Sh.& Sh. 10 - Spojení

20. listopadu 2016 v 21:11 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Když mě po týdnu konečně pustili z nemocnice, chtělo se mi doslova slavit. Nejenomže tam byla příšerná nuda, ale taky jsme se Shinem neměli skoro žádnou chvilku jenom pro nás dva. Proto jsem si v den propuštění nadšeně zabalila a modlila se, abych tam v nejbližší době zase nemusela. Doma jsem zpočátku dostala trochu sprda, ale potom byli rodiče rádi, že mi nic vážného není. Hm, až na to, že mám dvě jizvy na nohou, jednu na předloktí a jednu na břiše mi vlastně nic není. Ale to je fuk.
Od chvilky, co se ve mě probudil oheň mě trochu přešla ta stydlivost. Došlo mi, že jsem mohla zemřít a že jsem až do té doby čekala...já vlastně ani nevím na co. My shinobi žijeme hodně nebezpečný život, nikdy nevíme, jak dlouho zde budeme, i když se opravdu hodně snažíme. To mi připomněli Nejiho smrt. TenTen to úplně zdrtilo a dodneška pro něj truchlí. Myslím, že už si nikdy nikoho nenajde a nevdá se. Což je na jednu stranu dost škoda.
Krom jiných událostí uplynulo zase pár let, také začla válka, takže se bojovalo, jak to jen šlo. Konoha plánovala jít do předních linií s pár ninjy a udělat tím nepříteli čáru přes rozpočet. Naštěstí mě ani Shina se to moc netýká, mi budeme jen v záloze. Ale i tak mě to děsí, když si večer balím zbraně do akce.
Přední linie vyšla dobře, až na menší zranění Shikary, po kterém Kankuro téměř přišel o rozum. Neustále byl u její postele a opakoval si, že je to jen a jen jeho chyba. Uklidnit ho nějakou chvilku trvalo. Každopádně po tom, co se Shikara probudila, tak se asi děly věci. Protože hned druhej den mi nakráčela do pokoje se spokojeným výrazem, ze kterého sem přímo jasně četla, Hádej kdo to dneska v noci poprvý prožil? No kdo?!!!
,,Takže...?'' Zeptám se s očekáváním.
,,Bylo to úúúžasný! Shin, já ....já to nedokážu popsat. Bylo to fakt moc hezký a vím, jak hodlám trávit zbytek svýho života.'' Zasměju se. No, doslova promrdanej život.
,,A ...ehm..zkoušeli jste něco..extra?''
,,My toho během celý noci zkusili! Pořád jsme se budili a vždycky k něčemu došlo. On nahoře, já nahoře, zezadu...''
,,Ehm..aha, tak to vám moc přeju, hlavně že jste šťastný.'' Popřeju jí a obejmu jí.
,,A co ty a Shino? Řekni, že už se konečně k něčemu rozhoupal nebo mu do pití přimíchám viagru!'' Té myšlnce se zasměju.
,,Nic nového, pořád jen objímání a občas někdo něco udělá pusou tomu druhému. Ale k ničemu víc se nemáme nějak.''
,,A chceš nebo ti to takhle vyhovuje?''
,,Chtěla bych a dneska večer mu to asi řeknu. Nechce se mi čekat až do svatby. Teda, pokud by se někdy zeptal.''
,No vidíš! Jen mu to řekni a zítra mi povíš, jo?''
,,Dobře. A co brácha a Temari, jak jim to jde?''
,,O tom mi ani nemluv...bratr by mohl být tak laskav a dát si mezi postel a zeď matraci. Přinejmenším.'' Společně se tomu zasmějeme. Zbytek návštěvy je takový uvolněný a Shikara mě povzbuzuje, abych to zkusila, pokud se cítím připravená.

Když odejde, přemýšlím, jak bych to Shinovi řekla. Na okenním parapetu mi přistane motýlek. Ihned poznám, odkud je. Na malém papírku připevněném k nožičce je napsáno čas a místo formou pozvánky. Usměju se.
,,Počkej tady ještě chvilku..'' Řeknu motýlkovi a pak rychle najdu papírek, na který naškrábu odpověď s jedním malým dodatkem. Uvidíme, co on na to.

V noci se tajně vyplížím z domu a jdu na místo smluvené. Tedy na louku za vesnici. Shino už tam čeká, má připravenou deku a všude okolo opět létají světlušky. Přinutí mě to se usmát. Dojdu k němu a na přivítání se políbíme. Pak si lehneme na deku a pozorujeme nebe plné hvězd.
,,Shin-san? To co jsi napsala na ten papír, jsi si jistá?''
,,Samozřejmě. Jako nikdy dřív.''
,,Opravdu? Není to nijak podmíněno sledem posledních událostí, že ne?''
,,Nene, není, neboj. Už delší dobu jsem chtěla, ale nevěděla jsem, jak ti to říct.''
,,Tak...tedy ano..'' Polkne.
,,Nemusíš, jestli nechceš.'' Uklidním ho.
,,Ne, já chci, už strašně moc dlouho, ale myslel jsem, že je vhodné pro dívku ještě počkat...'' Položím mu prst na ústa.
,,Ššš...řiď se tím, co cítíš..'' Vášnivě ho políbím. Cítím, že se mi vůbec nebrání. Konečně! Jemně ho kousnu do rtu a ucítím, jak mi jeho jazyk proniká do úst. Slabě vzdechnu. To on si vezme jako souhlas k jeho počínání a začne mi rozepínat vestu. Já mu zase rozepnu bundu a mikinu. Čelenky skončí v trávě. Další za nimi je moje tričko. Potom Shinovo. Ale zdá se, že podprsenka pro něj představuje menší problém. Líbá mě něžně na krku a mezitím se jí snaží rozepnout. Trochu mu pomůžu. Pak se věnuju pro změnu jeho kalhotám. Rozepnu mu je a sundám. Totéž on provede tě mým. Lehneme si na deku a pokračujeme v líbání a vzájemném prozkoumávání těla toho druhého. Shino mě líbá od krku až na prsa. Tam se zastaví a zasype mě něžnými políbky. Pohladím ho po břiše a sjedu níž. Ucítím, jak je vzrušený. Trošku mám obavy z toho, jak se má tohle do mě vejít. Shino laská každý centimetr mého těla. Strčím ruku za gumu u trenek a stáhnu mu je dolů. Vzdychne. Pak mě i on zbaví posledního kousku oblečení. Dám hlavu níž a lehce ho jazykem polaskám na žaludu.
,,Shin-san...'' Pak to zřejmě samým vzrušením nevydrží, protože mě položí pod sebe. Ještě se ujistí, že opravdu chci, ne do mě nakonec pronikne. Skoro to nebolí a je to úžasný pocit. Propletu svoje prsty s jeho a užívám si to, je to naprost nepopsatelné. Nohama ho obejmu okolo pasu. Stále zrychlujeme tempo, až úplně naplno prožívám ten pocit spojení. Skoro mi připadá, jako bysme už nebyli kadý zvlášť, ale jen jeden.
Když vše skončí, ležíme vedle sebe a ještě se líbáme a užíváme si navzájem těla toho druhého.
,,Líbilo se ti to?'' Zeptá se mě trochu nejistě Shino. Políbím ho na špičku nosu.
,,Moc. A tobě..?''
,,Nic lepšího sem nikdy nezažil..''
,,Tak bysme to mohli zopakovat?'' Na to se jen šibalsky usměje. Opakujeme to několikrát za večer a když je po všem, vyčerpaně jen ležíme v náručí jeden druhému. Pak si ale na něco vzopmenu. Na jednu malou Shikařinu radu, kterou jsem se neřídila. Ale mohla by představovat ten největší problém ze všech. Zněla přitom úplně jednoduše.
,,Hlavně, za žádných okolností, nezapomeň na kondom!!!''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tu?

Ano 93.3% (14)
Ne 6.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama