínal si neobvykle něžně, ale také velmi nervózně a roztřeseně, skoro jako by se bál, že jí dostatečně neuspokojí. Jenže to už se naplnila přesně pravdivost Narutových slov o střeše a sklepě a Shin mu jedním pohybem rozepla a stáhla kalhoty.
,,Beru prášky, takže se toho nemusíš bát....a teď, nechal si mě čekat vážně dlouho, tak to naprav!'' řekne, když si Shina přitáhne blíž. Ten si všimne, že s mezitím stihla vyhrnout sukni a stáhnout černé kalhotky z krajky. Zařídí se tedy podle ní a i on si stáhne trenky a zlehka na ní nalehne. Jenže Shin ho chytne za boky a přitahuje si ho v jiném tempu, mnohem divočejším. Snaží se vnímat jí, ale po chvilce mu dojde, že to je opravdu blbý nápad, protož by se za chvíli mohl udělat. Je vevnitř tak úzká... Shin pod ním sténá a zarývá mu přes sako prsty do zad. Pak se s ním přetočí a ona je nahoře. Páni, ta bude asi hodně neunavitelná, napadne Shina, když si všimne jiskry v jejích očích. Ale co, jaký si to chtěl....


Mezitím Shikara stojí ve frontě u švédského stolu a popíjí šampaňské ze skleničky.
,,Cool boty, jak se menuješ?''
,,Shikara a ty?'' odpoví týpkovi s hnědými vlasy v černém obleku s fialovou kravatou, na které je jasně patrný vzor pixelových příšerek. Hmm, tohle bude ještě zajímavý večer...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama