Konožské rajdy - Úspěšný večer

7. listopadu 2016 v 22:54 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Fajn, fajn - původně to mělo být jen dvoudílné, pak si říkám, že třetím dílem už to ukončím, ale stejně je to ZASE víc, než jsem so plánovala. Achjo. Tak snad bude vytoužený happy end!

Sakura a Lee se na plese zdrželi až do pozdních hodin. Tentokrát nechtěli nic uspěchat a nevytratili se jako jiní během večera na záchody nebo do ložnice. Jen se tam tak ploužili do rytmu vlastní hudby a nikoho ani nic jiného nevnímali. Až když už v sále skoro nikdo nebyl se sebrali a Lee ji doprovodil domů. Nic víc, nic míň. Tentokrát to chtěla Sakura vzít vážně a pomalu. Na Sasukeho už si ani nevzpomněla.


Ino se Saiem to vzali ale úplně naopak. Po horečnaté debatě o umění se zpili tak, že by jim kdejaký alkáč záviděl. Ve vzájemném podepření se dopravili na nějaký pokoj, do kterého se dostali. Cestou se pokoušeli narvat klíč asi do dalších osmi klíčových dírek a vyrušili tak spoustu jiných párů. Zpoza jedněch dvěří dokonce uslyšela Gaarovo nasrané:
,,A kdo to je kurva tentokrát?! To si tady ani nachvilku v klidu nezamrdám?!''
Když došli na pokoj, věci vzaly poněkud rychlejší spád. Začali vzájemným zbavováním svršků, kdy Sai Ino rozepl a svlékl šaty, takže se mu naskytl pohled na její sexy spodní prádlo, které si vzala speciálně pro tuto příležitost. Ino mu zase během nárůživého líbání rozvázala kravatu, rozepla košili, svlékla jí a stejně postupovala i s kalhotama. Už byli oba nedočkaví a jejich nadrženos posiloval alkohol, kterého měli v krvi nadmíru. Ino si lehla na postel a vysvlékla si kalhotky. Sai k jejímu překvapení ještě z kalhot vytáhl malý balíček, roztrhl ho a tempem nadrženého mládence si navlékl kondom. Pak na ní nedočkavě nalehl a proměnili se ve změť zmítajících se končetin, zpod kterých se občas ozval nějaký ten sten. Ino mu zarývala nehty dozadu a Sai přitážel čím dál tim víc. Tohle se jí líbilo. Asi si ho nějakou dobu nechá blízko sebe, protože přesně tohle bylo tempo a výdrž, které tak dlouho hledala.
TenTen a Neji byli stále zabráni do svých mobilů. Nejimu tvář trošku opuchla, ale mohl díky tomu trávit celý večer s TenTen a to přece za menší oběť stálo. Takže by strávili večer hraním her, nebýt zvuků odvedle, které vydávali Gaara a Hanabi. Neji se to snažil ignorovat, ale šlo to jen těžko, když víte, že vám vedle nějakej arogantní cápek pigluje sestřenku. TenTen odložímobil.
,,To tě to tolik žere?''
,,Docela jo. Připadám si, že za ní nesu zodpovědnost..''
,,Ale prosímtě, ona má svojí hlavu. Mnohem víc ocení, když jí necháš nabít si, aby to poznala sama.''
,,Jako sis nabila ty?''
,,Joo...Izumo byl debil..''
,,A co já? Já jsem taky debil?''
,,Ne, nejsi...'' Přitáhla si ho blíž do objetí. Neji ji mezitím váhavě políbil. Oplatila mu to. Líbali se a klesali spolu do postele. Neji si užíval každý centimetr TenTenina těla, které měl konečně jen pro sebe. On z něj vše netrpělivě strhávala. Vzrušení v místosti stouplo na maximum. Neji netrpěli roztrhl zuby obal kondomu. Lehl si na TenTen, která už ho nedočkavě přitahovala rukama blíž a blíž k sobě. Během chvilky tak přehlušili to, co dělali Gaara s Hanabi vedle svojí vlastní činností.

Hinata a Naruto seděli na gauči v jednom z pokojů. Naruto se poněkud rozpačitě drbal ve vlasech.
,,Takže...vážně si celou tu dobu stála jenom o mně?'' Hinata stydlivě přikývne.
,,A co to včera s Kibou?''
,,Byl to hloupý nápad, ale já jen chtěla, aby sis mě všimnul..''
,,To si radši měla přijít za mnou..'' Hinata zklamaně sklopí oči. Věděla, že se před ním už tak svými úlety dost ponížila. Naruto se k ní přišoupne blíž.
,,Promiň, že sem si tě nevšímal už dřív. Nemuselo se s Kibou vůbec nic stát, kdybych tě viděl už dřív.''
,,Hlavní je, že mě vidíš teď... ale co Kiba? Jak se ho zbavím?''
,, To nech na mě, mám super sexy příbuznou, který neodolá!'' Vytahuje se Naruto. Hinata se pousměje. Tak dlouho to trvalo a teď se bojí něco udělat, aby tu chvilku nepokazila. Naruto jí nesměle pohladí po tváři. Nakloní se k ní a letmo jí políbí. Hinata mu polibek oplatí. Začnou se pomalu líbat. Konečně, proběhne jí hlavou. Vnímá celým svým tělem šimrání a teplo, které ji prostupuje. Konečně chce být iniciativní z vlastní hlavy a bez alkoholu. Začne mu svlékat košili. Když jí rozepne a sundá, bez přerušení líbání si zanče rozepínat zip u šatů. Naruto pochopí a začne je z ní stahovat. Konečně, proběhne ještě jednou Hinatě hlavou.
,,Myslím, že bychom se měli přesunou, jestli chceme...'' Naruto trochu zrozpačití a zrůžoví. Hinata ho chytne za ruku a vede ho do postele. Kdo by to byl řekl, že se bude stydět víc, než ona?

Temari a Shikamaru konečně došli k nějakým dveřím. Bylo to poněkud obtížné, šplhat do schodů a neodlepit od sebe pusu a odemykat dveře, zatímco se snažíte rukama šmátrat po celém těle toho druhého. Zapadnou dovnitř, ze samé nedočkavosti několikrát málem zakopnou. Shikamaru Temari položí na postel.
,,A teď to začne...'' Rozepne jí šaty a nedočkavě jí je svleče. Pod nimi má nějaké černé sexy prádlo i s podvazky. Hezky si to naplánovala! Ona mu s pobaveným úsměvem svlékne košili i kalhoty. Obojí přistane někde v koutě. Položí Shikamara na postel. Usmívá se na ní tím svým ledabylým líným úsměvem. Temari odněkud vyloví pouta. Dá mu ruce za hlavu a přicvakne mu je k posteli. On se zatváří ještě víc vzrušeně. Konečně holka, která se toho nebojí! Nehty mu drásá kůži a otírá se mu tvrdě o žalud přes trenky. Pak mu je stáhne najednou i s těmi svými. Vezme mu ho do ruky a strčí si jej do pusy. Začne ho tvrdě sát a kouřit. Shikamaru jen slastně zaklání hlavu a vzdychá. Aby nepřišlo nic nazmar, nastaví se mu tak, aby taky něco dělal. On to pochopí. Jemně se dotkne jazykem její pochvy. Je celá vlhká a Temari je vzrušene jen prohybá. Začne do ní strkat jazyk a dráždit jí. Jemně obkružuje a mne ho rty. Temari zničehonic přestane. Otočí se k němu čelem a bez dalšího jakýhokoliv zdržování si ho vrazí dovnitř.
,,Máš dneska celkem štěstí..že...jsem tak nadržená...jinak bych tě...trápila..víc..''
Vyráží ze sebe mezi steny a tvrdě se na něm projíždí. Shikamaru se snaží co to jen jde jí pořádně ošukat. Páni, to je holka! Udržují tohle ďábelské tempo nějakou dobu, když v tom se Shikamarovi ozve jeho několikaměsíční abstinence sexu.
,,Temari, já už asi...'' Temari naposledy přirazí a nechá ho udělat se do ní. Pak se vedle něj svalí a pustí ho z pout. Shikamaru si mne sedřená zápěstí.
,,Ale ale, snad nebudeš brečet, že máš bebí?' Zeptá se ho.
,,Děláš si srandu? Tohle byla nejlepší věc co sem kdy zažil.''
,,Asi si toho ještě moc nezažil, ale neboj, to napravíme..''

O pár měsíců po akci Sasuke narychlo oznámil své zasnoubení a oženil se s výměnnou studentkou Kin Tsuchi. Náhodou ji totiž při jedné z jejich jízd na kapotě jeho auta přivedl do jiného stavu. Sakura si oddechla, že to nebyla ona. Gaara a Hanabi spolu vedle poněkud dlouhý a úchylný vztah, který nejednou Hiashimu málem přivodil infarkt, když u nich párkrát Gaara zazvonil se slovy:,, Čau dědo, je Hanabi doma?'' Kiba se nakonec dal dohromady s Karin, Narutovou sexy příbuznou. Seznámili se na Ininém večírku, kde si vzájemně vylévali svá opilá srdce, že je objekt jejich zájmu ignoruje. Chouji si taky našel holku, Karui. Od té doby má rád zásadně a pouze mezirasový sex. Izumo se dal na točení porna, protože doufal, že TenTen zaujme. Ta už se mu od té doby jen smála a s Nejim byla nanejvyšší míru spokojená. A tímto končí má minisérie o tom, jak konožské děvy rejdy měly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama