Sh.& Sh. 8 - Dvojí pohled

13. listopadu 2016 v 0:09 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Ať je to taky trošku zajímavější, tak sem přidáme Shinův úhel pohledu a dáme si jeden den jako on. Jo jinak se postupně začne zvedat věková dostupnost, takže obměníme tagy:
Tag: love, naruto povída, fan fiction, 15+, shino, OC, romantika, sex, shin


(Shinův pohled na věc)
Ráno mě probudily kroky na chodbě. Shin spokojeně spala. Nechtěl jsem ji budit, tak jsem zůstal ležet a nehýbal se. Ale moje malá sestřenka měla zcela jiné plány. Nečekaně rozrazila dveře do pokoje a zakřičela:
,,Shino-kun! Ráda tě vidííím!'' Shin sebou polekaně trhla a vzbudila se. A malá Sumiko spustila.
,,Mamíí, Shino tu má holku! A spí spolu!'' Vážně lepší probuzení není. Shin je celá rozpačitá, protože tohle opravdu nečekala. Do pokoje se přižene teta a máma. Shin zrozpačití ještě víc.
,,Dobré ráno paní Aburame...''
,,Dobré ráno Shin, Shino nám toho o tobě napovídal. Tak nám tě konečně i přivedl ukázat.'' Výborně, teď jí začne bombardovat otázkama. Do dvěří přijde i táta. To je tu nějaká rodinná sešlost nebo co?
,,Ahoj Shino a...dobré ráno Shin. Co se to tu děje?''
,,Aale, náš syn využil, že jsme z domu a přivedl si sem svojí dívku. Jen doufám, že ze mě neuděláte babičku.'' Zabořím hlavu do dlaně a Shin vedle mě se červená.
,,Mami, tati, teto - mohli by jste nás prosím chvilku nechat, než se oblečeme a tak?'' Naštěstí mají dostatek taktu a odejdou. Okamžitě zavřu dveře, aby už nás nepřekvapili další příbuzní.
,,Myslím, že nás čeká jedna hodně trapná snídaně plná narážek mojí matky.'' Oznámím Shin. Ta se plaše usměje. Miluju její úsměv, nechápu, jak nemůže vidět, jak moc je krásná.

Po snídani musí Shin domů a já, jelikož nechci čelit dalšímu náporu otázek se jdu projít do lesa. Na našem tréninkovém místě potkám Kibu.
,,Čáu, Shino, tak co ty a Shin, dobrý?''
,,Ahoj Kibo. Ano, všechno je v pořádku.''
,,To sem rád, konečně ste taky spolu! A co, už něco bylo?''
,,Nerozumím tvojí otázce.''
,,Ale jen se nedělej! Já sem si našel jednu boží kočičku a řeknu, ta teda umí. Připadá mi to, že když to děláme, tak se měníme na zvířata!''
,,To bude možná tím, že ty zvíře si. Napůl od Akamara.''
,,Moc vtipný Shino... ale ne, vážně. Už ste něco dělali?''
,,Políbili jsme se, když to potřebuješ tak nutně vědět.''
,,A to je jako všechno?? Nic víc? Dyť na tu holku bereš už odmala!''
,,Jak to sakra víš?!'' Dopálím se.
,,Noo..ty si myslíš, že seš hrozně neprůhlednej, ale vždycky když byla poblíž, tak si hrozně zmlknul a pořád jenom civěl na ní. Jo a o chunninskejch zkouškách, kdy vyhrála, tak ses usmál. To mi to potvrdilo.''
,,Aha....já bych rád, ale já nevím jak. Nevím co dělat, aby se jí to líbilo.''
Ale to je jednoduchý! Hele tady jsem si pujčil od ségry tohleto.'' Zaloví v bundě a vytáhne nějakou příručku.
,,Co to je?''
,,To je příručka o sexu. Jednoduše se tam píše o všem, co holky chtěji a líbí se jím to. A sou tam popsaný různý způsoby a polohy a tak. Klidně ti to pučim, já už jí umim nazpaměť.''
,,Ehm...dobře, děkuju... a co bys mi doporučil, když jsme se teda zatím jen políbili?''
,,No, asi bys měl začít ty. Od kluka se tak nějak očekává, že tu holku povede. Ale měl bys jí nějak potěšit. Třeba jí to udělej pusou.''
,,Není to moc rychlé?''
,,Ne, nějakou chvíli to trvá...''
,,Takhle jsem to nemyslel...myslím že bych jen z líbání přeskočil najednou sem.''
,,Tak si předtim ještě projeď celou anatomii, když chceš. Jen ti radim.''
,,Dobře..tak děkuji Kibo.''
,,Nemáš za co.'' Zazubí se dobrosrdečně. Pak se omluví, že musí za svojí novou přítelkyní a mně tam zanechá s pochybnou příručkou a zmatkem v hlavě. Tak vezmu tu knihu a začnu číst. Autor se rozhodně neomezoval pouze na text a je doplněná i o nejrůznější obrázky. Nicméně na pár dalších večerů mám co dělat.

*o 2 týdny později*
Po nějaké době mám konečně příručku dočtenou a připadám si zvláštně. Jakoby mě někdo zneužil. Okradl o zbytky dětství nebo aspoň nějakou nevinnost, která mi zbývala. Kromě normálních praktik zde totiž byly popsány i ty anální a něco, co neslo název fisting. Už podle obrázků jsem tu část přeskočil. Ale stačil jsem si všimnout Kibovy poznámky rozhodně vyzkoušet. Dneska večer má Shin opět přespat u nás. Přes počáteční trapnou situaci se rodičům moc líbila a byli opravdu nadšení, že jsem si konečně někoho našel. Tak jsem se připravil jak nejlépe to šlo a už jen očekával večer v celé jeho kráse. Vycházelo to přesně na dva měsíce, kdy jsme byli spolu.
Shin přišla okolo sedmé. Na sobě měla lehké letní šaty v tmavě fialové barvě a neskutečně jí to slušelo. U dveří jsem jí na uvítanou políbil na tvář a ucítil slabou vůni levandule. Takhle voněla pokaždé a pokaždé mě to naprosto dostalo. Vzpomenu si na událost z chunninských zkoušek, když mě Kankuro při boji otrávil a ona seděla vedle mě. V tu chvíli jsem dokázal vnímat jenom její vůni a to, jak jí to zase sluší. Nějaký jed mi byl úplně jedno. Když zamíří směrem k domu, tak se zhluboka nadechnu. Tak do toho.

(opět se vracíme k Shin)
V kuchyni se pozdravím se Shinovými rodiči a povečeříme spolu. Pak se Shinem zamíříme k němu do pokoje. Na židli si položím batůžek s několika málo věcmi an převlečení, zejména s pyžamem, které jsem tentokrát sbalila přednostně. Shino mi řekne, že on už se umyl předtím, než jsem přišla, ale že mám v koupelně všechno nachystané, jak jsme zvyklá. Poděkuji mu a odejdu. Když se vrátím, čeká mě překvapení. Všude po pokoji létají světlušky, Shinova alternativa svíček. A v ruce drží čerstvě natrhané Higanbany. Přijdu k němu a on mi je podá. Vděčně ho políbím. Když se odthrneme, květiny dám do nachystané vázy a podívám se na něj, co se to děje.
,,Chtěl jsem pro tebe udělat dnešní večer něčím výjimečný'.'' Políbím ho znovu, tentokrát jen tak nepřestanu. Začnu pohybovat rty a zachvíli se ztratíme v pocitech ze vzájemného líbání toho druhého. Pomalu postupujeme směrem k posteli. Když jsme u ní, Shino mě zastaví, vezme do náruče a položí na postel.
,,Chtěl bych něco zkusit...když se ti to nebude líbit a nebudeš se na to cítit, řekni mi to. Ihned přestanu.'' Přikývnu, ačkoliv jsem zmatená. Jeho ruka mě pohladí po rameni a rty mi položí na krk. Jemně mě líbá a kouše do kůže, až mě z toho šimrá všude po těle. Chci mu to nějak oplácet, ale on mě jemným zatlačením přiměje lehnout si.
,,Dnes jen ty.'' Vysvětlí mi svoje pravidla. Nevím, ještě, co za hru hraje, ale rozhodnu se neodporovat. Tohle je poprvé, co se nestydí a něco doopravdy dělá sám od sebe. Chci si to užít, dokud to jde. Jeho ruka se mezitím z mého ramene přesunula k uzlu na osušce, který velmi lehce povolil. Zatajím dech, osuška se rozváže a odhalí mé tělo. On mě nepřestává líbat a postupně od krku sjíždí níž. Nemůžu tomu ani uvěřit! Srdce mi tluče tak, že mi div nevyskočí z hrudi. Něžně položí své ruce na moje boky a hladí mě všude po těle. Břicho, stehna, záda... Jediné, na co se zmůžu, je že se ho pokusím obejmout. Jeho ruka se konečně přiblížím k mému ňadru. Chvíli váha, ale pak ho zlehka polaská také. Vzrušením zasténám. Začnu k sobě tisknout nohy a kroutit se. Tohle dlouho nevydržím. Pomalu skloní hlavu a špičkou jazyka se zlehka dotkne mojí bradavky. Vydechnu. Obkrouží jí dokola a pak pokračuje v líbání dál, směrem níž a níž. Začnu dýchat čím dál tím rychleji. To jako opravdu a sám od sebe....?
Přesvědčí mě o tom až když na patřičných místech ucítím jeho jazyk. Zpočátku se jen nesměle dotkne, ale po chvíli jím začne kroužit a přidávat na intenzitě. Musím si rukou zakrýt ústa. Cítím, jak jazykem začne pronikat do mě. V tu chvíli je toho na mě moc a udělám se.
Ještě mnou cloumá orgasmus, když si Shino lehne vedle mě a prohlíží si mě. Když odezní, dojde mi, že jsem stále nahá. Prvotním reflexem je, že se chci zakrýt, ale pak mi dojde, že teď už to stejně nemá cenu. Tak si lehnu na bok a otočím se směrem k němu.
,,Líbilo se ti to...?'' Zeptá se mě plaše. Jak by ne!!!
,,Líbilo a moc....ale co se najednou stalo, že tohle všechno?''
,,Chtěl jsem tě nějak potěšit a také....toužil jsem po něčem podobném už delší dobu, ale nechtěl jsem tě do ničeho nutit a navíc jsem nevěděl vůbec co mám dělat ani jak...Nakonec mi poradil Kiba..''
,,Pročpak jsi mi něco neřekl? Mohli jsme oba společně, takhle si připadám, že ti teď něco dlužím.''
,,Ale vůbec nic mi nedlužíš...''
,,Stejně ti to budu chtít oplatit..''
,,Já..já...'' Umlčím ho polibkem. Přitisknu se k němu a rukou mu přejedu přes svalnatou hruď až k okraji kalhot. Zaháknu za gumu dva prsty. Shino skoro nedýchá.
,,Shin-san..já ještě nevím....jsi tak nádherná, ale z tohohle mám trošku strach.'' Dám ruku zase pryč a poíbím ho.
,,Dobrá, nebudeme nikam chvátat, až budeš chtít ty sám.''
,,Opravdu? ''
,,Ano, máme spoustu času.'' Otočím se a beru si svoje nachystané pyžamo, že se konečně obléknu.
,,A nechtěla bys přes noc zůstat takhle..?'' Zeptá se zklamaně.
,,Jen v případě, když mě zahřeješ vlastním tělem.'' Usměje se na mě.
,,Rád.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama