Konec petralovelyhair?

3. října 2016 v 14:32 | Soloween |  Moje kecy
Aby se neřeklo, že jsem antisociální člověk, kterej hnije jen u svých přisprostlých nekvalitních povídek, tak se občas taky mrknu na youtube, abych jakože byla v obraze. No a co mě nepraští do očí, že?
(fanfáru, prosím) Petralovelyhair končí! Hateři se radují, fanoušci bulí jako malý holky (hlavně proto, že z 99% to malý naivní holky jsou) a mně je to úplně u prdele.
Holt jako většina lidí si chci na týhle kauze nabrat nějakou tu sledovanost blogu, tak to tu taky řádně rozpitvám, jen ať se do mně fanoušci pořádně pustí. Mimochodem, z vašich chorých urážek si nic dělat nebudu, protože jak nejvíc nasereš malou holku? Až proti tobě poběží, tak jí odraž.
Takže Petra, která vždycky vylejzá před kameru zásadně nalíčená, jako kdyby padla hubou do palety očních stínů najednou vyleze nenalíčená, s brýlema a dokonoce (to aby zůraznila, jak dramatická je situace) dá video ještě černobíle! To vám hned musí bejt jasný, že fórky stranou, tohle bude drsný. A taky že jo. Nejenom, že jí někdo píše hnusný věci (asi jako dalším X milionům blogerů, který se prostě s hate musí vyrovnat), ale dokonce si dovolili řešit její logo, že vlastně vůbec není její a že pod ním nemůže prodávat štětce. Takže aby podpořila prodej, dokud to jde, tak nabádá všechny své fanoušky, aby ještě dneska zvedli prdel a běželi si je koupit. Inu, kam se hrabe Horst, že jo? Ale nejvtipnější na tom je, jak asi pětkrát nejmíň zdůraznila, že pod touhle značkou se prodávat nebudou. Takže se nebojte, nemusíte děti škemrat u rodičů o kapesný, štětce přetrvají, jen na nich nebudete mít to nádherný logo. Ale co, nekvalitní budou pořád stejně.
A co ty urážlivé vzkazy, které Petra nachází na okně? Nojono, když si všude nacpete svojí adresu, musíte počítat s tím, že minimálně jedno rajče holt přiletí, to se nedá svítit. A ani hafo Petry natištěných papírů, které nosí policii, aby měli cajti ve volným čase co číst, mě nepřesvědčí o tom, že jde o nějakýho extra meg kriminálníka. Holt chláp kby jí rád ošukal, nemůže jí mít, no tak si to kompenzuje jinde no. Celý tohle mi přijde jen jako neskutečně směšná fraška, kde se Petra chce jen zviditelnit, protože ta určitě neskončí. Co by jinýho dělala, když by nám necpala svůj nalíčenej xicht před kameru a fotky toho, jak dokonale zase je oblečená na instagram? Málo bysme toho věděli o tom, jak perfektní život má, no ne?
Mimochodem, tenhle článek není žádej hate, pouze říkám, co si o celý tý věci myslím a upřímně mi připadá, že Petra všechno moc dramatizuje a ze všeho musí dělat neskutečnej tiátr. Jestli její zdraví narušuje to, že na youtube maže sprostý komentáře, tak ať se někdy koukne pod Datlovy videa. Ať si to prostě nečte, vysere se na to a jde si zahulit. Myslím, že jí by to prostělo víc, než si denně matlat na xicht ty sračky. Howgh.
#najenise #datlovina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama