Konožské rajdy - Tanec

9. října 2016 v 20:59 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Jak holky řekly, tak taky udělaly. Hodily na sebe to nejlepší co našly a na xicht si namalovaly obličeje. Pak začalo smskování klukům, aby jakože nenápadně zjistily, jestli vůbec stojí za to se někam vypravovat. Naštěstí jim bylo přáno a všichni chlapci se sešli v proslulém konožském disco baru Striptýzek. Holky neváhaly a s Ino ve vedení si to už štrádovaly přímo tam. Přece večer před velkou akcí je třeba obhlédnout terén, jestli to všechno vůbec stojí za to nebo jestli skončí se skleničkou chlastu někde v rohu a budete jako typická feministka nadávat na všechny chlapy světa.
Když došly do klubu, kluci už tam byli. Ale aby nevypadaly jako trapný stíhačky, dělaly, že si jich nevšimly a šly si objednat každá zvlášť na bar pití. Dohodly se totiž, že se rozdělí a každá se zaměří na někoho o samotě a pak těm ostatním poví, jak to šlo a jestli to stálo za to.
První šla Ino. Odchytila si Shina. Vždycky byl takovej zahalenej, tak jí docela už dost dlouho zajímalo, co všechno schovává pod těma vrstvama. Chtěla dneska zjistit aspoň něco. Nenápadně se k němu vetřela a pozdravila ho.
,,Ale ale, co ty tu tak sám?''
,,Já tu nejsem sám. Sem tu s Kibou.''
(bože, on to nepochopil) ,,Nene, já myslela, jestli tu nemáš nějaký dámský doprovod?''
,,Ne, ani ne.''
(Notak, udělej už něco, chytni se!) ,,A nechtěl by sis třeba jít zatancovat?''
,,Já vlastně ani tancovat neumím.''
,,A skleničku by sis nedal?''
,,No ani moc nepiju.''
(Ježiši, ten je úplně mimo!) ,,A proč tu vlastně si?''
,,Kluci mě přesvědčili. A hlavně sem se o něco vsadil se Shikamarem.''
,,Aaale, a o copak?''
,,To ti nemůžu říct.''
(ježiš ten je suchej, s tím to bude nadlouho)
Vzápětí se Shino omluví, že musí na záchod a poprosí Ino, jestli mu pohlídá pití. Ta nadšeně souhlasí, vidí svojí šanci. Když Shino odejde, vytáhne malou lahvičku, v níž jsou extra silné španělské mouchy, které způsobí větší citlivost v oblasti pohlavních orgánů a téměř nesnesitelnou chuť na sex. Když se Shino vrátí, Ino hraje, že se dívá někam úplně jinam a pohazuje blonďatým ohonem do rytmu hudby. Nenápadně ho koutkem oka pozoruje, jak se pomalu napije ze skleničky. Fajn, a teď už jen půlhodinky počkat a držet si ho nablízku, usměje se pro sebe.
Mezitím Sakura na dámských záchodech zápasí s tužkou na oči, která se zlomila a nutně si potřebuje vyspravit linku na oku. Zničehonic ucítí na svých bocích něčí ruce.
,,Ahoj třešňová princezno.'' Zašeptá jí hla ho ucha. Lee, kdo jiný by jí šel obtěžovat i na dámské záchody. Jindy by se ho chtěla co nejrychleji zbavit, ale popravdě dneska na to měla docela dost chuť. Nehledě na to, že Lee ho fakt měl... Otočila se k němu a usmála se. Bez dalších zbytečných slov si ho k sobě přitáhla a začala líbat. Asi bude potřebova pár skleniček vodky, ale půjde to.
V pozadí zrovna začne hrát Shakira, když Kiba nalezne Hinatu. Ačkoliv se celou dobu snažila před ním skrývat, nakonec ji dostihl.
,,Čau, dáš tanec?'' Je zřejmé, že už je opilý. Přinejmenší tří skleničky něčeho tvrdšího jeho odvahu přikrmily. Hinata jen zavrtí hlavou, ale to Kibu očividně nezajímá a už ji táhne na parket. No, tak to zas bude povedej večer, proběhne jí hlavou. Když ji Kiba dotáhne na parket, začne to rozjíždet v co největším stylu. V tu ránu Hinatu něco napadne. Mohla by ho použít, aby přitáhla Narutovu pozornost. Rozhlédla se a v tom ho uviděla. Přejížděl parket očima a asi někoho hledal. Přitiskla se ke Kibovi a začala velmi provokativně a pomalu tancovat. Dávala si záležet na každém pohybu. Kiba byl v sedmém nebi a příležitost využíval hlavně k tomu, aby ji mohl osahávat. Hinata se tváří, jakože jí to vůbec nevadí, naopak si to užívá. Naruto se konečně podívá jejich směrem. Chvíli na ní zadumaně hledí a pak se jen otočí a odejde s nečitelným výrazem ve tváři. He? A co teď? Určitě si o ní myslí, že je laciná a nechá se osahávat od každého. Hinata se chce vyprostit z Kibova sevření a jít za Narutem, ale Kiba ji jen tak nepustí. Je tedy nucená tancovat s ním dál a snášet jeho dotyky. Zpovzdálí je mlsně pozoruje Sasuke Uchiha, který si na Hinatu dělá zálusk už delší dobu, protože ho Kibova výpověď onoho večera zaujala a chce se přesvědčit, jestli to není jen mluvka.
TenTen zrovna věnuje pozornost Izumovi, který jí už čtvrt hodinky něco valí do hlavy. Sedí v boxu a čekají na Kotetsua, který se trochu zpozdil. Čekání si zpříjemńují hraním Macháčka a už notnou dobu si lejou do hlavy vodku ve velkém. TenTen prohrávala a byla už docela nalitá, ale ani za nic by si to nepřiznala. Když znovu Izumo uhádne její číslo, dojde jí znovu pití a podívá se na jeho sklenici, která je z většiny plná.
,,To nemá cenu, pořád jenom piju já. A co z toho? Akorát mi bude blbě. Musím na vzduch.'' A začne se zvedat, což se neobejde bez opileckého vrávorání. Izumo hned vyskočí, aby jí podepřel a pomohl jí. Jednak, protože je to gentleman a nechce, aby někdo využil TenTeniny opilosti a jednak toho chce využít sám. Vyvede jí ven, kde jí opře o zeď. V tom mu zazvoní mobil.
,,Sakra, to je Kotetsu. Zrovna teď. Počkej tu na mě puso, hned přijdu.'' A s mobilem odběhne kamsi do tmy. TenTen zakloní hlavu a pozoruje hvězdy na nebi. Celý večer jí Izumo někam zval. Omluvil se jí za tu opilou trojku a přesvědčoval jí, že takový není. Mohl by to být její příští přítel? A vydržela by s ním vůbec? Jejím obvyklým kritériím odpovídal. Pracující starší muž, ale v podstatě dost mladý na to, aby nebyly klepy mezi lidmi. A navíc vážně přitažlivý.
,,Co ty tu tak sama?'' Ozve se odkudsi hlas Nejiho Hyuugy, jejího někdejšího spolužáka.
,,Stojím, nevidíš?'' Neměla zrovna náladu se s ním bavit. Jednak byl Neji opravdu moc hezký, ale na druhou stranu byl neodbytný a s klukama jako je on si nikdy nic nezačínala. Neměl na to prostě věk.
Temari to vevnitř nebavilo. Hudba nic moc, většinu lidí neznala a kluci stáli za prd. Z kapsy vytáhla krabičku cigaret. Sakra, zapomněla zapalovač. Jak typický pro ní. Okolo ní zrovna prošla namol opilá TenTen v doprovodu nějakýho pěknýho chlápka. Celkem by ušel, ale moc starej. Teda aspoń na mě, jí vyhovuje, pomyslela si. Rozhlídla se kolem sebe. Nikde nikdo, až na kluka, kterej stál opřenej o zeď, čučel na nebe a kouřil. Vydala se směrem k němu s úmyslem pučit si zapalovač.
,,Čau, máš oheň?'' Kluk zavrtí hlavou.
,,Ale můžeš si připálit ode mě.'' TEmari se nakloní a zapálí si od něj.
,,Jak se menuješ?''
,,Shikamaru. A ty?''
,,Temari. Nejsem zdejší.''
,,Jo, to sem si všim.''
,,Čím jsem tak nápadná?''
,,Jen že hezkou holku kluk ve městě nepřehlídne.''
Temari se pousměje. Prohlídne si Shikamara. Celkem pěknej, vysokej kluk, černý vlasy stažený v culíku a pronikavý hnědý oči. Většinou bývá na drsňáky, ale tenhle má nějaký kouzlo. Neví přesně co na něm je, ale určitě kvůli něčemu na něj holky letí.
,,Co si mě tak prohlížíš?''
,,Ale to nic. Hele nevíš, kde se tady dá sehnat tvrdší pití nebo tu všichni pijou takovýhle břečky?'' Zeptá se Temari a svojí vodku s džusem vylije do trávy. Shikamaru se jen pousměje.
,,Mám tu s sebou flašku absinthu, až mě ta akce bude hodně nudit. Jestli chceš, můžeš se připojit.'' A odešli spolu k němu do auta.
Mezitím Shino začal pociťovat účinky kapek od Ino. Tedy, ne že by o tom věděl. Chytil Ino za zápěstí a přitáhnul si jí k sobě.
,,Víš, že ti to dneska docela sluší?'' Nojoo, konečně se chytil!
Ino nenápadně vytáhne svůj iPhone z kabelky a napíše holkám, že klíče jsou pod květináčem na verandě a že dřív jak ve dvě ať jí nečekaji. S tím odtáhne Shina ven z klubu. Když zalezou na budovu, začnou se už divoce líbat a Ino mu zajíždí rukou pod tričko. Hmm, docela vypracovanej. On jí to s plnou vernou oplácí a vyhrnuje jí sukni, jak jen to jde. Poklopec se mu už pěknou dobu nadívá k prasknutí. Ino mu rozepne kalhoty a stáhne trenky. Okamžitě z nich vyjede cosi, co má tak 20 čísel. Spokojeně se usměje. Joo, to je gól! Sehne se a vezme ho do pusy. Párkrát zapumpuje rukou a už ho saje. Přejíždí mu jazykem po žaludu a celou dobu se mu dívá do obličeje. Shino přivírá slastne oči.
,,Už budu!'' Vykřikne a Ino dostane plnou dávku do pusy. Nic ale nevyplivne a všechno spolyká. Pak ho přivede ještě k životu a stáhne si miniaturní fialová tanga.
,,Tak se předveď, vymrdej ze mě všechno!'' Poručí Shinovi. A ten taky tak udělá. Zpoza budovy se ozývají jen jejich vzdechy a vzájemné narážení dvou těl o sebe.

Sakura už notnou dobu sedí na záchodech na umyvadle nechává do sebe bušit Leea. Objímá ho nohama a vyráží z ní jen steny. Tentokrát v sobě toho jeho 22 cm macka cítí úplně. Jednou z mála výhod u Leea je, že je vždy a za každých okolností tak něžný. Místo, aby šel hned na věc jak by ráda Sakura, tak jí začal něžně a pomalu líbat. Rozepínal jí korzet, dráždil jí jazykem bradavky a hnětl je jemně rukama. Poté jí dráždil orálně i jinde a až když se už úplně kroutila, tak teprve do ní pronikl. Jako přítel na vážný vztah perfektní. Ale na to ona nebyla. Po tomhle se mu bude muset zase vyhýbat. No což, když to jinak nejde. Ale teď si to hodlá pořádně užít. Přitáhne k sobě Leea víc a vzdychne. Proč jenom ho nemůže dostat do těla Sasukeho Uchihy?
,,Lee...chci to zezadu..'' Vydá ze sebe mezi vzdechy a sleze z umyvadla. Ohne se a vystrčí an něj zadeček. Lee na sebe nenachá dlouho čekat a hned jí přání splní, i když se při tom raději dívá dívce do očí. Ale když si to jeho milovaná přeje, hodlá jí splnit každé přání.

Hinatě se povedlo zbavit Kiby. Nicméně Naruta ani po půlhodině hledání nenašla, proto se rozhodla to vzdát. Kiba jí po celou dobu vytrvale pronásledoval a ona se mu všemožně vyhýbala. Zrovna teď se krčila venku za keřem a promýšlela, co bude dělat. Znovu tam už jít nechtěla, protože by jí našel Kiba. Odněkud z dálky se ozvalo vzdychání. Otočila se za tím zvukem. Šlo to od aut. Nenápadně přikrčená šla po zvuku, až došla k elegantnímu černému BMW Sasukeho Uchihy, jenž měl přes kapotu ohnutou výměnnou studentku Kin Tsuchi, která u toho určitě pěkně křičela, ale on jí rukou zacpával pusu. No, aspoń někdo si užívá večera, pomyslela si. Chvíli ještě ty dva pozorovala, načež jí pípnula smska od Ino. No bezva pomyslela si. Podívala se přes město k Ichiraku Ramen. Ještě svítili. Asi si dojde pro večeři a vydá se k Ino domů. Holt další promrhanej večer a opít se nechce. Jednou když vyváděla, tak jí to bohatě stačilo.

TenTen seděla na zemi už hodnou dobu a Izumo se stále nevracel. Zato Neji byl neodbytný až až. Celou dobu jí něco vykládal a hučel do ucha, až měla zatuhlý krk.
,,Kecáš pěkný blbosti frájo. Nemůžeš přece sám sundat Raid bosse, to prostě v míň, jak pěti lidech nejde. Navíc ne s tim equipem, o kterým tu celou dobu mluvíš. Každá lowka ví, že tyhle damascus swords sou pěkný sračky.'' Vylítlo z ní to, co si celou dobu myslela. Neji se zasekl v půli věty.
,,Co..jak?' Zmohl se jen na tohle.
,,Protože už tu hru hraju asi dva roky a za celou tu dobu sem sundala určitě víc erbéček, než ty!'' Vmetla mu do obličeje. Neji zůstal jen konsternovaně civět.
,,Ty TenTen, nechceš si něco zahrát?'' Zeptal se potom. No konečně ho napadlo něco rozumnýho, pomyslela si TenTen a vytáhla z kabelky mobil. Zapnula verzi CS pro mobily. Ihned začala debata dvou vášnivých hráčů, která pokračovala až do pokročilých ranních hodin. Tedy dokud se jim oběma nevybily mobily a nebyl už čas jít domů. Aspoń někdo se nakonec dobře bavil.

V Shikamarově autě pomal uhoustl vzduch cigaretovým kouřem. Oba dva už byli celkem slušně připití.
,,A co Metallica?'' Zeptala se Temari.
,,Ale jo, klasika. A Sex Pistols?''
,,Už od dětství. Hm.. a Marilyn Manson?''
,,Jasně, každej večer. The Clash?''
,,Byla sem odkojená. Stejně mě překvapuje, že někdo jako ty tohle poslouchá.''
,,A proč bych neposlouchal?'' Shikamaru si přihnul z flašky. Půlka už byla dávno v nich.
,,Nepřipadáš mi na to takovej ten..typ...''
,,Ty na to taky zrovna moc nevypadáš. K těm tvým síťovaným punčochám by jeden tipoval spíš Avril Lavigne.''
,, No to si ze mě...Ne, to fakt ne. Víš, já ti něco prozradim.'' Opře se o něj Temari v pokročilém stadiu opilosti.
,,Sem jedno ucho.'' Odvětí Shikamaru na svoje standarty až moc hovorný a hlavně opilý.
,,Mám ráda všechno tvrdě. Hudbu, chlast..sex. Biče, pouta, závěsy a anál...jenže na to někoho sežeń, že jo.'' Postěžuje si. Shikamaru jen polkne. Nedává ani trochu znát, že se mu ta holka líbí čím dál tim víc.
,,Já tě naprosto chápu. Zdejší holky sou zase hrozně měkký a nic nevydrží. Všechno je hned bolí. Jednou sme s Choujim zkoušeli něco s Ino...no byli u toho pouta a spousta tvrdýho chlastu. Furt si jen stěžovala, že jí to bolí a v závěru večera se poblíla.'' Temari se rozesmála.
,,Tak to mě by se teda nestalo.'' Skoro jako by v tom zazněla výzva. Shikamaru se k ní naklonil.
,,Jsi si tak jistá?''
,,Naprosto.''
,,Pak mám jen jednu jedinou prosbu.''
,,Ano?''
,,Přesvědč mě.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 32.3% (10)
Léto 29% (9)
Podzim 19.4% (6)
Zima 19.4% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama