Sh.& Sh. 12 -Pravda

28. listopadu 2016 v 21:04 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Chvíli jsme na sebe jen beze slova hleděli. Nevěděla jsem, co říct. Test mluvil za vše. A ty dvě čárky taky. Shino stál nehnutě a nešel na něm vidět sebemenší projev emocí.
,,Chtěla jsem ti o tom říct..''
,,Jenže neřekla...proč?''
,,Nevěděla jsem to jistě...až do teď.''
,,Ale tušení si zřejmě měla...'' Mlčím. Nemám co říct. Taky co? Vždyť má naprostou pravdu. Prohlédl mě okamžitě. Opřu se o židli.
,,Jestli chceš tak...'' Začnu.
,,Tak co? Neříkej, že ho chceš zabít, tomu nevěříš ani ty sama..''
,,Ne, máš pravdu.'' Hledí na mě a stále na něm nic není znát.
,,Prosímtě, řekni alespoń něco, nějakou reakci...'' Škemrám.
,,Já....jestli jsem někdy v budoucnu plánoval děti, tak jedině s tebou... ale ne teď a ne takhle..'' Odpoví.
,,Co to pro mě znamená?'' Slzy mi neskrývaně stékají po tvářích.
,,Já...nevím..'' Vycouvá z místnosti a odejde pryč. Přes slzy nevidím. Zoufale si sednu na postel a dám emocím volný průchod.

*u Shina*
Vyjdu ven z domu klanu Kimizuka. Hlavou se mi honí tisíce myšlenek. Tohle sem neměl. Neměl sem jí tohle udělat. Ona by se takhle nezachovala. Chtěla pro mě obětovat vlastní život a jak jsem jí to oplatil? V situaci, kdy mě nejvíc potřebovala jsem se zachoval takhle...Chodím po zahradě.
,,Ale, ale mladý pán Aburame, co tu takhle večer a tak nevhodně oblečen?'' Uslyším za sebou hlas Shinina dědy, který poukazuje na moje pyžamové kalhoty.
,,Dobrý večer Hajime-san. Jen..jen jsem se šel projít..''
,,Aaa, tak projít. Nemohlo mi uniknout jisté napětí v jedné místnosti v domě, když jsem se procházel po chodbě. A tak čistě ze zvědavosti jsem poslouchal za dveřmi. ''
,,Já..já..vám to vysvětlím..''
,,Co mi chceš vysvětlovat chlapče? To že si mi zbouchnul vnučku nebo to, že v momentě, kdy nejvíc potřebovala tvojí podporu ses na ní vykašlal?''
,,Asi...obojí...''
,,Pokud se cítíš provinile a jsi si vědom vlastní chyby, nehodlám tě kárat. Chci se tě spíše zeptat, jak hodláš nastalý problém řešit? Víš, stále chci znát důkaz, proč jsi pro mojí milovanou Shin ta nejlepší volba.''
,,Já...se za ní vrátím a řeknu jí, že se omlouvám. Že to byla hloupost a že tu pro ní budu v každé situaci. Protože jí miluju...''
,,Výborně chlapče. Takovouhle odpověď bycho čekával od vyzrálého muže. ''

*u Shin*
Došly mi slzy a jde na mě únava. Lehnu si a pozoruju, jak můj pokoj tone ve tmě. Shino stále nikde. Mám mu nechat prostor nebo ho jít hledat? Takhle to třeba bude vypadat, že mi na něm vůbec nezáleží. Že se při první překážce zhroutím a už nedokážu pokračovat dál. Zvednu se z postele a vyběhnu z pokoje. Ale na schodech do někoho vrazím. Zvednu hlavu a srdce mi udělá v hrudi kotrmelec.
,,Shino-san...'' Zašeptám, v tu chvíli mi totálně dojdou slova.
,,Shin..promiň za to předtím. Měl jsem se zachovat jinak. Odpustíš mi to prosím?'' Místo odpovědi ho obejmu. Pevně. On mě také stiskne.
,,Ale co ten náš...malý problém?'' Připomenu mu jednu trošku aktuální věc.
,,Vím, že by sme to měli řešit...ale zítra je taky den. A já bych ti radši vynahradil všechny tyhle nepříjemnosti.'' Chytne mě něžne za bradu, přitáhne blíž a políbí. No jde mu odolat? Stejně už nemáme co zkazit. Zatáhnu ho k sobě do pokoje a věnujeme se navzájem odslékání těla toho druhého. Když jsme úplně nazí a vzrušení na maximum, Shino vytáhne z kapsy kondom.
,,Nemyslíš, že je na to už trošku pozdě?'' Zeptám se ho. Pokrčí rameny, zahodí ho a milujeme se bez toho.


Ráno po snídani vyprovodím Shina s tím, že to nějak musíme vyřešit. On mi řekne, abych si s tím nedělala hlavu, že ho něco napadlo. Hlavně ať se prý nestresuju, aby byl malej zdravej. Že se prý uvidíme večer u nich doma. Přikývnu a rozloučím se. Pak se jdu podívat k Narům, jestli už dorazila Shikara. Přijde m iotevřít nadšené běsnící tornádo zelené-černé, které, po zjištění, že jsem to já, mi před očima začne divoce mávat rukou.
,,Hele! Hele! Hele!''
,,Tak počkej chvíli, meleš sebou tak, že nevím, co mám vidět.'' Pobaveně jí chytím ruku, abych jí zastavila. Na prsteníčku se jí leskne nádherný kroužek s kamínkem.
,,Páni...Shikaro, moc gratuluju!'' Šťastná za ní jí obejmu.
,,Budeš moje družička, jo Shin? Už pro tebe mám šaty. Nevadí ,že budou světle zelené? Ale půjdou ti k šatům. Jen Shinovi řekni, že si má sehnat zelenou kravatu...jo jsou takový fakt krásný..úzký a šifonový...'' Brebentí nadšeně.
,,A za jak dlouho tu svatbu máte?'' Zeptám se jí.
,,Asi za pět měsíců. Času dost zhubnout do šatů.''
,,No..ale ne pro mě...''
,,Co to meleš? Dyť si hubená jak lunt!'' Poví mi Shikara.
,,Ale..za těch šest měsíců nebudu...'' Naznačím jí.
,,Vždyť za tolik nejíš...'' Nechápe Shikara.Už to nevydržím, popadnu jí a zatřesu s ní.
,,Shiakro..já sem doprdele těhotná!'' Konečně to ze sebe vypustím. Chvíli na mě zírá. Co zírá, doslova čumí.
,,Jako..vážně...a to Shino..?''
,,Ne asi...Sarutobi Hiruzen..jasně, že Shino..''
,,A..jak se to stalo..?''
,,Jak myslíš?''
,,Nojo, to je fakt, máš pravdu..tak to ti gratuluju a kdy se budete brát vy? Nebo ví o tom už Shino?''
,,Ví...dneska večer to budeme řešit. Svatbu sme si fakt nenaplánovali. '' Pousměju se.
,,No a bude to holka nebo kluk?'' Pokrčím rameny.
,,Těžko říct.'' Chvíli ještě mě informuje o svatbě a velkých přípravách a zařizování, které se strhlo u nich doma. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se Temari a Shikamaru každou chvíli zasnoubili taky. Zdá se, že je to skoro u všech na spadnutí. Jen já to vezmu zase v opačným pořadí.

Večer přijdu k sídlu klanu Aburame a zazvoním. Přijde mi otevřím Shino a pozve mě dál. Jako vždy mě políbí na tvář. Vede mě dovnitř, ale nezastavujeme se v domě, procházíme dál, až někam do zahrady za domem, která je ještě krásnější, než ta před. Všude svítí lampiony . Shino mě dovede k malému jezírku, kde si klekne na koleno. Ztěžka polknu.
,,Shin-san. Jsi to nejhezčí, co mě kdy potkalo, vážně si neumím představit ženu tak laskavou, jak jsi ty a také tak odvážnou. Miluju tě už opravdu dlouho a myslím, že ty si ta jediná, se kterou chci strávit zbytek života. Vezmeš si mě?''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama