Sh.& Sh. 3 - Noční plavba

30. října 2016 v 21:01 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Večer jsem se vydala k vodopádům. Ještě předtím, než se setmělo, protože jsem chtěla využít teplého večera a vykoupat se. Doběhla jsem na místo a zjistila, že jsem doma nechala plavky. Jak typický pro mě! Ale ještě jsem měla čas. Svlékla jsem se donaha a vlezla do vody. Příjemně chladila mou pořád rozpálenou kůži. Mít v sobě oheń má občas výhody. Plavala jsem sem a tam a kontrolovala oblohu, abych nezažila žádné nepříjemné překvapení. Ale osud se mi rozhodl ještě jedno nachystat. Kluci se zřejmě rozhodli, že přijdou dřív, aby se trochu rozehřáli a neudělali si ostudu před holkou. Rychle se ponořím tak, že mi kouká jen hlava. Modlím se, ať najdu nějaký kámen dřív, než si mě všimnou, ale tuhle naději mi Kiba zničí ve chvíli, kdy na mě zavolá.
,,Hej Shin, ahoj! Koukám, že si taky chtěla přijít dřív ze stejnýho důvodu, jako my!'' Rudnu až na palcích. To snad ne! Voda kolem mě se začne nápadně zahřívat. Okamžitě se začnu kontrolovat, abych si nevypařila pryč jediný zdroj zahalení mého nahého těla.
,,Víš Kibo...to asi nebude-.'' Moje sdělení přeruší hlasité cáknutí, jak Kiba s Akamarem skočí do vody. Odvrátím zrak a podívám se na břeh. Shino si zrovna rozepíná bundu. Sundá si jí. Potom i mikinu. Odhalí nám jeho štíhlou, ale vypracovanou postavu. Ačkoliv nechci, musím od něj odtrhnout zrak, než si mě všimne. Akamaru připlave ke mně. Snažím se ho odehnat, ale on si chce hrát. Nee, jen ne teď. Kiba připlave ke mně a pošeptá mi:
,,Tak co, dobrej trénink, ne? Hodlám se zdjechnout dřív, abyste měli soukromí.'' Při téhle jeho poznámce se začervenám ještě víc. Pravděpodobně nebudu schopná vylézt z vody, dokud nezmizí oni oba dva. To už Shino doplave k nám.
,,Hezký večer, Shin-san.'' Vždycky mě oslovoval příponou san. Nevím, proč, ale zdálo se, že se mě buď bojí nebo ke mně chová určitou úctu. Myslím, že touhle svou noční nahou plavbou si jí všechnu smažu.
,,Hezký večer, Shino-san.'' Odpovím mu prakticky to samé. Začínám uvažovat nad tím, že bych jim oběma zapálila oblečení. Pak bychom si byli všichni rovni. Problém je, že jediná ovládám oheň tak, že jsem toho byla schopná bez pečeti a vše by se hned provalilo. Chvíli plaveme a většinu rozhovoru obstarává Kiba. Poprosí mě, jestli bych neudělala ty legrační lítající plamínky ve vzduchu, že prý to nikdy neviděl. Vystrčím jen ruku tak, jak to nejméně jde, aby nebylo vidět ani rameno.
,,Nojo, romantika jak má bejt.'' Pronese Kiba. Pak si to štráduje směrem ke břehu a křikne na nás jen:
,,Myslím, že musím najít nějaké křoví. To kořeněné jídlo mi nějak nesedlo. Nečekejte na mě, bavte se beze mě.'' A s tím zmizí ve tmě. Chvíli na sebe se Shinem hledíme. Tedy spíš já hledím na jeho brýle, protože ty si stejně nesundal.
,,Děje se něco Shin-san? Celý večer jsi nějak zamlklá. I Hinata je oproti tobě hovornější.'' Spíše konstatuje Shino.
.,Nene, nic se neděje...jen mi začíná být chladno.'' Plácnu tu největší volovinu, jaká může být. Vždyt´ mně nikdy není zima!
,,Aha...no, asi bychom měli vylézt a obléci se'' Řekne Shino a plaveme ke břehu. V duchu promýšlím, jak počkám až vyleze a pak se nějak obléknu ve tmě, aby mě neviděl. Ale Kiba už to promyslel za nás.
,,Kde je moje oblečení?! Co to má bejt?!'' Uslyším poprvé za život Shina zvýšit hlas. Krve by se ve mně nedořezal.
,,A ta moje hromádka oblečení asi dva kroky doprava od té tvojí tam je?'' Zeptám se, ačkoliv už dopředu tuším odpověď.
,,Není. Je mi to líto Shin-san, že jsi se musela stát také obětí Kibova hloupého vtipu. Ale aspoň, že nám zůstaly ty plavky.'' Podívá se na mě Shino. Zřejmě mu není příjemné ukazovat tolik kůže. Zrudnu a mlčím. Jen těkám očima na vodu a na něj. Naštěstí není hloupý a rychle se dovtípí.
,,Ty nemáš ani ty plavky..?''' Poprvé v životě u něj vidím tolik reakcí. Mírně zrůžoví v obličeji.
,,Nemám...a teď nemám už ani to blbý tričko..'' Zaskřípu zubama.
,,Eeh...no, rád bych ti něco půjčil, ale mám jen ty plavky...A ty by ti asi na všechno nestačily..'' Rudneme oba dva jak o závod.
,,A co kdybych tě zakryl za použití svých brouků? Ale to ti asi bude nepříjemné.'' Zeptá se mě.
,,Ne, určitě nebude. Vlastně je to dobrý nápad...mohl bys...?'' Zeptám se a začnu vylézat z vody. Prsa si rychle zakryju rukama. Shino se odvrátí a tělo mi zahalí jeho malí černí broučci. Trošku to lechtá, ale lepší, než nic. Začneme se vracet do vesnice a celou cestu vymýšlíme, jak tohle Kibovi oplatíme. I když já v hlavě spíše vymýšlela i verzi poděkování. Hned po tom, co ho zatluču do země. Shino se celou dobu snaží dívat někam jinam. Alespoń nějakcí gentlmani nevyhynuli. Když dojdeme k našemu domu, rozpačitě se na sebe podíváme.
,,Ehm...děkuji ti Shino-san, zachránil si mě.''
,,Není zač Shin-san, já rád.'' Řekne mi Shino stále se dívající všude možně, jen ne na mě. Usměju se. Není to poprvé, co mi pomohl z úzkých. Taky mi to řeknu.
,,Ale běhm chuuninských zkoušek si zase ty pomohla mně.'' Připomene mi. Usměju se na něj. A on mi to oplatí! Pak si ale vzpomenu, že stále stojím nahá před svým domem.
,,Jak dlouho se mnou zůstanou..?'' Zeptám se ho.
,,No...až budeš u sebe, tak jen otevřeš okno a vyletí za mnou ven. Poděkuji mu jdu dovnitř. Když dojdu k sobě do pokoje. vezmu si župan a pak otevřu okno. Všichni ti malí broučci vyletí ven do noci za klukem, který stojí u našeho domu. Zamávám mu. Kývne hlavou a odchází domů. Dívám se za ním, dokud není skoro na konci ulice. Jako by to tušil, ještě se naposledy otočí. Páni, ani jsme nezjistili, jestli ten Kibův průjem byl opravdový nebo jen smyšlený.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama