Konožské rajdy - Příprava

3. října 2016 v 20:48 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Tag: naruto povídka , love, sex, funny , ino, sakura, temari, sasuke, lee, gaara, tenten, hinata
Jako každý den šla Sakura na schůzku s Ino, Hinatou a TenTen do kavárny. Na kus drbu a tak jako obvykle. Když se holky sešly, tak to začalo. Objednaly si kafe, jako obvyle a každá svůj oblíbený zákusek.
,,Tak holky, co novýho u vás? Nějakej novej úlovek?'' Ptá se Sakura, zatímco ujídá jahodový dortík.
,,Tenhle týden celkem nic moc. Od tý doby, co mě po doučování minulej tejden přefiknul Iruka-sensei sem nikoho neměla. A co vy holky?'' Zeptá se Ino.
,,Ani mi nemluv. Začíná mi připadat, že je tady čím dál tím míň chlapů.'' Postěžuje si TenTen.
,,Ono by jich možná bylo dost, kdybys nechrápala jenom se staršíma.'' Rýpne si pobaveně Sakura.
,,Od tebe to sedí, ty taky roztáhneš kde komu.'' Oplatí jí v přátelském duchu TenTen.
,,A co ty Hinato, už se to konečně nějak hnulo?'' Zeptá se Ino nejtišší ze společenství.
,,Ani ne...já vám mám někdy pocit, že ani neví, že existuju. A to sem včera zkusila, co si mi poradila Ino. Vyfotila jsem si na facebook trochu odvážnější profilovku. Ve výsledku mi akorát psal Kiba, jestli bych někdy nechtěla někam zajít.'' Pronese smutně Hinata. Sakura se zamračí.
,,To bych si s Narutem promluvila, přece nemůže bejt věčně takovej ignorant, no ne?'' Namítne.
Ino vytáhne ze svojí fialový kabelky zápisník. A zakašle, aby si získala pozornost ostatních děvčat.
,,Ehm ehm, jak už se dříve navrhovalo, musíme zorganizovat tu velkou párty. Takže vás všechny zvu dneska večer k sobě domů na přespání, abychom se na to pořádně podívaly.'' Oznámí ostatním dívkám, kterým se nadšením rozzáří oči. Pořádná pařba, chlast poteče v proudech a kalit se bude až do rána! To byla pro každou z nich příležitost najít si tam někoho, s kým si ten večer budou moct užívat, aby si měly další den co vyprávět. Aby bylo mezi námi jasno, holky nebyly nějaký děvky. Teda aspoń ne většinou. Sakura radši říkala, že si užívá života. Když nemohla spát se Sasukem, největším děvkařem z Konohy, tak si to kompenzovala jinde. Jednou z jejích obětí byl Lee, který jí doteď psal zamilované vzkazy a odkopnutí ho velmi ranilo. Jedna z mála věcí, za kterou se Sakura opravdu stydí je její opilá jízda s Kibou, kterou si Kiba tajně natáčel na mobil. Ačkoliv to byl debil, jeden by se divil, kolik holek mu dalo. Většinou ovšem pod vlivem alkoholu, což pohled na věc hodně měnilo. Naopak Ino se za svou lehkou promiskuitu vůbec nestyděla. Od trojky se Shikamarem a Choujim až po divkou jízdu na Iruka-senseiovi si užívala na každé párty i v soukromí. Naopak TenTen byla tak trošičku zlatokopka. Pokud muž nebyl starší a neměl už práci, tak s ním do postele nelezla. Na konto si mohla připsat Kakashiho, Iruku, Gaie, ale i trojku s Izumem a Kotetsu, což byl příběh jedné obzvlášť divoké párty na oslavu Tsunadiných jednapadesátých narozenin. A co Hinata? Ta už několik let zbožně hleděla po Narutovi a chtěla ho jen pro sebe. Ačkoliv věděla o jeho úletech, nikdy nechovala zášť například vůči Sakuře, která se s ním na jedné párty dost divoce líbala. Prostě věřila tomu, že jednou solu budou. Ale úplně svatá taky nebyla. Jednou se rozhodla, že se taky odváže a napije se. Ráno se probudila nahá s Kibou v posteli omotaná konfetami a měla úplně okno. Od té doby se Kiba vyjadřoval ke každé její hezké fotce a neustále jí někam zval. Kdyby tak aspoň věděla, co tehy udělala, že ho to tolik okouzlilo. Nicméně tyto dívky byly něco jako konožská top jedna, se kterou každý něco chtěl mít.

*mezitím u chlapců*
Naruto a ostatní kluci se flákali u Kiby doma a hráli hry na gameboyovi. Někteří u toho kouřili, jiným stačilo si jen přihybat z flašky. No taková jejich typická prázdninová idylka.
,,Hej kluci, dete na tu párty co pořáda Ino?'' Zeptá se zničehonic Kiba.
,,Že váháš, slyšel sem, že tam budou docela slušný kočky.'' Odpoví mu Lee, který tím kočky myslí samozřejmě Sakuru, kterou hodlá celý večer uhánět.
,,Hej Neji, ty pujdeš?'' Otáže se Shino dlouhovlasého chlapce, který sedí hned vedle.
,,Asi jo. Bude tam TenTen a tý kočičce se snažim do kalhotek dostat už docela dost dlouho. Celkem odolná mrška.'' Poznamená.
,,Zkus Hinatu Shino, ta když se opije, dělá neuvěřitelný věci. Vloni na párty byla tak sťatá pod obraz, že...'' Začne Kiba.
,,Nee, to je dobrý. Nemusim to slyšet už asi po padesátý.'' Odvětí Sasuke.
,,Co vůbec na těchhle holkách je? Nikdy sem s nima nezažil nic moc, co by stálo za to?'' Pronese otráveně Shikamaru.
,,Říká ten, co si to rozdal ve třech s jednou z nich.'' Rýpne si Naruto.
,,To bylo celkem dávno. A navíc, Ino za moc nestála, jestli chceš slyšrt můj názor. Prostě jí něco chybělo.'' Řekne Shikamaru a dá si ruce za hlavu.
,,A co ta nová kočka ze Suny, která sem přijede na nějakej čas se svýma bráchama? Je zvaná na tu párty. Prej stojí za to. A je prej celkem vostrá. Co sem slyšel. '' Ozve se Sai, který až doteď likvidoval cigaretu.
,,Ale prosimtě, beztak bude jako ony. Ta mi za to nestojí.'' Pronese s ledovým klidem Shikamaru.
Chouji vyloví z kapsy u kalhot svůj iPhone a už dotyčnou dívku hledá na facebooku.
,,Jakže se jmenuje?' Otáže se Saie.
,,Temari. No Sabaku, tuším. Její brácha má luxusní sbírku nafukovacích pannen a ten druhej je nějakej ujeten goth. Tak sem na to zvědavej.'' Odpoví mu tázaný. Chouji vyhledaná daný profil na facebooku a ukáže Shikamarovi profilovku blond dívky s culíky, která má na sobě potrnahou síťovinu přes sexy černé krajkované prádlo. Shikamaru jen polkne, ale tváří se neutrálně. Snaží se nedat najevo, jak moc se na tu párty těší a doufá, že zrovna tuhle kočku bude moct opít on.
*večer, u Ino doma*
,,Tak holky, už sem dala dohromady seznam hudby, hostů a rozeslala pozvánky. Jediné co zbývá je zítra to tam dojít vyzdobit, připravit a můžeme slavit.'' Ukončí Ino plánování a s holkama se přesouvají k mnohem lepším věcem. Koneckonců každou chvíli má dorazit poslední očekávaná dívka - Temari. Ta se zdržela, protože její bratr, Kankuro nevěděl, kolik pannen si s sebou zabalí a Gaara zase ztratil tužku na oči a bez ní prostě nemohl vyrazit. O půl deváté zazní domovní zvonek a konečně je sestava kompletní, i s Temari. Když se i ta převleče do pyžama, jsou holky kompletní a můžou začít.
,,Tak co Temari, už sis prohlížela nějaký kluky tady odsud?'' Zeptá se hned Sakura na to, co jí zajímá nejvíc.
,,Jo, projela jsem si ty profily, který si mi poslala. Není to marnej výběr. Ale spíš mě zajímá do čeho všeho budou ochotný jít. Víš co, já mám ráda drsný kluky. Pouta, svazování a tak. A taky něco pořádnýho v kalhotech.'' Spiklenecky se na ní usměje. Sakura kývne, jakože chápe a usměje se.
,,Tak holky a teď naše nejoblíbenější část! Historky na téma!'' Uvede večer Ino.
,,Dnešní téma je - můj nejulítlejší zážitek. Kdo začne?'' Zeptá se Sakura. Přihlásí se TenTen.
,,To jsem takhle jednou měla pozvání na večeři od Kakashiho-sensei. Bylo to celkem fajn. Vzal si i oblek normálně. Ale u blbou motorkářskou masku si prostě z pusy nesundal. No a byla sem trošku zvědavá, co má pod ní, tak sem s nim šla po večeři k němu. Samozřejmě se snažil. I když se na veřejnosti tváří jako slušňáček, už po druhý skleničce mi strkal jazyk do pusy a chtěl si tykat. No tak sem si řikala proč by ne. Vypili sme asi dvě flašky vína a pak to začalo. Mimochodem, vůbec není ošklivej, je fakt pěknej, ale jde pěkně mimo rytmus a moc dlouho nevydrží. Asi po pěti minutách usnul a druhej den si vůbec nic nepamatoval.'' Uzavře to TenTen. Všechny se podívají na Hinatu, jakože teď je na řadě ona. Hinata jen zrudne a spustí.
,, Loni na tý párty, když jsem se opila..no...Shino mi říkal, co mu řekl Kiba. Prý jsem vyváděla jako šílená. Z Kiby jsem servala košili, že nestihl ani nic namítnout a už jsem se mu snažila dostat do kalhot. Prý Shinovi tvrdil, že holku s hlubším hrdlem nezažil a něco takhle divokýho taky ještě ne. Trvalo týden, než se mu zahojily škrábance na zádech. A ještě sem ho prosila, jestli by nezavolal svojí sestře, aby se připojila,'' Dopoví Hinata úplně rudá. Všechny holky jen obdivně hvízdnou. Větišnou si povídají, kdo s kým a kde, málokdy totiž zacházejí do podrobností. Teď už aspoň chápaly, proč Kiba Hinate furt píše. Tohle totiž asi ještě nezažil s nikým. Další na řadě je Temari.
,,Tohle se nestalo přímo mně. Spíš sem načapala svýho mladšího brášku. Víte, on je Gaara tak trošku v tý svojí gothic éře, no a jednou mi došla tužka na oči. Tak jdu k němu, jestli si jí od něj můžu pujčit. No a přes dveře zaslechnu vzdechy. Tak si říkám, on tam má holku? Nakouknu klíčovou dirkou a tomu byste nevěřili. Největší bárbíná z vesnice má růžovýho připínáka a morduje mýho bratra. Nevím, co mě v tu chvíli šokovalo víc. Samozřejmě neví, že to vím.'' Přizná Temari. To už dívky koukají s otevřenou pusou. Po chvilce ticha se ozve Ino.
,,Noo.. myslím, že tohle bude největší párty všech dějin. A teď holky, noc je ještě mladá. Co kdybysme došly okouknout terén do nějakýho nočního klubu? Seznámíme tady Temari s klukama a trošku poflirtujeme před akcí, abysme věděly, na koho se zaměřit tentokrát?'' Navrhne Ino. Odpovědí je jí jen nadšené soukání do oblečení všech dívek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama