Nemravné sny - Shino

10. ledna 2017 v 21:01 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Tuhle sérii bych zahájila předřečí, že se bude jednam o vícedílnou, ale na sebe absolutně nenavazující sérii. Budu si vybírat náhodné postavy z Naruta a vymýšlet jim jejich sny. A jelikož sem si nedávno našla perfektní obrázek Shina, tak bude první oběť. >:3 Tak snad se bude líbit.
Tag: shino, naruto, fan fiction, naruto povídka, love , sex , 18+


Stojím u sebe v pokoji a ona vejde dovnitř. Sluneční světlo se jí odráží ve vlasech. Vytnáří tak ten nejkrásnější pohled, jaký se mi kdy mohl naskytnout. Ono celkově pohled na ní je naprosto dokonalý.
,,Ahoj...tvoje mamka mě pustila dovnitř...zajímalo mě, jestli jsi v pořádku. Zdálo se, že ten Kankurův jed byl opravdu zlý..'' Promluví. Úplně roztaju. Bože, ona je tak sladká. Ten její úsměv a všechno. Ví vůbec, jak moc je krásná?
,,Ahoj Shin-san. Jsem v pořádku, děkuji za optání.'' (bože, sem to ale debil, ona se o mně bála...juchů!) Snažím se zachovat klid. Vevnitř ale zuří vulkán emocí.
,,Měla jsem o tebe takový strach...'' Přijde ke mně blíž a obejme mě.Nezdá se mi to? Skoro jako by se mi plnil můj odvěký sen. Byla tu, mluvila na mě a dokonce... se mě i dotýkala. Využiji situace a přitisknu jí k sobě. Nádherně voní. Po levanduli. Ona mě zničehonic políbí. Úplně mě tím vyvede z míry. Konečně! Oplatím jí polibek, když v tom ona přestane, chytne mě za ruku a táhne mě k mojí posteli. Vážně...?
,,Shino...já už to nemůžu vydržet, toužím po tobě celé ty roky...'' Úplně mě připraví o slova. Vždyť přesně popsala to, co se mi odehrává v hlavě. Položí mě na postel a rozepne mi budnu. Obkročmo se na mě posadí a začne mě znovu líbat. Já už ztěží dýchám. Když v tom mě vyvede ještě víc. Začne se o mě otírat. Konkrétně tam dole. Vzdychá mi u toho do ucha a je to jako rajská hudba. Neskutečně mě to vzruší a cítím, jak tvrdnu. Vzdechne.
,,Shino...'' Zašeptá mi do ucha a její ruka mi rozepne poklopec u kalhot. Pak mi zajede pod trenky. Zakloním hlavu a přivřu oči.
,,Aaach...'' Teplota v místnosti najednou nebezpečně stoupne. Ona mi chytne druhou rukou mojí a dá si jí na prsa. Vzrušeně u toho zakňučí. Myslím, že tohle už dlouho nevydržím. Zničehonic se ale ozve rušivé ťukání.
Shino...Shino...Shino..
Jakoby z dálky. Ale pořád hlasitější a ťukání sílí.
,,Shino!!'' S trhnutí sem probudím. Sám v pokoji. Bundu mám rozeplou, ale ruka v kalhotech nepatří Shin, nicméně mně.
,,Vstávej ty ospalče, zaspíš i oběd.'' Zazní za dvěřmi matčin hlas.
Zatraceně, byl to jenom sen!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Komentáře

1 Radim Radim | 18. ledna 2017 v 22:57 | Reagovat

Boty na kolo, Ponožkoboty https://www.elementstore.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama