Konožské rajdy - Onen večer

19. října 2016 v 20:21 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Domů se holky vrátily každá jinak. První přišla Hinata s ramenem zabaleným s sebou, který si snědla u filmu, u kterého brečela jako malá holka. Zřejmě to brzy dostane. Další dorazila až nad ránem. Byla to Sakura, která bylo poněkud unavená, ale pochvalovala si, že si večer moc užila. A dokonce řekla o Leeovi i něco pěkného! Potom přišly Ino a Temari, které si docela živě povídaly o Shikamarovi. Ino to ukončila se shinem velmi brzo, protože vydržel jen dvě kola a pak odpadl. Byla velmi nespokojená a neukojená. Ale co, další den si to vynahradí. Temari zas byla s večerem moc spokojená, i když s nikým nic neměla. Prý se jen dobře napila a popovídala si. A poslední dorazila TenTen, když už svítalo s úplně vybitou baterkou iu mobilu. Dá se říct - celkem vydařený večer.

Druhý den se holky probudily až skoro v poledne. Okamžtě tak začala panika ohledně připravovaného večera. Ino začal obvolávat občerstvení, potom všechny holky zburcovala jít děla výzdobu a tak dále. Všechno chtěla ladit do krvavě rudé a černé. Jedna proto, že si potrpěla na efekt a jednat taky proto, že je to barva vášně. Po v šech technických úpravách začal proces přípravy. Tzn. - makeup, šaty, vlasy a další čtyři hodiny v prdeli.
Mezitím u kluků: Absolutně žádnej stres. Vždyť se jenom osprchujou, vezmou si čistý trenky a oblíknou si kvádro, protože Ino to má v pozvánce jako požadavek. Když se přiblížila ona hodina, prostě se jen domluvili, každej se zašel domů připravit a že se sejdou na místě konání.
Při cestě z domova na akci potkal Shikamaru Choujiho.
,,Tak co Shikamaru, jak si vlastně včera dopad?''
,,Ani mi nemluv, vypili sme sami dva absinth.''
,,Absinth? A s kým?''
,,S Temari, tou novou. Je docela fajn.''
,,A neříkal si, že tě absolutně nezajímá?''
,,Jo, asi jo...'' A zapálil si cigaretu. Přidal se k nim Sai.
,,Připravený to pořádně roztočit, pánové?''

Vevnitř to žilo už nějakou dobu. Hudba duněla až ven a všichni se bavili, tancovali a pili. Nad sálem byl hned hotel, takže měli také možnost, že hned jak odpadnou si můžou jít lehnout. Kluci se rozptýlili a šli hledat nějakou holku, kterou by pozvali na pití. Někteří už věděli, na koho se ten večer budou specializovat. Jiní to prostě chtěli nechat osudu. Neji si dnešek pojistil a krom mobilu si rovnou vzal i nabíječku. Hodlal TenTen dostat za každou cenu. Bohužel nebyl sám. Kolem něj se propletla jeho sestřenka Hanabi, už zjevně docela opilá. Nečekal by, že jí kdy uvidí v normálních šatech, většinou nosila ty svoje punkáčský hadry. Dohonila nějakýho zrzka s černýma linkama okolo očí a pak se spolu kamsi zdejchli. Děti...
Naruto šel na záchod. Chtělo se mu čurat a už to nemohl vydržet. Před záchodama ale narazil na celkem slušně narůstající frontu.
,,Co se tu sakra děje?'' Zeptá se podrážděně.
,,Ale nějakej týpek, Kankuro tušim, zablokoval hajzly. Se předávkoval muškama a teď má sračku.''
Naruto vyběhl ven. Tohle vypadalo na dlouho a on už nemohl čekat. Květináč! Všiml si ho na terase. Nenápadně se rozhlédl. Nikde nikdo. Přistoupil ke kytkám a začal močit. Zezadu to vypadalo, jako že kouká z balkonu. Ideální. Jen kdyby se za ním neozvalo stydlivé Naruto-kun.
,,N-Naruto..já jsem ti chtěla něco říct.''
,,Aaahoj Hinato. Nemůže to chvilku počkat prosím? Totiž jestli bys nešla dovnitř a nepočkala tam na mě, já tam hned přijdu, jo?'' Snažil se zadržet moč, aby se neprozradil.
,,NE! Ty mě teď budeš poslouchat, protože já už nemůžu utíkat pořád před Kibou! Víš jak je těžké se mu neustále schovávat?'' Naruto zatínal i prsty u nohou.
,,A o co tedy jde? Já myslel, že s Kibou chodiš. On to teda aspoň tak popisoval.''
,,Cože? Ne, to není pravda. Já celou dobu chci být s tebou..'' Tolik ho to šokovalo, že se zapomněl držet a spustil plným proudem.
,,Ty tam-..?!'' Zrudla Hinata okamžitě. Naruto také pomalu nabíral varvu zralých jahod.
,,Asi na tebe přeci jen počkám.'' A šla dovnitř.

Ino seděla opět na baru a hodnotila okolí. Se Shinem to včera vzala poněkud zhurta a nenechala si žádnou záruku. Holz bude muset dneska lovit znovu. Vedle ní přišel tmavovlasý mladík se světlou kůží. Už ho několikrát dřív viděla, jak se bavil se Sakurou. Byl docela pěkný. Vysoký, atletická postava a věděla, že chodí na uměleckou školu. Umělci jí vždycky přitahovali.
,,Ahoj, my se ještě neznáme. Já sem Ino.'' Představila se mu.
,,Sai. Dáš si něco k pití?''
,,Může být. Ale zkus uhodnout sám, co nejradši piju.''
Sai se pousmál. Měl rád různé výzvy a tahle byla obzvášť lákavá a sexy, takovým tím koketním blond způsobem. Dnešní večer určitě nepřijde nazmar.

Přišel konečně hlavní hřeb večera. Inin otec vystoupil na podium a požádal všechny zůčastněné, aby si u hosteskyy pod podiem vyzvedli černé masky ku příležitosti tance. Každý muž má vyzvat jednu dívku. Tančit se bude waltz. Až v tuto chvíli všichni pochopili, proč se tolik lpělo na elegantním černém oblečení. Sakura si došla pro krajkou masku a uvázala si ji k obličeji.
,,Smím prosít?'' Lee. Ovšem, taky kdo jiný. Neodmítla ho, šla s ním tancovat. Ten včerejší večer, když bylo po všem, tak tam spolu ještě dobrou hodinu seděli a on jí hladil po vlasech a šeptal jí plno hezkých věcí. Ještě nikdy se k ní nikdo takhle hezky nechoval. Donutilo jí to o něm přemýšlet celou noc.
,,Sakuro,k tomu včerejšku...já vím, že ty asi nejsi ten typ na dlouhodobé vztahy, ale já to takhle mít nechci. Vím, že tě miluju a že sem s tebou rád, ale když by to bylo jen takhle napůl a musel bych snášet pocit, že je možná i někdo jiný...tak to radši nechci vůbec.'' Bylo vidět, že ho to stojí hodně přemáhání.
,,Lee...promiň, že jsem ti poslední dobou dost ublížila. A od včerejška sem o tom hodně přemýšlela. A je pravda to, co říkáš, ale i přesto myslím, že bych to s tebou chtěla zkusit.'' Překvapeně se na ní podíval. Tohle by bylo úplně poslední, co dnes čekal. Ačkoliv všichni ostatní tancovali pořád do rytmu waltzu, pro ně dva hrála hudba úplně jiná. Ploužili se do jejího rytmu a zcela zapomněli na okolní svět.
Temari a Shikamaru opět seděli mimo centrum dění. Vyzvedli si masky a pak odešli ven do zahrady. Temari vytáhla placatku, kterou měla připevněnou podvazkem k noze pod šaty a dala Shikamarovi napít.
,,Whiskey?'' Zeptá se on.
,,Jack Daniels.''
,,Máš docela dobrej výběr.''
,,Nepovídej.''
,,Je skoro každá tvoje odpověď dneska jednoslovná?''
,,No, myslím, že na tu jednu otázku, kterou hodláš položit už od včera jednoslovná nebude.''
,,A o jakou otázku se jedná?''
,,Na to přijď sám. Ale odpověď zní: Ano, strašně moc, prosím, poď už na to.''
Shikamaru jen naprázdno polkl. Chytil ji za zápěstí a přitáhl si jí blíž.
,,Ještě nikdy ve mně žádná holka nevyvolávala takovouhle reakci.''
Znenadání jí políbil. Velmi vášnivě, až slastně vydechla. Chutnal po tabáku, ale takovým zvláštně sladkým způsobem. Líbali se s čím dám tím větší náruživostí a jeho ruka jí zajela rozparkem pod sukni. Vystoupal po jejím stehně a zjistil, že na sobě má černé krajkované prádlo. Konečky prstů ji zlehka polaskal. Zaúpěla. Ucítil, jak tvrdne. Její ruka ho chytla a stiskla. Oo bože, tahle holka se toho vůbec nebála. Prsty odstranil její kalhotky z cesty a už se propracovával k jejímu klínu. Byla krásně vlhká a to s ní skoro nic nedělal. Zajel do ní nejdřív jedním prstem a potom přidal i druhý. Temari úpěla víc a víc.
,,I když bych už ráda,tak tady ne, pojď dovnitř.'' A bez dalšího protáhování ho táhla nahoru do pokoje.

TenTen a Neji pokračovali v jejich online činnosti. a vzhledem k tomu, že nikoho dalšího nepotřebovali, zabrali si rovnou pokoj. Zrovna hráli Angry Birds, když odvedle zaslechli hluk.
,,Co sem kurva lezeš, nevidíš, že je tu obsazeno?!''
,,Sorráč, někoho hledám. A tyhle sprostý slova si odpusť chlapečku, je ti sotva 16 a už si tu na mě vyskakuješ.''
,,Máš nějakej problém?''
,,Hele...nehádejte se..'' Až na ten třetí hlas Neji zareagoval. Patřil jeho sestřenici Hanabi. S TenTen vstali a šli se podívat, co se tam děje. Na chodbě stáli Izumo, polonahý Gaara jev v rozepatých černých kalhotách a Hanabi zabalená do deky, aby zakryla svou nahotu.
,,Hanabi! Co to má bejt tohleto?!'' Osopil se na ní Neji. Izumo hned zaregistroval 'TenTen.
,,TenTen, všude sem tě hledal. Však víš, jde o tu mojí včerejší nabídku...toho vážného vztahu..'' Napovídal jí.
,,Do toho ti nic není Neji, můžu si dělat s kým chci co chci!'' Ječela Hanabi. Gaara vše jen laxně pozoroval a do toho šlukoval cigaret, kterou si v nestřeženou chvíli zapálil. Neji zareagoval na Izumovu otázku.
,,Jaká nabídka? Nejseš pro ní náhodou moc starej? Děvkaři jeden. Vypadni odsud.'' Izumovi se zablýsklo v očích. Chytil Nejiho pod krkem
,,Takovej malej spratek mi nebude říkat, co mám dělat. Navíc ta kurvička je moje, ne tvoje ty prcku.'' To TenTen dostalo. Nakopla Izuma pod koleno. Ten to nečekal a pustil Nejiho, který se po něm ohnal. Nevychytal ale okmžik a místo toho jí dostla plnou ranou on. To zase naštvalo Hanabi.
,,Mýho bratrance mlátit nebudeš.'' A nakopla Izuma do rozkroku. Ten je upadl na zem a válel se tam v bolestech. TenTen sebrala ze země Nejiho.
,,Si v pořádku?''
,,Jo, jenom to trošku bolí.''
,,Dám ti na to obklad.'' A vrátili se zpet na pokoj. Izuma jen taktně překročili.
Hinata s Narutem seděli poklidně opodál od ostatních. Konečně ho měla jen pro sebe a mohli si nerušeně promluvit.
,,Myslel sem si, že chodíš s Kibou. Chtěl jsem s tebou mluvit už včera, ale to jak jste se k sobě měli. Bylo toho na mě nějak moc a musel sem na vzduch.'' Přiznává Naruto po půlhodině rozhovoru. Hinata položí svojí ruku na tu jeho. Konečně jí naslouchal.
,,Není důležitý co bylo. Spíš co je teď. A bude...?'
,,To se mě ptáš?''
,,No..ano..''
,,Jasně, že bude, dattebayo!'' A stiskl její ruku na oplátku.

Ino seděla se Saiem venku v zahradě na lavičce a povídali si. Ještě nikdy jí nikdo takhle totálně nedostal. Měla si umělce hledat už dřív. Nejenom, že měl neskutečný přehled o čemkoliv a o komkoliv, ale naprosto ji okouzlil tím, co řikal. Chtěla zjistit, jestli je pravda to, co se o umělcích říká. A to konkrétně to, že žijí zhýralým bohémským životem.
,,Saii, já mám taky jeden kousek umění na sobě. Jednou jsem se nechala tetovat.''
,,A co máš vytetovaného?''
,,Zkus to zjistit sám...'' Naklonila se k němu provokativně. Chytil ji za bradu a políbil. Večer se rýsoval v celkem zajímavých barvách pro všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vegetarianskydablik vegetarianskydablik | Web | 23. října 2016 v 16:50 | Reagovat

Nej pár mám Shikamaru/Temari..ti jsou nej.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama