Sh.& Sh. 15- Dítě

23. dubna 2017 v 19:17 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Konečně po dlouhé době pokračování. Tam-ta-da-da-dá! Ať zazní fanfára, Shino bude fotřík!


Po svatbě všechno plynulo hrozně rychle. Odešla jsem na mateřskou. Přestěhovali jsme se se Shinem do menšího bytu v jejich klanovém sídle. Shikara si vzala Kankura, Naruto s Hinatou oznámili, že čekají první dítě. Začalo mi růst břicho. Tak jsme to oznámili i my se Shinem. Ovšem jen tak jako vedlejší, abychom nepřitahovali zbytečnou pozornost. Nechtěli jsme, aby někdo štoural moc v tom, kdy že se to stalo. Ovšem nějakým chytrolínům, jako například Shikamaru, nic neušlo.
,,Hele, Shin...když jste se Shinem měli svatbu před třema měsícema, jak je možné, že už ti roste břicho?'' Naštěstí jeho úvahy umlčela Temari jednou ranou do ramene. Očividně mu tím chtěla jemně naznačit, kdyže si oni dva taky konečně pořídí to svoje. Asi ti vzal k srdci, protože do dvou měsíců jí požádal o ruku.
Čas plynul a plynul a ze mě se pomalu, ale jistě stával airbag. A termín se blížil. Pořád jsme to očekávali a pořád nic. A pak to přišlo.
Zrovna jsme se Shinem byli na zahradě a čekali na ostatní. Naruto a Hinata, kteří už byli svoji delší dobu, nás předběhli o pár dní a nesli nám ukázat malého Boruta, nový přírůstek do rodiny Uzumaki. K tomu se tam také sešli Ino a Sai, kteří už také očekávali každým dnem, Temari a Shikamaru s malým nebo malou Narou na cestě, Chouji a Karui taktéž a Shikara s Kankurem. Všichni byli těhotní. Dokonce přišla i TenTen se svými už odrostlými dětmi. Měla je holt dříve, než my, ale tatinka se nedočkaly. Celkově panovala příjemná atmosféra přicházeli další a další hosté. Až to na mě přišlo.
,,Umm..Shino?''
,,Ano, lásko?''
,,Asi...mi praskla voda.'' V tu chvíli jsem nevěděla, co bude dělat dřív. Shino okamžitě zahodil hrnek s čajem, přestal se chvíli věnovat malé Mirai, kdo by kdy řekl, že mu to tak půjde s dětmi, a začal panikařit. Vše za něj vyřešila Kurenai.
,,Shino, pohlídej mi prosím Mirai a až se trochu zklidníš, doraž za námi do porodnice. Já zatím odvedu Shin.'' Jednoduché jako facka, ale vysvětlete to chlapovi. Dříve klidný Shino začal spontánně jančit, až ho musel Kiba a Lee zpacifikovat s tím, že ho nadopují práškama a pak, kdyby nemohl chodit, ho dopraví. Kurenai mě pak dopraví do porodnice. Během cesty se mi začnou ozývat porodní bolesti.
V nemocnici se všechno seběhne hrozně rychle. Položí mě na lůžk oa dovezou na sál. Seženou Shizune a porod může začít. Pamtuji si jen pronikavou bolest a Shizunin křik.
,,Tlač! Tlač, už vidim hlavičku!'' Spolknu svoje nadávky a i to, ať si to zkusí sama, že zas takovej odvar to není, ale pak ucítím, že to všechno povolí a dítě je na světě. Shizune ho opláchne a ozve se novorozenecký křik.
,,Gratuluju, je to holčička.''
,,Bude se jmenovat Hime.''

Půl hodiny po porodu dorazí Shino, zklamaný, že to prošvihl. Už je poněkud lepší, ale místy ho musí Kiba přidržovat. Předám mu naší dceru a jeho reakce mě překvapí, jako ještě nikdy nic jiného.
,,Tak to je naše malá princezna...ahoj..'' Ještě nikdy jsme ho takového neviděli. Nikdo. Dokonce se i usmíval, což s Kibou málem seklo. Celá sešlost se postupně schází v porodnici s narychlo koupenými dárky a gratuluje nám.
K večeru mi oznámí, že díky Shizuniním a Sakuřiným schopnostem ninjy medika mě pustí hned, jak se na to budu cítit. Takže druhý den ráno už se Shinem neseme naší novorozenou dceru domů. Tuším, že tohle bude začátek něčeho velkého a krásného. Sevřu Shinovu ruku a on mě políbí na tvář.
,,Miluju tě, Shin-san.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31% (9)
Léto 27.6% (8)
Podzim 20.7% (6)
Zima 20.7% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama