Vzdorovat? Tabu!

15. listopadu 2016 v 20:11 | Soloween |  Moje kecy
Co je v dnešní době největší tabu? Asi to, když někdo vzdoruje systému. Lidi jsou tak malí, že si přes samé pomluvy nevidí ani na špičku nosu. Ale nebuďme zaujatí jen proti jedné generaci, dnes si je tu pomluvíme všechny.
Mladá generace lidí má největší problém asi s budováním osobnosti a individuality. Vlivem starších generací, které odmala dítěti vtloukají do hlavy, co je špatné a co dobré ho takto vlastně nutí podvědomě k tomu, aby se radši vůbec neodlišoval. Nejlepší je zapadnout, být jako ostatní a vůbec nevyčnívat. To jak ve stylu oblékání, tak v názorech a tak.
Dneska je v módě parka? Budu jí mít. Tmhleta holka je in a má černý kalhoty s dírama na kolenech - kde se to dá koupit?
A k tomuto problému se hned dají přiřadit youtubeři. Nechávají se uplácet, aby dělali reklamu a tím ovlivńují ty, kdo je sledují. Jen si vemte ty boty nad kolena, který maji skoro všechny youtuberky. Jsou jako přes kopírák. A když je někdo osočí z reklamy, už mají vycvičené fanoušky, kteří je brání, že je to normální, oni by to udělali také. Za peníze prodat svojí čest? Proč by ne, podle nich je to v pořádku. Ale nemělo by!
A co jejich rodiče? Ty nám kážou o morálce, jak jsme zkažení a hříšní a přitom sami spí se zbraní pod polštářem a jak kolikrát říkají, stříleli by uprchlíky. Ale proč? Jenom proto, že jsou to Arabové? Jsou i zvrhlí bílí lidé, kteří znásilňují a dokonce některé ženy zabijí vlastní dítě! A to jim přijde normální? Ne, to se totiž ušlape pod koberec a nebude se o tom mluvit. Těma svýma generovanýma řečma z učebnic se z nás stát snaží udělat ovečky systému, tají a tutlá, podplácí a proč? Jen aby měli sami dost nahrabáno a my jim ještě víc dávali. Přijde vám toto normální? Podle mě v týhle zemi něco strašně smrdí a je na čase s tím co nejdříve něco udělat. Bůhví, co budou jednou učit vaše děti. Jak zabít Araba? A nebylo tohle už tady? Nepřipomíná vám tahle diskriminace rasy něco? Jednu dobu, kdy byl diskriminovám jiný lid, slukovali je do ghett a odstrkovali a nakonec likvidovali jak odpadky. To je nechutné, nelidské a odporné.
Lidi by se měli nejdřív zamyslet sami naad sebou, jestli jsou opravdu bez chyby, než začnou kázat, já vím a určitě o sobě můžu říct, že bez chyby nejsem. Mám určitý předsudky vůči cikánům, nepodala bych jim třeba ruku nebo tak, ale rozhodně by mě nenapadlo je odstrkovat k likvidaci nebo se k nim chovat jako k méněcenným. Naopak, dla bych jim stejná práva a povinnosti, jako nám. Totiž třeba chodit do práce. :D
Lidem, kteří si tento článek přečetli až sem bych jen ráda řekla jednu věc, nebuďte prosím stejné ovce a dbejte na svojí individualitu. Co víc, vyžadujte jí a trvejte na ní. Nebo je jen otázka času, kdy i vás stát a systém ubije tak, že vaše největší starost bude, jestli je cukr v Lidlu ve slevě.
Pokud vás článek zaujal, pošlete ho prosím dál, zanechte komentář nebo ohodnoťte, to už nechám na vás. Ale ráda bych na toto téma rozvedla diskuzi do budoucna, protože mi záleží na tom, aby lidé viděli svět svýma očima a ne očima ideálního občana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. listopadu 2016 v 20:25 | Reagovat

Je pravda  že lidi jsou hodně ovlivnitelní. Já youtuberky nesleduju, trendy neprožívám, oblékám si co chci a je mi fajn. Nejsem žádná ovce, co slepě následuje ostatní

2 Soloween Soloween | Web | 15. listopadu 2016 v 21:05 | Reagovat

A tak to má být. :) Kéž by bylo víc lidí, jako jsi ty. :)

3 she-keeps she-keeps | E-mail | Web | 20. listopadu 2016 v 22:07 | Reagovat

Přidávám do výběru na téma týdne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama