Nemravné sny - Shino 2

22. srpna 2017 v 23:54 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Sedíme spolu u stromu, ona se o něj opírá a já mám hlavu položenou na jejím klíně. Je to jeden z nejkrásnějších okamžiků, kdy býváme spolu. Tyhle chvíle jsou pro mě jedny z nejdůležitějších, o to víc, že se mi podařilo konečně dobýt její srdce. Sama sice tvrdila, že se jí líbím už od té doby, co mě poznala, ale já to i tak považuji za jeden ze svých největších úspěchů. Rukama, kterýma mě objímala okolo ramen, přejede přes vlasy a odhrne mi je z čela. Musím se tomu pousmát.
,,Copak, lechtá to?''
,,Ne, ale líbí se mi, jak se o mě staráš,'' odpovím ji. Ona se usměje a její ruka mě hladí ve vlasech. Zavřu oči a užívám si naplno tuhle chvíli. Jen já a Shin, spolu....
Může být něco krásnějšího?
Ale v tom ucítím, jak se její ruce rychle přesunuly níž. Jedna mi vyhrnula bundu a hladila mě po břiše a druhá mi zajela do kalhot. Překvapením ani nestihnu nic říct, tohle ještě nikdy předtím nedělala.
,,Pšššt...''
Zašeptá a začne mě dráždit rukou. Zpočátku jen párkrát přejela tam a zpátky, ale pak.... Bylo to mnohem lepší, než kdybych já sám.
,,Shin-san...aaaah...'' Uslyším, jak se tiše zasměje pro sebe a trošku přidá na intenzitě. Nemůžu se udělat, ne takhle, vždyť jsem oblečený. Proto v nestřeženou chvíli, ačkoliv to bylo velké sebepřemáhání, jí chytím za ruku a otočím nás tak, že teď sedí ona mě na klíně a já za ní.
,,Co..proč?'' zeptá se zmateně.
,,Víš, co by se stalo, kdybys pokračovala.''
,,Já jen chtěla, aby ses trochu uvolnil..'' skoro bych přísahal, že ve tváři zrůžověla.
,,Málem jsem se uvolnil až moc...''
,,To mě mrzí, Shino-san...''
,,Nemusí..bylo to...velmi příjemné. Ale teď bych mohl já..''
Než stačí odpovědět a já racionálně uvažovat, tak to udělám. Nevím, kde jsem na to sebral odvahu, za normálních okolností bych to nikdy neudělal. Ale ona mě vždycky dokáže tak moc vzrušit, že se sotva ovládám. Občas zvládám jen sedět a třást se a snažit se jí to vymluvit, protože na ní nechci spěchat. Tohle musí být sen, určitě, protože jinak bych se takhle nezachoval.
Zatímco Shin tiše vzdychá, jedna moje ruka si našla cestu k ní pod tričko a trochu jí ho vyhrnula. Naskytne se mi tak pohled na její podprsenku.
,,Shino-san..'' zakňučí a snaží se si to tričko stáhnout zpět. Jindy bych se jí omlouval a prosil jí, aby mi odpustila. Vlastně ne, já bych to normálně vůbec neudělal. Ale teď se ve mě probudilo cosi jiného, primitvnějšího, živelnějšího. Vytáhnu jí i podprsenku a začnu se věnovat jejím prsům. Celá se začne chvět a sténat. Mezitím se moje druhá ruka přesouvá níž. Vyhrnu jí už tak dost vyhrnutou sukni a s hlubokým nádechem se jí poprvé dotknu na těch nejintimnějších místech. Celá se napne a vzdychne.
,,Shino-san!'' vykřikne, ale nebrání se tomu.
Zkusím to tedy znovu, s mnohem větší intenzitou. Přejíždím nahoru a dolů a ucítím, že je celá vlhká. Zrudnu. To se jí to vážně tolik líbí? Nečekám na nic, chci zjistit, jaká je, nejen přes látku. Odstraním z cesty její kalhoty a zakroužím prostředníčkem. Opět skoro vykřikne. Vlhne víc a víc. Neskutečně mě vzrušuje to, co se mnou dělá a už nějakou dobu mám trenky napnutné k prasknutí. Achjo, tohle se mnou dělá pokaždé, když se mazlíme. Ale tentokrát nechci uspokojovat nějakou svojí frustraci či touhu, chci uspokojit jí. Zasunu do ní nejdřív jedne prst, pak druhý. Chvíli s nimi pohybuji, dokud sebou celá netrhne. Ucítím jakési pulzování a ještě víc zvlhne. Řekl bych, že se mi to podařilo.
Chvíli poté se Shin upraví a otočí se ke mně.
,,Tohle-ti-musím-oplatit!'' a začne se dobývat opět do mých kalhot. Nestihnu ani nic říct a už zase ucítím její ruku. Zakloním hlavu a užívám si ten pocit, když v tom....
Se probudím ve své posteli. Doháje, už zase? Kouknu se na budík, ukazuje 12 odpoledne. Prásknu sebou na polštář. Myslím, že příště, až se Shin bude o něco pokoušet, tak jí nechám a nebudu argumentovat, že je pro dívku tolik brzy. Slušnost je sice hezká věc, ale tyhle sny mě asi brzy zničí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama