Sh.& Sh. 11 - Problém

21. listopadu 2016 v 21:40 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Po noci se Shinem jsem všechno vylíčila Shikaře. Měla z nás ohromnou radost a málem mi gratulovala, jako kdybych už porodila. No...jen jednu část jsem vynechala. A to tu o těch kondomech. Zatímco ona byla štěstí bez sebe z nás, já se vnitřně užírala.
S každým dnem jsem byla trochu nervóznější. Bohužel jsme se Shinem neměli moc příležitostí být zase o samotě, protože na rozkazy Hokage sme byli rozesláni po všech možných koutech, takže když už jsme konečně byli osamotě, padli jsme a usnuli. A dny plynuly, úkoly přibývaly a já pořád čekala na první nezvratný důkaz, že vše proběhlo v pořádku. Ale nedostavoval se.
Když už to bylo měsíc a půl, byla jsem opravdu hodně nervozní. Shino byl zrovna na misi mimo vesnici, takže jsem s ním o tom nemohla mluvit. A Shikara byla taky někde pryč. Jenže ta se měla vrátit dřív. Zrovna jsem seděla u Ichiraku ramen a žmoulala hůlky, když přišla Hinata.
,,Ahoj Shin-chan, jak se máš?''
,,Co? Jo, ahoj Hinato! Jojo, mám se fajn..fajn..a ty?''
,,Hm, jde to. Není ti nic?''
,,Nene, neboj, všechno v pořádku...'' Věnovala mi nedůvěřivý pohled. Zatáhla mě za ruku a já šla s ní. Dovedla mě k nim domů, uvařila mi čaj, usadila mě a zeptala se co, se děje.
,,Víš..já nevím odkud začít...''
,,Jde o Shina?''
,,Také...já ho mám moc ráda a všechno..a když se to konečně stalo, byla jsem strašně ráda, praktiky na vrcholu blaha.''
,,Tak to je moc pěkné Shin-chan, to ti přeji. Ale neměla by si být šťastná?''
,,Já jsem, ale udělali jsme jednu chybu.''
,,Jakou..?''
,,My...si nevzali kondom..'' Následuje chvilka ticha.
,,Aha, to mě nenapadlo... a ty jsi..?''
,,Ne! Já nevím...možná..asi..ne...nevím..'' Řeknu nešťastně.
,,Shin-chan, když si to neověříš, budeš takhle dál pořád zničená a ničeho se nedobereš. Akorát vám do toho zasáhne ta nejistota...jestli chceš, můžu ti to zjistit hned..''
,,Vážně? Ty tu máš test?''
,,Ne, já myslela Byakugan.''
,,A jo...no dobře, ale to je takové hrozně definitivní...'
,,Chceš radši tu nejistotu?''
,,Nene, zjisti to prosím..''
,,Dobře... Byakugan!'' Hinata aktivuje Byakugan a zadívá se na mě svýma rentgenovýma očima. Úplně cítím, že mě prohlíží skrz naskrz. Když ukončí Byakugan, tak si nervozitou žmoulám vlasy v ruce už skoro u hlavy.
,,Shin-chan, je to divné, ale já nic nevidím. Jako skrz tebe. Jsi neprůhledná a vidím jen oheń, nechápu, jak je to možné.''
,,To ani já ne..asi po tom, co jsem použila tu zakázanou techniku..''
,,Snad, ale takhle to nezjistiš ani s pomocí Byakuganu.''
,,Nezbývá, než si koupit test..''
,,Budu ti držet palce.''
,,Děkuji, Hinato.'' Od Hinaty s odploužím do lékárny, abych si koupila ten test, který doma stejně jen hodím na stůl a přikryju spoustou krámů. Nepoužiju ho. Nevím proč, ale ještě nejsem připravená to zjistit. Osprchuji se a jdu spát.
Druhý den se vrátí z mise Shino a pár hodin po něm i Shikara. Doufala jsem, že bude nějaká mise i pro mě, ale nikam mě neposlali. Tak jsem si místo toho zalezla do archivu našeho klanu a četla si svitky o těch, kteří přežili použití nepovolené techniky. Mezi nimi byla i výpověď jedné ženy. To co jsem se dočetla mě skoro položilo.
Ačkoliv klan Kimizuka je sám velmi silný a chytrý, k výzkumu těch, jenž použili onu techniku bylo užito členů klanu Hyuuga. Ti pomocí Byakuganu zjistili následující. Například znásobění chakry, volné proudění ohně po těle, větší fyzickou výdrž, ale také to, že těhotné ženy jsou pro Byakugan neprohlídnutelné.
Ne....to nemůžč být pravda. Doběhnu do svého pokoje a popadnu test. Přečtu si návod a jdu si ho udělat. Když jsem v koupelně a chci se podívat na výsledek, vyruší mě zezdola mámino volání.
,,Shiin! Je tu Shino! Pojď ho přivítat!'' Sakra, zrovna teď. Zběžně hodím oko na test, podívám se na počet čárek a test položím na ručník. V návodu si potom dohledám, co to znamená. Dojdu dolů přivítat Shina. Mamka ho zdržuje s večeří a pořád si chce povídat a on jako správně vychovaný shinobi jí odpovídá a baví se s ní. Při jedné její narážce na děti ve mě málem hrkne. Když konečně jsme se Shinem osamotě, tak si to také láležité užíváme. Poprosí mě, jestli by se mohl jít osprchovat, protože z mise šel rovnou ke mně, jen si domů hodil věci a vzal si na převlečení. Přikývla sem. Dávno už sem totiž myslela na to, co budeme dělat po sprše. Když zmizel ve dvěřích koupelny, hledám krabičku s návodem, ale jako na potvoru jí nemůžu najít. Po pár minutách hledání jí spatřím, že zapadla za stůl. Když jí konečně vylovím, otevřou se dveře a v nich stojí Shino v ručníku a s testem v ruce. Úplně zmrznu.
,,Shin...? Co to má..?'' Zeptá se mě zmateně. Ztěžka polknu. Na testu jsou jasně patrné dvě čárky.
,,Já...my jsme nepoužili kondom a pak se mi to zpozdilo a tak jsem....'' Chytnu si zoufale hlavu do dlaní. Co teď sakra?! Shino ke mně tiše přijde a test položí na stůl. Rozbrečím se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama