Prosinec 2016

Sh.& Sh.13 - Plánování

5. prosince 2016 v 21:08 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Od Shina to bylo krásné gesto, nicméně jsme museli vymyslet, jak to oznámit klanu a zařídit svatbu co nejrychleji, aby si nikdo nestihl všimnout, že mě už stihl nabourat. Proto kromě té pěkné žádosti u mě v pokoji musel ještě oficiálně přijít k nám domů a požádat rodiče. Mamka z toho byla celá pryč a dojetím brečela. Okamžitě začala plánovat a vymýšlet. Trvalo celkem tři hodiny, než jsme se jí zbavili. Pak sme konečně osaměli u mě v pokoji.
,,Taky tomu nemůžeš uvěřit, že se to vážně děje?'' Zeptám se Shina.
,,Proč? Je na tom něco špatného?''
,,Nene, o to nejde..já jen, že ještě nedávno mi bylo 13 a jen jsem tě pozorovala z dálky a styděla se na tebe promluvit.''
,,I na chunninských zkouškách?''
,,Tam jsem byla na vrcholu blaha, když jsem se Shikarou s tebou mohly jít...šla bych kamkoliv...'' Shino se pobaveně usměje. Příjde mi, že co jsme spolu se směje častěji a víc. Zničehonic mě překvapí tím, že mi sáhne na břicho.
,,Myslíš, že to bude kluk nebo holka?''
,,Nevím, ale přála bych si holčičku..'' Vyslovím své přání.
,,Já taky...'' Docela mě tím překvapí. Čekala bych, že on jako muž bude chtít syna.
,,A když to bude napoprvý kluk?'' Zeptám se a zatáhnu ho za zip u bundy.
,,Tak to můžeme zkusit znovu...'' Zašeptá mi do ucha. Projede mnou vlna vášně a začnu z něj strhávat věci. Shino mě začne líbat a taky svlékat.
,,Chceš to zkusit hned teď?'' Zeptám se ho. On mě vysvlékne úplně a přesouváme se ke stolu. Shodím z něj úplně všechno a Shino mě na něj vysadí. Rozepne mi podprsenku a já se dobývám do jeho trenek. Už se celý třese vzrušením, když ze mě stahuje krajkované černé prádlo. Chytne mě za boky a přirazí k sobě. Vzrušeně zasténám. Škoda, že nás to nenapadlo už dřív!

Na další den jdeme se Shikarou vybírat šaty. Chce svatbu mít do týdne, aby se vše zamaskovalo a nikdo na nic nepřišel. Po dlouhém a úmorném výběru si nakonec zvolím jednu splývavé s korzetem a vlečkou. Další je zařizování jídla, seznamu hostů, velká objednávka květin u Ino a v neposlední řadě domluvit oddávajícího. Až mi z toho všeho jde hlava kolem a jsem ráda, když přijdu konečně domů. Už za čtyři dny, pomyslím si. Pověsím šaty na skříň a vykloním se z okna. Pohled na západ slunce mě vždycky uklidňoval. Rukou si pohladím břicho. Škoda, že nemůžu zjistit, co to bude. Ozve se zaklepání na moje dveře.
,,Dále.'' Dovnitř vstoupí Shino. V podstatě jsme se ještě nedohodli, kde po svatbě budeme bydlet, ale myslím , že podle tradice já se přestěhuji ke klanu Aburame. Zezadu mě obejme.
,,Jaký si měla den?'' Vypovím mu všechno o přípravách a nekonečném obcházení. Docela mu závidím to, že si má sehnat jen svědka a oblek. Navíc ani u toho svědka se moc nepřetrhne, protože jak se dalo očekávat, tak je to Kiba. Zařizování je až kam a pořád je co dělat. Dny ubíhají a přípravy vrcholí. Vaří se, peče se, zdobí se sál a rozesílají se oficiální pozvánky. Se Shinem se střídáme kdo u koho spí, protože zařizování kolikrát trvá dlouho do noci a chceme si zvykat na společný život. Jeho rodiče se nám snaží jako svatební dar zařídit mini byt v jejich sídle, kde budeme prý jednou moct vychovávat děti. Ani netuší, jak blízká budoucnost to bude.
V den před svatbou spím doma u sebe bez Shina. Tradice. Už je hluboká noc a všichni spí. Kromě mě. Dívám se na šaty položené přes mojí židli a až teprve teď mi to všechno dochází. Zítra se vdávám. Shikara se už moc těší na roli svědka a Hinata na to být družičkou. Lehnu si a pomalu se propadám do spánku. Už zítra, usměju se ještě naposledy, než doopravdy usnu.


Já vím, tenhle byl fakt krátkej a čekání dlouhý, ale o to lepší bude ten další, který bude celý jen o oné svatbě. :D