Jak je to vlastně s EET?

2. ledna 2017 v 20:56 | Soloween |  Moje kecy
V televizi a v novinách je to pořád dokola. EET jsou peníze pro vás, podnikatelé vás obírají, tiskárnu a účtenky na ně! Ale jak je to s tím vším ve skutečnosti? Opravdu jde o takové úniky, že je to pro nás doslova katastrofa?
Těžko říct, zní moje odpověď. A proč? Protože netuším, o jaké peníze jde. A Babiš také ne. Jak může psát, že uniká přes podnikatele 18 milionů, když jim do těch tržeb nevidí a proto právě chce zavádět EET? A nebo jsou to jeho vlastní úniky?
Myslí si snad pan Babiš, že třeba takové kadeřnice a nehtařky, které do teď nově zavedené hranice nespadají jen o nšjaké ty drobné schovávají ve svých umělých nehtech a nabarvených vlasech ty miliony? Jim právě spíš EET uškodí, než aby pomohlo, protože náklady na jeho pořízení jsou víc než některé dokáží unést a mnoho jich tak zmizí ze scény. Nepřijde mi, že tahle čistka je dobrá, vždyť o kolik podnikatelů tím přijdeme.
A také se hned nabízí otázka, jak jsme mohli dopustit, že je tohle všechno možné? Nojo, volby. Volby, na které mladí kašlou a akorát pak nadávají, že se tohle stalo. Já osobně jsem volit byla a s výsledkem jsem tak nespokojená, že se mi chtěla skoro brečet. Proto jsem svůj podpis přidala na petici proti EET, kterou vykonstruuovala stana TOP 09 a rozhodně v budoucnu hodlám víc sledovat jejich program, protože jejich věta, jestli je EET jen metáním mlhy kolem skutečného problému mě vskutku zaujala. No považte, užívá snad sám pan Babiš EET na svoje podnikání? Nebo jen rozehnal mlhu, aby se všichni navzájem podezřívali a jeho špinavé kšeftíky zůstaly bez povšimnutí? Nahlašte také svého hospodského, který vám nedá účtenku. Co to je? Nepřipomíná to náhodou tak trošku minulý režim? Takže se vás zeptám teď všech, nezdá se vám, že v tomhle státě začíná pomalu, ale jistě něco smrdět?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama