Říjen 2016

Sh.& Sh. 4 Promlčená léta

31. října 2016 v 20:57 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Na druhý den, když jsem celou příhodu vyprávěla Shikaře, mohla se potrhat smíchy. Oblečení mi Kiba samozřejmě druhý den ráno vrátil a hrozně se mi omlouval, když jsem mu řekla, že jsem kromě toho, co mi vzal nic jiného neměla. Pak se mě zeptal, jestli bych Shinovi mohla vrátit jeho věci, protože on sám se mu hodlá teď nějakou dobu vyhýbat. Bylo mi jasné, že Kiba to udělal proto, aby nám pomohl, proto jsem si od něj oblečení vzala. V tu chvíli jsem si nemohla pomoct a jakmile jsem byla osamotě zabořila jsem do jeho mikiny nos. Voněla neobvykle sladce, jako nějaký zajímavý pánský parfém.
Zpátky u Shikary jsem seděla s uzlíčkem oblečení na klíně a čekala, až se dosměje a otře si slzy smíchu.
,,Takže jste měli celkem pěknou nahou procházku, říkáš?'' Zeptá se mě. Achjo, jí se to mluví. Už pár let je oficiálně s Kankurem a nahýho ho taky viděla! Kdežto já Shina spíše pozoruju z dálky a když už s ním náhodou jsem osamotě, stane se mi podobnej trapas, jako třeba tohle. Třeba tehdá, když po boji s Kankurem byl otrávenej a já sem chtěla vylézt k němu nahoru na větev, tak se mi zasekla noha a rozplácla jsem se tam. Nebo na společné misi s Narutem, Shinem a Leem jsem omylem podpálila stan. A tak podobně. Chvíli jsme se ještě se Shikarou bavily, udělovala mi mateřské rady zkušené kamarádky, co a jak a pak jsem se vydala k rodinnému sídlu klanu Aburame. Absolutně jsem netušila, jestli Shino bude doma, ale doufala jsem, že ano. Nerada bych totiž jeho matce vysvětlovala, proč mám jeho oblečení, ve kterém včera rozhodně nepřišel domů. Naštěstí moje modlitby byly vyslyšeny. Když jsem zazvonila, přišel mi otevřít Shino na něj až nezvykle rozhalen. Měl jen tričko a nějaké kalhoty na doma.
,,Eh...ahoj Shino-san...nesu ti to oblečení, které ti včera Kiba vzal..'' Oznámím mu naprosto zjevné.
,,Ahoj Shin-san. Děkuju ti, ale proč nepřišel Kiba sám?''
,,No, řekněme, že se asi bál trestu..'' Pousměju se.
,,Aha. A koukám, že i tobě to vrátil...teda, ne jako že by neměl.''
,,Nojo, hned dneska ráno.'' Začínám pomalu růžovět.
,,Promiň, že tě tu nechávám takhle stát. Zdvořilejší by bylo tě pozvat dál.'' Pootevře mi víc dveře. Nikdy jsem u nich nebyla, dokonce ani s nikým jiným, proto jsem docela zvědavá, co mě tam čeká. Ale upřímně, jejich zahrada na dvorku byla něco nečekaného. Všude byly motýli, brouci a všechen hmyz, na který si jen vzpomenu. S úžasem jsem na to hleděla.
,,Dáš si něco, Shin-san?'' Zeptá se mě Shino zdvořile. Přikývnu hlavou.
,,Dám si čaj, jestli můžu.''
,,Jistě. Chceš ho venku nebo bys radši dovnitř?''
,,Jestli můžu venku, byla bych ráda. Nic podobného jsem ještě nikdy neviděla.'' Pozoruji kroužící motýli všude okolo. Shino mě dovede na menší lavičku a nachvíli zmizí vevnitř v domě. Když se vrátí, nese dva kouřící se hrnky s čajem. Vezmu si jeden od něj a poděkuju. Sedne si vedle mě a chvíli mlčíme. Nevím, čím mám začít, ale je mi jasné, že už nesmím propást ani jedinou příležitost. Co kdyby se náhodou objevila na jiné misi nějaká kunoichi, která by se tolik nestyděla a on se jí zalíbil? A co hůř, ona jemu?!
,,Je to tu moc hezké...míváte je tu celoročně?''
,,Většinu roku ano. Ale jsi asi první člověk, co není z klanu a vidí to.''
,,Pááni, ale to je škoda. Vždyť by se to všem určitě tolik líbilo.''
,,Nevím. Brouci se většině lidem hnusí.''
,,Ale to je hloupost! Vždyť jsou to jen malí tvorečci. A navíc živí, taky maji city..''
,,Já jsem se lidem hnusil. A také stále hnusím. Kvůli svojí schopnosti.''
,,Ale to je přece hloupost. Ty nemůžeš za něco, s čím si se narodil!'' Nápadně mi připomíná to, co se dělo mně.
,,Já vím, že ne. A ti, kdo uvažují, to ví také. To jen omezení lidé to neví.''
,,Takže proto jsi se mě tehdy zastal..?'' V krku se mi udělá knedlík a zrychlí mi tep. Konečně jsem položila tu otázku.
,,Taky. Nepřišlo mi to fér a ty sis to nezasloužila.'' Začervenám se.
,,Tak děkuji...dneska jsi hovornější, než jindy.'' Oznámím mu s úsměvem. On se na mě podívá a k mému překvapení se také usměje.
,,Shin-san, není-li to moc troufalé, mohu se na něco zeptat?''
,,Ano, na co?''
,,Proč nosíš ty návleky na rukou, i když je teplo?''
,,Na to samé bych se mohla já ptát tebe, proč chodíš tolik zahalený!'' Ohradím se trohu zprudka.
,,Promiň, nechtěl jsem se tě dotknout...já jen, že včera když si je neměla na rukou, všiml jsem si něčeho...'' Naštvaně praštím rukou do lavičky. Pak si stoupnu a stáhnu si oba návleky a natáhnu před něj ruce plné jizev.
,,To je tak, když jsi pro někoho zrůda! Hážou po tobě kameny a všemožné jiné věci! A víš co? Některé jizvy se prostě nehojí!'' Nevím, proč na něj křičím, vždyť on za nic nemůže. Když se uklidním, znovu si sednu. Ucítím, jak mě něco šimrá na ruce. Podívám se tam, ale je to jen malý brouček. Natáhnu ruku a on vzlétne pryč.
,,Promiň, neměla jsem na tebe takhle...nemůžeš za to.''
,,Ne, to je v pořádku. Chápu tě.''
,,Ne, není. Musím ovládat svoje emoce. Nerada bych ti ublížila.''
,,Jsou horší způsoby, jak někomu ublížit.''
,,Jaké například?''
,,Například láska. Zejména ta neopětovaná.'' Zahledím se na něj. Všimnu si, že už se na mě nějakou dobu dívá. Nakloní se ke mně blíž a položí mi ruku na zjizvené předloktí.
,,Udělal bych jim všem to samé. Jenom abys netrpěla ty.'' Jeho slova mě překvapí. Vzduch najednou zničehonic zhoustne. Začíná mi být teplo. Snažím se pravidelně dýchat.
,,Proč chodíš tolik zahalený?'' Ticho. Až po notné chvíli ticha mi šeptem odpoví.
,,Skrývám city.'' Neudržím se a přitáhnu si ho do obětí. Je mi jedno, jestli se to sluší nebo ne. Nebo jestli nás někdo uvidí. Chci mu jen ukázat, že je tu jeden člověk, kterému na něm přeci jen záleží. Kdo ho má opravdu rád a znamená pro něj něco víc, než jen kamarád. Poněkud prkenně mi objetí oplatí. Po chvilce mě stiskne už opravdověji.
,,Shin-san, proč to děláš?'' Zeptá se mě poněkud hloupě.
,,Protože teď zachráním já tebe.''

Sh.& Sh. 3 - Noční plavba

30. října 2016 v 21:01 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Večer jsem se vydala k vodopádům. Ještě předtím, než se setmělo, protože jsem chtěla využít teplého večera a vykoupat se. Doběhla jsem na místo a zjistila, že jsem doma nechala plavky. Jak typický pro mě! Ale ještě jsem měla čas. Svlékla jsem se donaha a vlezla do vody. Příjemně chladila mou pořád rozpálenou kůži. Mít v sobě oheń má občas výhody. Plavala jsem sem a tam a kontrolovala oblohu, abych nezažila žádné nepříjemné překvapení. Ale osud se mi rozhodl ještě jedno nachystat. Kluci se zřejmě rozhodli, že přijdou dřív, aby se trochu rozehřáli a neudělali si ostudu před holkou. Rychle se ponořím tak, že mi kouká jen hlava. Modlím se, ať najdu nějaký kámen dřív, než si mě všimnou, ale tuhle naději mi Kiba zničí ve chvíli, kdy na mě zavolá.
,,Hej Shin, ahoj! Koukám, že si taky chtěla přijít dřív ze stejnýho důvodu, jako my!'' Rudnu až na palcích. To snad ne! Voda kolem mě se začne nápadně zahřívat. Okamžitě se začnu kontrolovat, abych si nevypařila pryč jediný zdroj zahalení mého nahého těla.
,,Víš Kibo...to asi nebude-.'' Moje sdělení přeruší hlasité cáknutí, jak Kiba s Akamarem skočí do vody. Odvrátím zrak a podívám se na břeh. Shino si zrovna rozepíná bundu. Sundá si jí. Potom i mikinu. Odhalí nám jeho štíhlou, ale vypracovanou postavu. Ačkoliv nechci, musím od něj odtrhnout zrak, než si mě všimne. Akamaru připlave ke mně. Snažím se ho odehnat, ale on si chce hrát. Nee, jen ne teď. Kiba připlave ke mně a pošeptá mi:
,,Tak co, dobrej trénink, ne? Hodlám se zdjechnout dřív, abyste měli soukromí.'' Při téhle jeho poznámce se začervenám ještě víc. Pravděpodobně nebudu schopná vylézt z vody, dokud nezmizí oni oba dva. To už Shino doplave k nám.
,,Hezký večer, Shin-san.'' Vždycky mě oslovoval příponou san. Nevím, proč, ale zdálo se, že se mě buď bojí nebo ke mně chová určitou úctu. Myslím, že touhle svou noční nahou plavbou si jí všechnu smažu.
,,Hezký večer, Shino-san.'' Odpovím mu prakticky to samé. Začínám uvažovat nad tím, že bych jim oběma zapálila oblečení. Pak bychom si byli všichni rovni. Problém je, že jediná ovládám oheň tak, že jsem toho byla schopná bez pečeti a vše by se hned provalilo. Chvíli plaveme a většinu rozhovoru obstarává Kiba. Poprosí mě, jestli bych neudělala ty legrační lítající plamínky ve vzduchu, že prý to nikdy neviděl. Vystrčím jen ruku tak, jak to nejméně jde, aby nebylo vidět ani rameno.
,,Nojo, romantika jak má bejt.'' Pronese Kiba. Pak si to štráduje směrem ke břehu a křikne na nás jen:
,,Myslím, že musím najít nějaké křoví. To kořeněné jídlo mi nějak nesedlo. Nečekejte na mě, bavte se beze mě.'' A s tím zmizí ve tmě. Chvíli na sebe se Shinem hledíme. Tedy spíš já hledím na jeho brýle, protože ty si stejně nesundal.
,,Děje se něco Shin-san? Celý večer jsi nějak zamlklá. I Hinata je oproti tobě hovornější.'' Spíše konstatuje Shino.
.,Nene, nic se neděje...jen mi začíná být chladno.'' Plácnu tu největší volovinu, jaká může být. Vždyt´ mně nikdy není zima!
,,Aha...no, asi bychom měli vylézt a obléci se'' Řekne Shino a plaveme ke břehu. V duchu promýšlím, jak počkám až vyleze a pak se nějak obléknu ve tmě, aby mě neviděl. Ale Kiba už to promyslel za nás.
,,Kde je moje oblečení?! Co to má bejt?!'' Uslyším poprvé za život Shina zvýšit hlas. Krve by se ve mně nedořezal.
,,A ta moje hromádka oblečení asi dva kroky doprava od té tvojí tam je?'' Zeptám se, ačkoliv už dopředu tuším odpověď.
,,Není. Je mi to líto Shin-san, že jsi se musela stát také obětí Kibova hloupého vtipu. Ale aspoň, že nám zůstaly ty plavky.'' Podívá se na mě Shino. Zřejmě mu není příjemné ukazovat tolik kůže. Zrudnu a mlčím. Jen těkám očima na vodu a na něj. Naštěstí není hloupý a rychle se dovtípí.
,,Ty nemáš ani ty plavky..?''' Poprvé v životě u něj vidím tolik reakcí. Mírně zrůžoví v obličeji.
,,Nemám...a teď nemám už ani to blbý tričko..'' Zaskřípu zubama.
,,Eeh...no, rád bych ti něco půjčil, ale mám jen ty plavky...A ty by ti asi na všechno nestačily..'' Rudneme oba dva jak o závod.
,,A co kdybych tě zakryl za použití svých brouků? Ale to ti asi bude nepříjemné.'' Zeptá se mě.
,,Ne, určitě nebude. Vlastně je to dobrý nápad...mohl bys...?'' Zeptám se a začnu vylézat z vody. Prsa si rychle zakryju rukama. Shino se odvrátí a tělo mi zahalí jeho malí černí broučci. Trošku to lechtá, ale lepší, než nic. Začneme se vracet do vesnice a celou cestu vymýšlíme, jak tohle Kibovi oplatíme. I když já v hlavě spíše vymýšlela i verzi poděkování. Hned po tom, co ho zatluču do země. Shino se celou dobu snaží dívat někam jinam. Alespoń nějakcí gentlmani nevyhynuli. Když dojdeme k našemu domu, rozpačitě se na sebe podíváme.
,,Ehm...děkuji ti Shino-san, zachránil si mě.''
,,Není zač Shin-san, já rád.'' Řekne mi Shino stále se dívající všude možně, jen ne na mě. Usměju se. Není to poprvé, co mi pomohl z úzkých. Taky mi to řeknu.
,,Ale běhm chuuninských zkoušek si zase ty pomohla mně.'' Připomene mi. Usměju se na něj. A on mi to oplatí! Pak si ale vzpomenu, že stále stojím nahá před svým domem.
,,Jak dlouho se mnou zůstanou..?'' Zeptám se ho.
,,No...až budeš u sebe, tak jen otevřeš okno a vyletí za mnou ven. Poděkuji mu jdu dovnitř. Když dojdu k sobě do pokoje. vezmu si župan a pak otevřu okno. Všichni ti malí broučci vyletí ven do noci za klukem, který stojí u našeho domu. Zamávám mu. Kývne hlavou a odchází domů. Dívám se za ním, dokud není skoro na konci ulice. Jako by to tušil, ještě se naposledy otočí. Páni, ani jsme nezjistili, jestli ten Kibův průjem byl opravdový nebo jen smyšlený.

Sh.& Sh. 2 - Lesní příhoda

30. října 2016 v 20:10 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Ráno jdu hned po snídani do rodinného sídla klanu Hyuuga za Hinatou na návštěvu. Tam mi ale Hiashi řekl, že trénuje někde venku. Poděkovala jsem mu a šla jí hledat na její oblíbené místo - paseka v lese. Když jsem došla až na místo určené, Hinata zrovna vytrvale tloukla rukama do stromu a trénovala si Juuken. Oslovila jsem jí, abych jí dala najevo, že jsem tam také. Ne že by to nevěděla, ale slušnost je slušnost.
,,Jé, ahoj Shin-chan! Jak se máš?'' Zavolá na mě kamarádsky.
,,Ahoj Hinato. Celkem dobře a ty?'' Zeptám se jí s úsměvem a jdu si sednout do trávy k ní. Jako bych zrovna vyhlásila pauzu, tak i Hinata si přisedne.
,,Taky docela fajn.... copak se děje, že jsi přišla?'' Někdy mám pocit, že uživatelé Byakuganu vidí člověku až úplně dovnitř. Pomalu rozevžu dlaň a rozžehnu na ní plamen. Chvíli s si s ním pohrávám, až mi hoří ruka od zápěstí až ke konečkům prstů. Potom sevřu dlań a oheň uhasím.
,,Chtěla jsem se..ehm...na něco zeptat...'' Zakoktám se trošku a mírně zčervenám.
,,Jedná se o Shina?'' Zeptá se tušící Hinata s úsměvem. Rychle se ohlédnu, není-li v dosahu. Ona se jen pousměje.
,,Neboj, kdyby byl poblíž, věděla bych to.'' Prstem si poklepe vedle oka. Úlevně si oddychnu a dodám si odvahu.
,,Vlastně máš pravdu. Zajímalo by mě, jak bych mohla zjistit, jestli jsem mu lhostejná nebo ne... v něm je tak těžké se vyznat. Neviděla jsem ho nikdy dát najevo sebemenší emoce.'' Povím jí všechno, co se mi honí hlavou. Hinata se pousměje.
,,Víš, jednou mi Naruto, když se trošku tajně přiopil vyprávěl o jedné misi, kdy šli jen oni dva se Shinem na pohřeb a nesměli se za žádnou cenu zasmát. Prý Shino dostal drogu smíchu a nemohl se přestat smát.'' Líčí mi pobaveně Hinata.
,,Ale to bylo pod vlivem drogy. Já mu nechci nic tajně dávat...'' Hned se ohradím.
,,Nene, takhle jsem to nemyslela. Abych to uvedla přesněji, tak Naruto říkal, že když už Shino nebyl otráven, tak pomocí henge předstíral, že je někdo jiný a říkal prý vtipy. A že byly opravdu vtipné. Sám Shino mu prý pohrozil, že když někomu řekne, že kdy projevil city, tak se Narutovi něco stane. Takže i on určitě něco cítí.'' Dovypráví mi onu událost.
,,Aha..já si nemyslela, že by byl bezcitný, ale pokud víme tohle, jak tedy z něj dostat nějakou reakci?'' Zeptám se jí.
,,No, můžeš se ho narovinu zeptat...'' Navrhne mi Hinata.
,Nenenenene! To nepůjde... musí to jít i nějak oklikou..co Kiba, nejsou dobří přátelé? Že by se tobě a Kibovi třeba svěřoval..'' Nadhodím.
,,Ani moc ne...spíše nám odpovídá, když se ho na něco zeptáme, tak nám odpoví, ale na nic osobního jsem se ho neptala.'' Potom zaslechneme zvuk blížící se chůze. Hinata aktivuje Byakugan a podívá se tím směrem.
,,Jde sem Shino i s Kibou. Schovej se do křoví, já se zkusím zeptat.'' Oznámí mi a pak se o překot snažím co nejrychleji zapadnout do křoví. Stihnu to jen tak tak, když na mýtinu naklušou Kiba s Akamarem a Shinem v závěsu. Až teď si uvědomím jeden menší problém. Kiba i Akamaru mohou učinit všemu velmi rychlý konec. Naštěstí Hinata už tuhle možnost předpokládala. Nenápadně kývne na Kibu a potom mým směrem a nakonec zavrtí hlavou. Kiba pochopí, že má o mé přítomnosti mlčet a jen přikývne. Uf! To bylo fakt těsný! Kdybych byla alespoň z poloviny tak drzá, jako moje nejlepší kamarádka Shikara (a také tak krásná), už bych třeba dávno se Shinem byla. Zachvěju se, ačkoliv mi nikdy není zima. Kdo by ale chtěl zrůdu..?
Chvíli trénují a potom sedí a povídají si. Tedy spíše Hinata s Kibou Shino jen tak sedí a mlčí. Upřeně na něj hledím. Zajímalo by mě, co skrývá pod těmi brýlemi. A taky bundou...dřív kapucu nenosíval. Dnes už pomalu ani jeden neví, jak ve skutečnosti vypadá. Odtáhnu si pramen svých zrzavých vlasů z obličeje.
,,No, myslím, že si potřebuju odskočit. Počkejte tu na mě prosím.'' Oznámí Kiba a štráduje si to k mému křoví. To snad ne, on mě chce pochcat?! Naštěstí pro mě se mu vůbec nechtělo, spíš se mě chtěl na něco zeptat. Popošel ještě kousek z doslechu a pak si ke mně přiklekl.
,,Čau Shin, chytáš blechy nebo tu jen šmíruješ?'' Zeptá se mě rozverně. Mám chuť plácnout imaginární blechu na jeho nose. Jenže mu můžu být vděčná, že mlčí o mé přítomnosi, ačkoliv mi nic není dlužný, proto se rozhodnu mu ve zkratce vylíčit rozhovor s Hinatou pod příslibem, že bude mlčet. Při historce o Shinovi a Narutovi sotva udrží smích. Nicméně mi slíbí mlčenlivost a pak se vrací ke svým druhům. Dokonce je to takový grant, že se zeptá Hinaty, jestli nepotřebuje dál trénovat osamotě. Ta mu přitaká a on se Shinem po nějakých osmi minutách paseku opouští. Když odejdou, vylezu z křoví a jdu za Hinatou.
,,Co ti tam Kiba říkal?'' Zeptá se mě Hinata. Přeříkám jí rychle náš rozhovor s Kibou se optám se pro změnu na její a Shinův. Prý to celé probíhalo asi nějak takhle.
,,Eee...Shino-kun?''
,,Ano, Hinato?''
,,Neslyšel si v poslední době něco o Shin-chan?''
,,K mé smůle ne. Proč? Něco se stalo?''
,,Ne to ne já jen..plno lidí říká plno věcí...zajímalo mě, čemu věříš ty.'' (Bože větší hloupost sem z pusy vypustit nemohla!)
,,Lidi jsou hloupé pomlouvačné ovce. Nevěřím ničemu co říkají, pokud si to neověřím.''
,,Aha...a tvůj osobní názor na ní je tedy jaký?''
,,Nejste nahádou kamarádky?''
,,Ano, ano, však já to nemyslela zle...jen jsem byla zvědavá...'' (v tu chvíli se Kiba vrací zpět)
Poděkuji Hinatě za vše, i když se mi stále omlouvá, že nic nezjistila. Ale už tak pro mě udělala až až. Rozloučím se s ní a jdu zpátky do vesnice. Před Ichiraku Ramen potkám Kibu, jak tam stojí opřený o zeď a na někoho nejspíš čeká. Když mě zahlédne, odpíchne se od zdi a jde ke mně.
,,Shin, tak co zjistila Hinata to, co si chtěla vědět?'' Zeptá se mě.
,,Ne...ale jak to můžeš vědět? Tuhle část jsem vynechala..''
,,Slyšel jsem Hinatiny pokusy, jak se snažila se Shina něco vytáhnout. Ale takhle to s ním nejde. Pokud mu neřekneš narovinu, co chceš, tak nic nezjistíš. Ale dneska večer po setmění máme se Shinem trénink u vodopádů, tak jestli chceš, přijď. Jemu řeknu, že jsem tě přizval a možná zjistím něco víc, než ona.'' Úplně mě tímhle sdělením ohromí.
,,A-ha...tak děkuju...a proč mi tolik pomáháš Kibo?'' Zeptám se ho úplně vykolejená.
,,Protože už bych ho taky konečně viděl rád projevit nějaké emoce a aby byl s někým šťastnej..''

Sh.& Sh. 1 - Seznámení

25. října 2016 v 22:35 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Tag: love, naruto fanficion, ff, Shino, Shin, OC , naruto povídka , 15+ ,18+, 0+
Dostupnost: Zatím bez omezení


Utíkám ulicemi Listové. Za mnou běží ostatní děti a házejí po mně kameny.
,,Zrůdo! Seš odporná!'' Křičí na mě, zatímco mě pronásledují dál ulicemi vesnice. Přes slzy skoro nevidím, ale i tak nasadím rychlejší tempo. Vyběhnu pryč z vesnice do lesa. Už mě nepronásledují. Pod stromem si sednu a rozpláču se. Nikdy jsem si mezi normálními dětmi nedokázala najít kamarády. Ani když jsem se hodně snažila. Všichni se mě báli.
,,Hej, ty..copak ti je?'' Uslyším dívčí hlas. Leknu se a sunu se blíž ke stromu. Další z děti mě přišlo trápit až sem. Je to malá tmavovlasá holka, která se na mě starostlivě dívá. Má hnědé oči a na sobě znak jednoho z konožských klanů.
,,Já ti neublížím...co se ti stalo?'' Zeptá se mě znovu a položí mi ruku na rameno. Zase se rozpláču. Vzdychne.
,,Někdo tě šikanoval? To je hrozný. Ale víš, některé normální děti se nás bojí, protože umíme něco, co ony ne. Jak ti říkají? Já jsem Shikara Nara ze stínového klanu!'' Představí se mi nadšeně.
,,S-Shin Kimizuka...ohnivý klan.'' Odpovím jí konečně na otázku a utřu si slzy z tváře.
,,Aaa, jo už jsem o vašem klanu slyšela. Vážně si umíš něco zapálit?'' Zeptá se mě ohromeně. Takovou reakci jsem ještě u nikoho neviděla. Nezačla utíkat, ani na mě nic nekřičela a nic po mně nehodila. Prostě tu normálně seděla, jako bych byla obyčejný člověk.
,,Mhmm...ale já umím zatím jen jeden prst... '' Přiznám jí potichu.
,,Páni, to musí být senzační baterka, když jdeš v noci na záchod! Nechceš si se mnou a s pár dalšími dětmi hrát?'' Zeptá se ě bezelstně. Trošku se zachvěju. Shikara pozná, že se mi nabídka asi moc nezdála.
,,Neboj, všechny děti jsou jako my, taky z nějakého klanu či s nějakou schopností!'' Vysvětlí mi hned na uklidněnou. Plaše přikývnu hlavou a Shikara se na mě široce usměje. Poprvé si připadám, jako když mám někoho, kdo se blíží kamarádce.
Na druhý den mě Shikara vzala mezi děti. Představila mi svého bratra, jemuž byla nápadně podobná a velmi milého chlapce, který se jmenoval Chouji a byl nejlepším kamarádem jejího brášky Shikamara. Jako další se mi přišel představit Inuzuka Kiba a Hinata, která byla snad ještě stydlvější, než já. Den probíhal hezky, všechny děti se ke mně chovaly mile a nikomu jsem nepřišla divná nebo tak nějak. Ale všechno zkazily okolo jdoucí konožské děti, které nepocházely z ninja rodin. Ihned si mě všimly, i když jsem se snažila schovat za Shikaru a začal typický příval nadávek.
,,Fuuj, zrůda si našla kamarády! Podobně retardovaný! Ty se budou divit, až se jim předvede!'' Zasypávaly mě a ostatní salvou nadávek na náš účet a rozhlížely se po nejbližšíh kamenech. V tom se přede mě postavili Shikara, Shikamaru a Chouji a zastali se mě.
,,Hele co vám na ní vadí, vždyť je fajn! Navíc nám nikomu nic neudělala! Vám snad jo?'' Zeptal se Shikamaru a jeho sestra s kamrádem jen přikyvovali.
,,Ne, ale jsou divní. Máma říkala, že její narušenej strejda upálil celou svojí rodinu!'' Řekne jedna obzvlášť nepříjemná pihovatá holka. Ostatní se na mě podívají, je-li to pravda. Zoufale se chytnu za hlavu.
,,To není pravda! Takhle to nebylo!!'' Křičím.
,,Zrůdo.'' Ozývá se znova a jeden chlapec se už už napřahuje s kamenem, který po mně chce hodit. Něco ho ale zastaví. Zpod trička a odevšud po něm začnou lézt brouci. Chlapec začne zděšeně křičet a upustí kámen.
,,Kdo to dělá?! Kdo?!!'' Křičí a snaží se brouky setřást. Ti se ale vytrvale drží. Když začnou lítat směrem i po ostatních, všechny ty děti se rozutečou a zůstaneme jen my. Ostatní se na mě podívají.
,,Jjá to nebyla...my ovládáme jen oheň...hmyz ne!'' Ujistím je o něčem, co už stejně dávno vědí.
,,To jsem byl já.'' Řekne tmavovlasý chlapec se slunečními brýlemi, který vystoupí zpoza stromu. Veškerá pozornost se obrátí na něj.
,,Jak se sakra jmenuješ?'' Zeptá se ho Kiba.
,,Shino. Shino Aburame.'' Odpoví mu Shino, nezvykle zahalený, na to, že byla teprve půlka léta. V duchu si pomyslím, že Shinovi vděčím za záchranu. Zabránil tomu chlapci, aby po mně hodil kámen, i když mě ani neznal a nic o mně nevěděl. Plaše se na něj zadívám zpoza řas. Byl opravdu moc hezký, ale až moc zamlklý.

Probudím se doma ve své posteli zbrocená potem. Zase se mi o tom zdálo. Tahle vzpomínka mě už od dětství pronásleduje noc co noc v každém snu. Stejně jako otázka, proč to tehdy Shino udělal. Ačkoliv je to už několik let, svojí odpověď jsem stále nedostala. Dnes mám šestnácté narozeniny. Včera se Naruto vrátil po dvou letech tréninku s legensdárním Senninem Jiraiyou. Dojdu k oknu a zahledím se na noční vesnici. Dneska to opět zkusím. Zkusím ho potkat a navázat rozhovor. Aby bylo jasno, tak od té doby, co jsemse seznámila s Aburame Shinem jsem k němu pociťovala hlubokou náklonnost, o které samozřejmě věděly pouze moje nejlepší kamarádky Shikara a Hinata. Odhrnu si z obličeje zrzavé vlasy, poznávací znamená našeho klanu. Asi bych se měla poradit s Hinatou. Ačkoliv nemá s kluky moc zkušeností, je denně se Shinem v kontaktu a mohla by mi poradit.

Předřeč

25. října 2016 v 20:27 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Nazdárek mí drazí čtenáři, jsem tu zas s další sérií! Aneb včera jsem konečně ukončila KankuShika a můžu se vrhnout na ShinoShin ^^ (I'm so excited!!) Tak jen tak pro info dopředu - části, kde se vyskytovala Shin společně se Shikarou a byly zmíněny již v původní povídce vynechám, nebudu omílat již řečené. Tak se na to posaďte a snad se vám nová série bude líbit. ^^ Snad se vám můj nevšední pohled na tyhle sexy chlapíky bude líbit či vás aspoń trošku přiměje se n ně dívat jinýma očima. :D

Epilog (KankuShika 15)

24. října 2016 v 21:01 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Co vám mám říct? Snad jen to, že od svatby už uteklo docela dost času. Mise, svatba, mise, děti, mise. Takhle by to asi bylo ve zkratce. Potom, co mě Kankuro požádal o ruku jsme se chtěli co nejdříve vzít. Samozřejmě, nejdřív musel Gaara, jelikož byl ve funkci Kazekageho. Další, kdo nás předběhl byli Temari a můj bratr. Jedna svatba větší politická událost, než ta druhá. A jelikož Temari se přivdala do naší rodiny, znamenalo to pro ni také stěhování do Konohy. Mně čekalo něco obdobného. S tím rozdílem, že jsem se přestěhovala do Suny. Rozhodně si nebylo nač stěžovat. Gaara nám jako svatební dar zařídil náš vlastní nový byt. Mnohem větší, než ten starý.

Po svatbě jsme chtěli co nejdříve založit rodinu. První se nám narodila dcerka Karui. Jméno dostala po Kankurově zesnulé matce. A mladšího synka jsme pojmenovali Nobuo. Roky utíkaly jako voda. Návštěvy v Konoze střídaly zase dny strávené v Suně a rozhodně nemohu říct, že by naše vzájemná láska upadala. Naopak, přišlo mi, že se každým rokem a každým výročím sílila. Děti rostly a brzo je čekal nástup do Akademie. A jako každý rok na akademii, tak i v den, kdy Karui bylo 11 a Nobuovi 9 měli terénní cvičení. Což znamenalo, že děti budou dva dny mimo domov. Pro mě dva dny stresu a mateřského strachu. Ale na druhou stranu, už jsme s Kankurem dlouho neměli příležitost být jen my dva osamotě. Večer, když jsme dojedli jsem ještě vařila Kankurovi čaj. Pak jsem se mu omluvila, že se půjdu umýt. Tak nějak jsme oba čekali, že něco bude, ale nevěděli jsme, jak to zaonačit.
Do sprchy jsem šla první a pak jsem si lehla a čekala na Kankura. Z koupelny jsem slyšela běžící vodu. Ten zvuk mě uklidňoval. Vždycky jsem byla klidnější, když jsem ho měla nablízku. Zvuk vody ustanul. Kroky po koupelně. Chvíli pauza. Pak se otevřou dveře. Kroky na chodbě. Za chvíli se vynořil ve dvěřích do ložnice v osušce. Jedno mu musím přiznat. Pokaždé mě dokázal překvapit a i po těch několika letech vypadal pořád dobře.
(tenhle obrázek nese název sexy daddy...naprosto chápu proč :D :D :D )

Naprázdno polknu. I po těch letech mě vzrušuje jen pouhý pohled na něj. Přijde k posteli a lehne si vedle mě. Zlehka mě políbí na tvář. Přitáhnu si ho blíž. Na sobě toho moc nemám, jen lehkou noční košilku. Pořád voní po mentolu. Pousměju se.
,,Tak co krásná mamko, chceš si užít ten náš volnej večer?''
,,Že se ptáš, sexy taťko..'' Zavrním a políbím ho na oplátku. Stáhnu ho k sobě na postel. Po těch letech konečně vím, že se nemusím stydět a chci ho tak jako nikdy. Po dětech už sice nemám postavu, jako kdysi, ale i tak mám spoustu předností a ty mu teď ukážu. Stáhnu z něj osušku a chytnu ho do ruky. Párkrát zapumpuju, přestanu až když je v pozoru. Kankuro se mezitím prolíbává od mých úst až k hornímu okraji košilky. Tu mi pak přetáhne přes hlavu. Chvíli na mě uplí pohledem a prohlíží si mě. Potom mě položí na postel a roztáhne mi nohy od sebe. Začne se mě zlehka dotýkat jazykem. Krouží okolo poštěváčku a proniká s ním až dovnitř. Celá se už třesu slastí. Potom si lehne vedle mě v poloze 69 a já si vezmu do úst jeho penis. Vzrušeně vzdechne, zatímco ho polykám a dráždím jazykem na žaludu. Jenže to už je na něj moc. Odstrčí mě od sebe,povalí na postel a pronikne do mě. Naše vzdechyy nabírají na intenzitě stejně jako naše milování. Kankuro přiráží čím dál rychleji a já ho k sobě tisknu víc a víc. Až už to nevydrží a udělá se. Vychutnáme si spolu ten pocit, dokud neodezní. Pak mě políbí zlehka na špičku nosu a lehne si vedle mě.
,,Tak co myslíš, zadělali jsme na dalšího?'' Zeptá se po chvilce mlčení a vzájemného užívání si blízkosti toho druhého.
,,Myslím, že ano, ale rozhodně by jsme to neměli podceňovat a zkusit to ještě jednou.'' On se jen usměje a znovu mě políbí. Tuším, že nás čeká dlouhý večer, stejně jako společně strávené roky. Ale rozhodně si myslím, že to bude stát za to.

Shepherd's Flute

23. října 2016 v 20:52 | Soloween |  Videa
Ač pro někoho to může být absurdní, moje staré dobré časy byly i hodiny vypařeného mozku u hry Lineage II. Proto nedávno z čiré nostalgie jsem zapátrala na youtube a hle - písnička z vesnice Dion. Hned člověk zaplesal a vzpomněl si na ty krásné hodiny lození po všech možných místech na mapě, zabíjení RBček a tak dále. Myslím, že si zase zahraju.

Konožské rajdy - Onen večer

19. října 2016 v 20:21 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Domů se holky vrátily každá jinak. První přišla Hinata s ramenem zabaleným s sebou, který si snědla u filmu, u kterého brečela jako malá holka. Zřejmě to brzy dostane. Další dorazila až nad ránem. Byla to Sakura, která bylo poněkud unavená, ale pochvalovala si, že si večer moc užila. A dokonce řekla o Leeovi i něco pěkného! Potom přišly Ino a Temari, které si docela živě povídaly o Shikamarovi. Ino to ukončila se shinem velmi brzo, protože vydržel jen dvě kola a pak odpadl. Byla velmi nespokojená a neukojená. Ale co, další den si to vynahradí. Temari zas byla s večerem moc spokojená, i když s nikým nic neměla. Prý se jen dobře napila a popovídala si. A poslední dorazila TenTen, když už svítalo s úplně vybitou baterkou iu mobilu. Dá se říct - celkem vydařený večer.

Druhý den se holky probudily až skoro v poledne. Okamžtě tak začala panika ohledně připravovaného večera. Ino začal obvolávat občerstvení, potom všechny holky zburcovala jít děla výzdobu a tak dále. Všechno chtěla ladit do krvavě rudé a černé. Jedna proto, že si potrpěla na efekt a jednat taky proto, že je to barva vášně. Po v šech technických úpravách začal proces přípravy. Tzn. - makeup, šaty, vlasy a další čtyři hodiny v prdeli.
Mezitím u kluků: Absolutně žádnej stres. Vždyť se jenom osprchujou, vezmou si čistý trenky a oblíknou si kvádro, protože Ino to má v pozvánce jako požadavek. Když se přiblížila ona hodina, prostě se jen domluvili, každej se zašel domů připravit a že se sejdou na místě konání.
Při cestě z domova na akci potkal Shikamaru Choujiho.
,,Tak co Shikamaru, jak si vlastně včera dopad?''
,,Ani mi nemluv, vypili sme sami dva absinth.''
,,Absinth? A s kým?''
,,S Temari, tou novou. Je docela fajn.''
,,A neříkal si, že tě absolutně nezajímá?''
,,Jo, asi jo...'' A zapálil si cigaretu. Přidal se k nim Sai.
,,Připravený to pořádně roztočit, pánové?''

Vevnitř to žilo už nějakou dobu. Hudba duněla až ven a všichni se bavili, tancovali a pili. Nad sálem byl hned hotel, takže měli také možnost, že hned jak odpadnou si můžou jít lehnout. Kluci se rozptýlili a šli hledat nějakou holku, kterou by pozvali na pití. Někteří už věděli, na koho se ten večer budou specializovat. Jiní to prostě chtěli nechat osudu. Neji si dnešek pojistil a krom mobilu si rovnou vzal i nabíječku. Hodlal TenTen dostat za každou cenu. Bohužel nebyl sám. Kolem něj se propletla jeho sestřenka Hanabi, už zjevně docela opilá. Nečekal by, že jí kdy uvidí v normálních šatech, většinou nosila ty svoje punkáčský hadry. Dohonila nějakýho zrzka s černýma linkama okolo očí a pak se spolu kamsi zdejchli. Děti...
Naruto šel na záchod. Chtělo se mu čurat a už to nemohl vydržet. Před záchodama ale narazil na celkem slušně narůstající frontu.
,,Co se tu sakra děje?'' Zeptá se podrážděně.
,,Ale nějakej týpek, Kankuro tušim, zablokoval hajzly. Se předávkoval muškama a teď má sračku.''
Naruto vyběhl ven. Tohle vypadalo na dlouho a on už nemohl čekat. Květináč! Všiml si ho na terase. Nenápadně se rozhlédl. Nikde nikdo. Přistoupil ke kytkám a začal močit. Zezadu to vypadalo, jako že kouká z balkonu. Ideální. Jen kdyby se za ním neozvalo stydlivé Naruto-kun.
,,N-Naruto..já jsem ti chtěla něco říct.''
,,Aaahoj Hinato. Nemůže to chvilku počkat prosím? Totiž jestli bys nešla dovnitř a nepočkala tam na mě, já tam hned přijdu, jo?'' Snažil se zadržet moč, aby se neprozradil.
,,NE! Ty mě teď budeš poslouchat, protože já už nemůžu utíkat pořád před Kibou! Víš jak je těžké se mu neustále schovávat?'' Naruto zatínal i prsty u nohou.
,,A o co tedy jde? Já myslel, že s Kibou chodiš. On to teda aspoň tak popisoval.''
,,Cože? Ne, to není pravda. Já celou dobu chci být s tebou..'' Tolik ho to šokovalo, že se zapomněl držet a spustil plným proudem.
,,Ty tam-..?!'' Zrudla Hinata okamžitě. Naruto také pomalu nabíral varvu zralých jahod.
,,Asi na tebe přeci jen počkám.'' A šla dovnitř.

Ino seděla opět na baru a hodnotila okolí. Se Shinem to včera vzala poněkud zhurta a nenechala si žádnou záruku. Holz bude muset dneska lovit znovu. Vedle ní přišel tmavovlasý mladík se světlou kůží. Už ho několikrát dřív viděla, jak se bavil se Sakurou. Byl docela pěkný. Vysoký, atletická postava a věděla, že chodí na uměleckou školu. Umělci jí vždycky přitahovali.
,,Ahoj, my se ještě neznáme. Já sem Ino.'' Představila se mu.
,,Sai. Dáš si něco k pití?''
,,Může být. Ale zkus uhodnout sám, co nejradši piju.''
Sai se pousmál. Měl rád různé výzvy a tahle byla obzvášť lákavá a sexy, takovým tím koketním blond způsobem. Dnešní večer určitě nepřijde nazmar.

Přišel konečně hlavní hřeb večera. Inin otec vystoupil na podium a požádal všechny zůčastněné, aby si u hosteskyy pod podiem vyzvedli černé masky ku příležitosti tance. Každý muž má vyzvat jednu dívku. Tančit se bude waltz. Až v tuto chvíli všichni pochopili, proč se tolik lpělo na elegantním černém oblečení. Sakura si došla pro krajkou masku a uvázala si ji k obličeji.
,,Smím prosít?'' Lee. Ovšem, taky kdo jiný. Neodmítla ho, šla s ním tancovat. Ten včerejší večer, když bylo po všem, tak tam spolu ještě dobrou hodinu seděli a on jí hladil po vlasech a šeptal jí plno hezkých věcí. Ještě nikdy se k ní nikdo takhle hezky nechoval. Donutilo jí to o něm přemýšlet celou noc.
,,Sakuro,k tomu včerejšku...já vím, že ty asi nejsi ten typ na dlouhodobé vztahy, ale já to takhle mít nechci. Vím, že tě miluju a že sem s tebou rád, ale když by to bylo jen takhle napůl a musel bych snášet pocit, že je možná i někdo jiný...tak to radši nechci vůbec.'' Bylo vidět, že ho to stojí hodně přemáhání.
,,Lee...promiň, že jsem ti poslední dobou dost ublížila. A od včerejška sem o tom hodně přemýšlela. A je pravda to, co říkáš, ale i přesto myslím, že bych to s tebou chtěla zkusit.'' Překvapeně se na ní podíval. Tohle by bylo úplně poslední, co dnes čekal. Ačkoliv všichni ostatní tancovali pořád do rytmu waltzu, pro ně dva hrála hudba úplně jiná. Ploužili se do jejího rytmu a zcela zapomněli na okolní svět.
Temari a Shikamaru opět seděli mimo centrum dění. Vyzvedli si masky a pak odešli ven do zahrady. Temari vytáhla placatku, kterou měla připevněnou podvazkem k noze pod šaty a dala Shikamarovi napít.
,,Whiskey?'' Zeptá se on.
,,Jack Daniels.''
,,Máš docela dobrej výběr.''
,,Nepovídej.''
,,Je skoro každá tvoje odpověď dneska jednoslovná?''
,,No, myslím, že na tu jednu otázku, kterou hodláš položit už od včera jednoslovná nebude.''
,,A o jakou otázku se jedná?''
,,Na to přijď sám. Ale odpověď zní: Ano, strašně moc, prosím, poď už na to.''
Shikamaru jen naprázdno polkl. Chytil ji za zápěstí a přitáhl si jí blíž.
,,Ještě nikdy ve mně žádná holka nevyvolávala takovouhle reakci.''
Znenadání jí políbil. Velmi vášnivě, až slastně vydechla. Chutnal po tabáku, ale takovým zvláštně sladkým způsobem. Líbali se s čím dám tím větší náruživostí a jeho ruka jí zajela rozparkem pod sukni. Vystoupal po jejím stehně a zjistil, že na sobě má černé krajkované prádlo. Konečky prstů ji zlehka polaskal. Zaúpěla. Ucítil, jak tvrdne. Její ruka ho chytla a stiskla. Oo bože, tahle holka se toho vůbec nebála. Prsty odstranil její kalhotky z cesty a už se propracovával k jejímu klínu. Byla krásně vlhká a to s ní skoro nic nedělal. Zajel do ní nejdřív jedním prstem a potom přidal i druhý. Temari úpěla víc a víc.
,,I když bych už ráda,tak tady ne, pojď dovnitř.'' A bez dalšího protáhování ho táhla nahoru do pokoje.

TenTen a Neji pokračovali v jejich online činnosti. a vzhledem k tomu, že nikoho dalšího nepotřebovali, zabrali si rovnou pokoj. Zrovna hráli Angry Birds, když odvedle zaslechli hluk.
,,Co sem kurva lezeš, nevidíš, že je tu obsazeno?!''
,,Sorráč, někoho hledám. A tyhle sprostý slova si odpusť chlapečku, je ti sotva 16 a už si tu na mě vyskakuješ.''
,,Máš nějakej problém?''
,,Hele...nehádejte se..'' Až na ten třetí hlas Neji zareagoval. Patřil jeho sestřenici Hanabi. S TenTen vstali a šli se podívat, co se tam děje. Na chodbě stáli Izumo, polonahý Gaara jev v rozepatých černých kalhotách a Hanabi zabalená do deky, aby zakryla svou nahotu.
,,Hanabi! Co to má bejt tohleto?!'' Osopil se na ní Neji. Izumo hned zaregistroval 'TenTen.
,,TenTen, všude sem tě hledal. Však víš, jde o tu mojí včerejší nabídku...toho vážného vztahu..'' Napovídal jí.
,,Do toho ti nic není Neji, můžu si dělat s kým chci co chci!'' Ječela Hanabi. Gaara vše jen laxně pozoroval a do toho šlukoval cigaret, kterou si v nestřeženou chvíli zapálil. Neji zareagoval na Izumovu otázku.
,,Jaká nabídka? Nejseš pro ní náhodou moc starej? Děvkaři jeden. Vypadni odsud.'' Izumovi se zablýsklo v očích. Chytil Nejiho pod krkem
,,Takovej malej spratek mi nebude říkat, co mám dělat. Navíc ta kurvička je moje, ne tvoje ty prcku.'' To TenTen dostalo. Nakopla Izuma pod koleno. Ten to nečekal a pustil Nejiho, který se po něm ohnal. Nevychytal ale okmžik a místo toho jí dostla plnou ranou on. To zase naštvalo Hanabi.
,,Mýho bratrance mlátit nebudeš.'' A nakopla Izuma do rozkroku. Ten je upadl na zem a válel se tam v bolestech. TenTen sebrala ze země Nejiho.
,,Si v pořádku?''
,,Jo, jenom to trošku bolí.''
,,Dám ti na to obklad.'' A vrátili se zpet na pokoj. Izuma jen taktně překročili.
Hinata s Narutem seděli poklidně opodál od ostatních. Konečně ho měla jen pro sebe a mohli si nerušeně promluvit.
,,Myslel sem si, že chodíš s Kibou. Chtěl jsem s tebou mluvit už včera, ale to jak jste se k sobě měli. Bylo toho na mě nějak moc a musel sem na vzduch.'' Přiznává Naruto po půlhodině rozhovoru. Hinata položí svojí ruku na tu jeho. Konečně jí naslouchal.
,,Není důležitý co bylo. Spíš co je teď. A bude...?'
,,To se mě ptáš?''
,,No..ano..''
,,Jasně, že bude, dattebayo!'' A stiskl její ruku na oplátku.

Ino seděla se Saiem venku v zahradě na lavičce a povídali si. Ještě nikdy jí nikdo takhle totálně nedostal. Měla si umělce hledat už dřív. Nejenom, že měl neskutečný přehled o čemkoliv a o komkoliv, ale naprosto ji okouzlil tím, co řikal. Chtěla zjistit, jestli je pravda to, co se o umělcích říká. A to konkrétně to, že žijí zhýralým bohémským životem.
,,Saii, já mám taky jeden kousek umění na sobě. Jednou jsem se nechala tetovat.''
,,A co máš vytetovaného?''
,,Zkus to zjistit sám...'' Naklonila se k němu provokativně. Chytil ji za bradu a políbil. Večer se rýsoval v celkem zajímavých barvách pro všechny.

Konožské rajdy - Tanec

9. října 2016 v 20:59 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Jak holky řekly, tak taky udělaly. Hodily na sebe to nejlepší co našly a na xicht si namalovaly obličeje. Pak začalo smskování klukům, aby jakože nenápadně zjistily, jestli vůbec stojí za to se někam vypravovat. Naštěstí jim bylo přáno a všichni chlapci se sešli v proslulém konožském disco baru Striptýzek. Holky neváhaly a s Ino ve vedení si to už štrádovaly přímo tam. Přece večer před velkou akcí je třeba obhlédnout terén, jestli to všechno vůbec stojí za to nebo jestli skončí se skleničkou chlastu někde v rohu a budete jako typická feministka nadávat na všechny chlapy světa.
Když došly do klubu, kluci už tam byli. Ale aby nevypadaly jako trapný stíhačky, dělaly, že si jich nevšimly a šly si objednat každá zvlášť na bar pití. Dohodly se totiž, že se rozdělí a každá se zaměří na někoho o samotě a pak těm ostatním poví, jak to šlo a jestli to stálo za to.
První šla Ino. Odchytila si Shina. Vždycky byl takovej zahalenej, tak jí docela už dost dlouho zajímalo, co všechno schovává pod těma vrstvama. Chtěla dneska zjistit aspoň něco. Nenápadně se k němu vetřela a pozdravila ho.
,,Ale ale, co ty tu tak sám?''
,,Já tu nejsem sám. Sem tu s Kibou.''
(bože, on to nepochopil) ,,Nene, já myslela, jestli tu nemáš nějaký dámský doprovod?''
,,Ne, ani ne.''
(Notak, udělej už něco, chytni se!) ,,A nechtěl by sis třeba jít zatancovat?''
,,Já vlastně ani tancovat neumím.''
,,A skleničku by sis nedal?''
,,No ani moc nepiju.''
(Ježiši, ten je úplně mimo!) ,,A proč tu vlastně si?''
,,Kluci mě přesvědčili. A hlavně sem se o něco vsadil se Shikamarem.''
,,Aaale, a o copak?''
,,To ti nemůžu říct.''
(ježiš ten je suchej, s tím to bude nadlouho)
Vzápětí se Shino omluví, že musí na záchod a poprosí Ino, jestli mu pohlídá pití. Ta nadšeně souhlasí, vidí svojí šanci. Když Shino odejde, vytáhne malou lahvičku, v níž jsou extra silné španělské mouchy, které způsobí větší citlivost v oblasti pohlavních orgánů a téměř nesnesitelnou chuť na sex. Když se Shino vrátí, Ino hraje, že se dívá někam úplně jinam a pohazuje blonďatým ohonem do rytmu hudby. Nenápadně ho koutkem oka pozoruje, jak se pomalu napije ze skleničky. Fajn, a teď už jen půlhodinky počkat a držet si ho nablízku, usměje se pro sebe.
Mezitím Sakura na dámských záchodech zápasí s tužkou na oči, která se zlomila a nutně si potřebuje vyspravit linku na oku. Zničehonic ucítí na svých bocích něčí ruce.
,,Ahoj třešňová princezno.'' Zašeptá jí hla ho ucha. Lee, kdo jiný by jí šel obtěžovat i na dámské záchody. Jindy by se ho chtěla co nejrychleji zbavit, ale popravdě dneska na to měla docela dost chuť. Nehledě na to, že Lee ho fakt měl... Otočila se k němu a usmála se. Bez dalších zbytečných slov si ho k sobě přitáhla a začala líbat. Asi bude potřebova pár skleniček vodky, ale půjde to.
V pozadí zrovna začne hrát Shakira, když Kiba nalezne Hinatu. Ačkoliv se celou dobu snažila před ním skrývat, nakonec ji dostihl.
,,Čau, dáš tanec?'' Je zřejmé, že už je opilý. Přinejmenší tří skleničky něčeho tvrdšího jeho odvahu přikrmily. Hinata jen zavrtí hlavou, ale to Kibu očividně nezajímá a už ji táhne na parket. No, tak to zas bude povedej večer, proběhne jí hlavou. Když ji Kiba dotáhne na parket, začne to rozjíždet v co největším stylu. V tu ránu Hinatu něco napadne. Mohla by ho použít, aby přitáhla Narutovu pozornost. Rozhlédla se a v tom ho uviděla. Přejížděl parket očima a asi někoho hledal. Přitiskla se ke Kibovi a začala velmi provokativně a pomalu tancovat. Dávala si záležet na každém pohybu. Kiba byl v sedmém nebi a příležitost využíval hlavně k tomu, aby ji mohl osahávat. Hinata se tváří, jakože jí to vůbec nevadí, naopak si to užívá. Naruto se konečně podívá jejich směrem. Chvíli na ní zadumaně hledí a pak se jen otočí a odejde s nečitelným výrazem ve tváři. He? A co teď? Určitě si o ní myslí, že je laciná a nechá se osahávat od každého. Hinata se chce vyprostit z Kibova sevření a jít za Narutem, ale Kiba ji jen tak nepustí. Je tedy nucená tancovat s ním dál a snášet jeho dotyky. Zpovzdálí je mlsně pozoruje Sasuke Uchiha, který si na Hinatu dělá zálusk už delší dobu, protože ho Kibova výpověď onoho večera zaujala a chce se přesvědčit, jestli to není jen mluvka.
TenTen zrovna věnuje pozornost Izumovi, který jí už čtvrt hodinky něco valí do hlavy. Sedí v boxu a čekají na Kotetsua, který se trochu zpozdil. Čekání si zpříjemńují hraním Macháčka a už notnou dobu si lejou do hlavy vodku ve velkém. TenTen prohrávala a byla už docela nalitá, ale ani za nic by si to nepřiznala. Když znovu Izumo uhádne její číslo, dojde jí znovu pití a podívá se na jeho sklenici, která je z většiny plná.
,,To nemá cenu, pořád jenom piju já. A co z toho? Akorát mi bude blbě. Musím na vzduch.'' A začne se zvedat, což se neobejde bez opileckého vrávorání. Izumo hned vyskočí, aby jí podepřel a pomohl jí. Jednak, protože je to gentleman a nechce, aby někdo využil TenTeniny opilosti a jednak toho chce využít sám. Vyvede jí ven, kde jí opře o zeď. V tom mu zazvoní mobil.
,,Sakra, to je Kotetsu. Zrovna teď. Počkej tu na mě puso, hned přijdu.'' A s mobilem odběhne kamsi do tmy. TenTen zakloní hlavu a pozoruje hvězdy na nebi. Celý večer jí Izumo někam zval. Omluvil se jí za tu opilou trojku a přesvědčoval jí, že takový není. Mohl by to být její příští přítel? A vydržela by s ním vůbec? Jejím obvyklým kritériím odpovídal. Pracující starší muž, ale v podstatě dost mladý na to, aby nebyly klepy mezi lidmi. A navíc vážně přitažlivý.
,,Co ty tu tak sama?'' Ozve se odkudsi hlas Nejiho Hyuugy, jejího někdejšího spolužáka.
,,Stojím, nevidíš?'' Neměla zrovna náladu se s ním bavit. Jednak byl Neji opravdu moc hezký, ale na druhou stranu byl neodbytný a s klukama jako je on si nikdy nic nezačínala. Neměl na to prostě věk.
Temari to vevnitř nebavilo. Hudba nic moc, většinu lidí neznala a kluci stáli za prd. Z kapsy vytáhla krabičku cigaret. Sakra, zapomněla zapalovač. Jak typický pro ní. Okolo ní zrovna prošla namol opilá TenTen v doprovodu nějakýho pěknýho chlápka. Celkem by ušel, ale moc starej. Teda aspoń na mě, jí vyhovuje, pomyslela si. Rozhlídla se kolem sebe. Nikde nikdo, až na kluka, kterej stál opřenej o zeď, čučel na nebe a kouřil. Vydala se směrem k němu s úmyslem pučit si zapalovač.
,,Čau, máš oheň?'' Kluk zavrtí hlavou.
,,Ale můžeš si připálit ode mě.'' TEmari se nakloní a zapálí si od něj.
,,Jak se menuješ?''
,,Shikamaru. A ty?''
,,Temari. Nejsem zdejší.''
,,Jo, to sem si všim.''
,,Čím jsem tak nápadná?''
,,Jen že hezkou holku kluk ve městě nepřehlídne.''
Temari se pousměje. Prohlídne si Shikamara. Celkem pěknej, vysokej kluk, černý vlasy stažený v culíku a pronikavý hnědý oči. Většinou bývá na drsňáky, ale tenhle má nějaký kouzlo. Neví přesně co na něm je, ale určitě kvůli něčemu na něj holky letí.
,,Co si mě tak prohlížíš?''
,,Ale to nic. Hele nevíš, kde se tady dá sehnat tvrdší pití nebo tu všichni pijou takovýhle břečky?'' Zeptá se Temari a svojí vodku s džusem vylije do trávy. Shikamaru se jen pousměje.
,,Mám tu s sebou flašku absinthu, až mě ta akce bude hodně nudit. Jestli chceš, můžeš se připojit.'' A odešli spolu k němu do auta.
Mezitím Shino začal pociťovat účinky kapek od Ino. Tedy, ne že by o tom věděl. Chytil Ino za zápěstí a přitáhnul si jí k sobě.
,,Víš, že ti to dneska docela sluší?'' Nojoo, konečně se chytil!
Ino nenápadně vytáhne svůj iPhone z kabelky a napíše holkám, že klíče jsou pod květináčem na verandě a že dřív jak ve dvě ať jí nečekaji. S tím odtáhne Shina ven z klubu. Když zalezou na budovu, začnou se už divoce líbat a Ino mu zajíždí rukou pod tričko. Hmm, docela vypracovanej. On jí to s plnou vernou oplácí a vyhrnuje jí sukni, jak jen to jde. Poklopec se mu už pěknou dobu nadívá k prasknutí. Ino mu rozepne kalhoty a stáhne trenky. Okamžitě z nich vyjede cosi, co má tak 20 čísel. Spokojeně se usměje. Joo, to je gól! Sehne se a vezme ho do pusy. Párkrát zapumpuje rukou a už ho saje. Přejíždí mu jazykem po žaludu a celou dobu se mu dívá do obličeje. Shino přivírá slastne oči.
,,Už budu!'' Vykřikne a Ino dostane plnou dávku do pusy. Nic ale nevyplivne a všechno spolyká. Pak ho přivede ještě k životu a stáhne si miniaturní fialová tanga.
,,Tak se předveď, vymrdej ze mě všechno!'' Poručí Shinovi. A ten taky tak udělá. Zpoza budovy se ozývají jen jejich vzdechy a vzájemné narážení dvou těl o sebe.

Sakura už notnou dobu sedí na záchodech na umyvadle nechává do sebe bušit Leea. Objímá ho nohama a vyráží z ní jen steny. Tentokrát v sobě toho jeho 22 cm macka cítí úplně. Jednou z mála výhod u Leea je, že je vždy a za každých okolností tak něžný. Místo, aby šel hned na věc jak by ráda Sakura, tak jí začal něžně a pomalu líbat. Rozepínal jí korzet, dráždil jí jazykem bradavky a hnětl je jemně rukama. Poté jí dráždil orálně i jinde a až když se už úplně kroutila, tak teprve do ní pronikl. Jako přítel na vážný vztah perfektní. Ale na to ona nebyla. Po tomhle se mu bude muset zase vyhýbat. No což, když to jinak nejde. Ale teď si to hodlá pořádně užít. Přitáhne k sobě Leea víc a vzdychne. Proč jenom ho nemůže dostat do těla Sasukeho Uchihy?
,,Lee...chci to zezadu..'' Vydá ze sebe mezi vzdechy a sleze z umyvadla. Ohne se a vystrčí an něj zadeček. Lee na sebe nenachá dlouho čekat a hned jí přání splní, i když se při tom raději dívá dívce do očí. Ale když si to jeho milovaná přeje, hodlá jí splnit každé přání.

Hinatě se povedlo zbavit Kiby. Nicméně Naruta ani po půlhodině hledání nenašla, proto se rozhodla to vzdát. Kiba jí po celou dobu vytrvale pronásledoval a ona se mu všemožně vyhýbala. Zrovna teď se krčila venku za keřem a promýšlela, co bude dělat. Znovu tam už jít nechtěla, protože by jí našel Kiba. Odněkud z dálky se ozvalo vzdychání. Otočila se za tím zvukem. Šlo to od aut. Nenápadně přikrčená šla po zvuku, až došla k elegantnímu černému BMW Sasukeho Uchihy, jenž měl přes kapotu ohnutou výměnnou studentku Kin Tsuchi, která u toho určitě pěkně křičela, ale on jí rukou zacpával pusu. No, aspoń někdo si užívá večera, pomyslela si. Chvíli ještě ty dva pozorovala, načež jí pípnula smska od Ino. No bezva pomyslela si. Podívala se přes město k Ichiraku Ramen. Ještě svítili. Asi si dojde pro večeři a vydá se k Ino domů. Holt další promrhanej večer a opít se nechce. Jednou když vyváděla, tak jí to bohatě stačilo.

TenTen seděla na zemi už hodnou dobu a Izumo se stále nevracel. Zato Neji byl neodbytný až až. Celou dobu jí něco vykládal a hučel do ucha, až měla zatuhlý krk.
,,Kecáš pěkný blbosti frájo. Nemůžeš přece sám sundat Raid bosse, to prostě v míň, jak pěti lidech nejde. Navíc ne s tim equipem, o kterým tu celou dobu mluvíš. Každá lowka ví, že tyhle damascus swords sou pěkný sračky.'' Vylítlo z ní to, co si celou dobu myslela. Neji se zasekl v půli věty.
,,Co..jak?' Zmohl se jen na tohle.
,,Protože už tu hru hraju asi dva roky a za celou tu dobu sem sundala určitě víc erbéček, než ty!'' Vmetla mu do obličeje. Neji zůstal jen konsternovaně civět.
,,Ty TenTen, nechceš si něco zahrát?'' Zeptal se potom. No konečně ho napadlo něco rozumnýho, pomyslela si TenTen a vytáhla z kabelky mobil. Zapnula verzi CS pro mobily. Ihned začala debata dvou vášnivých hráčů, která pokračovala až do pokročilých ranních hodin. Tedy dokud se jim oběma nevybily mobily a nebyl už čas jít domů. Aspoń někdo se nakonec dobře bavil.

V Shikamarově autě pomal uhoustl vzduch cigaretovým kouřem. Oba dva už byli celkem slušně připití.
,,A co Metallica?'' Zeptala se Temari.
,,Ale jo, klasika. A Sex Pistols?''
,,Už od dětství. Hm.. a Marilyn Manson?''
,,Jasně, každej večer. The Clash?''
,,Byla sem odkojená. Stejně mě překvapuje, že někdo jako ty tohle poslouchá.''
,,A proč bych neposlouchal?'' Shikamaru si přihnul z flašky. Půlka už byla dávno v nich.
,,Nepřipadáš mi na to takovej ten..typ...''
,,Ty na to taky zrovna moc nevypadáš. K těm tvým síťovaným punčochám by jeden tipoval spíš Avril Lavigne.''
,, No to si ze mě...Ne, to fakt ne. Víš, já ti něco prozradim.'' Opře se o něj Temari v pokročilém stadiu opilosti.
,,Sem jedno ucho.'' Odvětí Shikamaru na svoje standarty až moc hovorný a hlavně opilý.
,,Mám ráda všechno tvrdě. Hudbu, chlast..sex. Biče, pouta, závěsy a anál...jenže na to někoho sežeń, že jo.'' Postěžuje si. Shikamaru jen polkne. Nedává ani trochu znát, že se mu ta holka líbí čím dál tim víc.
,,Já tě naprosto chápu. Zdejší holky sou zase hrozně měkký a nic nevydrží. Všechno je hned bolí. Jednou sme s Choujim zkoušeli něco s Ino...no byli u toho pouta a spousta tvrdýho chlastu. Furt si jen stěžovala, že jí to bolí a v závěru večera se poblíla.'' Temari se rozesmála.
,,Tak to mě by se teda nestalo.'' Skoro jako by v tom zazněla výzva. Shikamaru se k ní naklonil.
,,Jsi si tak jistá?''
,,Naprosto.''
,,Pak mám jen jednu jedinou prosbu.''
,,Ano?''
,,Přesvědč mě.''

Konožské rajdy - Příprava

3. října 2016 v 20:48 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Tag: naruto povídka , love, sex, funny , ino, sakura, temari, sasuke, lee, gaara, tenten, hinata
Jako každý den šla Sakura na schůzku s Ino, Hinatou a TenTen do kavárny. Na kus drbu a tak jako obvykle. Když se holky sešly, tak to začalo. Objednaly si kafe, jako obvyle a každá svůj oblíbený zákusek.
,,Tak holky, co novýho u vás? Nějakej novej úlovek?'' Ptá se Sakura, zatímco ujídá jahodový dortík.
,,Tenhle týden celkem nic moc. Od tý doby, co mě po doučování minulej tejden přefiknul Iruka-sensei sem nikoho neměla. A co vy holky?'' Zeptá se Ino.
,,Ani mi nemluv. Začíná mi připadat, že je tady čím dál tím míň chlapů.'' Postěžuje si TenTen.
,,Ono by jich možná bylo dost, kdybys nechrápala jenom se staršíma.'' Rýpne si pobaveně Sakura.
,,Od tebe to sedí, ty taky roztáhneš kde komu.'' Oplatí jí v přátelském duchu TenTen.
,,A co ty Hinato, už se to konečně nějak hnulo?'' Zeptá se Ino nejtišší ze společenství.
,,Ani ne...já vám mám někdy pocit, že ani neví, že existuju. A to sem včera zkusila, co si mi poradila Ino. Vyfotila jsem si na facebook trochu odvážnější profilovku. Ve výsledku mi akorát psal Kiba, jestli bych někdy nechtěla někam zajít.'' Pronese smutně Hinata. Sakura se zamračí.
,,To bych si s Narutem promluvila, přece nemůže bejt věčně takovej ignorant, no ne?'' Namítne.
Ino vytáhne ze svojí fialový kabelky zápisník. A zakašle, aby si získala pozornost ostatních děvčat.
,,Ehm ehm, jak už se dříve navrhovalo, musíme zorganizovat tu velkou párty. Takže vás všechny zvu dneska večer k sobě domů na přespání, abychom se na to pořádně podívaly.'' Oznámí ostatním dívkám, kterým se nadšením rozzáří oči. Pořádná pařba, chlast poteče v proudech a kalit se bude až do rána! To byla pro každou z nich příležitost najít si tam někoho, s kým si ten večer budou moct užívat, aby si měly další den co vyprávět. Aby bylo mezi námi jasno, holky nebyly nějaký děvky. Teda aspoń ne většinou. Sakura radši říkala, že si užívá života. Když nemohla spát se Sasukem, největším děvkařem z Konohy, tak si to kompenzovala jinde. Jednou z jejích obětí byl Lee, který jí doteď psal zamilované vzkazy a odkopnutí ho velmi ranilo. Jedna z mála věcí, za kterou se Sakura opravdu stydí je její opilá jízda s Kibou, kterou si Kiba tajně natáčel na mobil. Ačkoliv to byl debil, jeden by se divil, kolik holek mu dalo. Většinou ovšem pod vlivem alkoholu, což pohled na věc hodně měnilo. Naopak Ino se za svou lehkou promiskuitu vůbec nestyděla. Od trojky se Shikamarem a Choujim až po divkou jízdu na Iruka-senseiovi si užívala na každé párty i v soukromí. Naopak TenTen byla tak trošičku zlatokopka. Pokud muž nebyl starší a neměl už práci, tak s ním do postele nelezla. Na konto si mohla připsat Kakashiho, Iruku, Gaie, ale i trojku s Izumem a Kotetsu, což byl příběh jedné obzvlášť divoké párty na oslavu Tsunadiných jednapadesátých narozenin. A co Hinata? Ta už několik let zbožně hleděla po Narutovi a chtěla ho jen pro sebe. Ačkoliv věděla o jeho úletech, nikdy nechovala zášť například vůči Sakuře, která se s ním na jedné párty dost divoce líbala. Prostě věřila tomu, že jednou solu budou. Ale úplně svatá taky nebyla. Jednou se rozhodla, že se taky odváže a napije se. Ráno se probudila nahá s Kibou v posteli omotaná konfetami a měla úplně okno. Od té doby se Kiba vyjadřoval ke každé její hezké fotce a neustále jí někam zval. Kdyby tak aspoň věděla, co tehy udělala, že ho to tolik okouzlilo. Nicméně tyto dívky byly něco jako konožská top jedna, se kterou každý něco chtěl mít.

*mezitím u chlapců*
Naruto a ostatní kluci se flákali u Kiby doma a hráli hry na gameboyovi. Někteří u toho kouřili, jiným stačilo si jen přihybat z flašky. No taková jejich typická prázdninová idylka.
,,Hej kluci, dete na tu párty co pořáda Ino?'' Zeptá se zničehonic Kiba.
,,Že váháš, slyšel sem, že tam budou docela slušný kočky.'' Odpoví mu Lee, který tím kočky myslí samozřejmě Sakuru, kterou hodlá celý večer uhánět.
,,Hej Neji, ty pujdeš?'' Otáže se Shino dlouhovlasého chlapce, který sedí hned vedle.
,,Asi jo. Bude tam TenTen a tý kočičce se snažim do kalhotek dostat už docela dost dlouho. Celkem odolná mrška.'' Poznamená.
,,Zkus Hinatu Shino, ta když se opije, dělá neuvěřitelný věci. Vloni na párty byla tak sťatá pod obraz, že...'' Začne Kiba.
,,Nee, to je dobrý. Nemusim to slyšet už asi po padesátý.'' Odvětí Sasuke.
,,Co vůbec na těchhle holkách je? Nikdy sem s nima nezažil nic moc, co by stálo za to?'' Pronese otráveně Shikamaru.
,,Říká ten, co si to rozdal ve třech s jednou z nich.'' Rýpne si Naruto.
,,To bylo celkem dávno. A navíc, Ino za moc nestála, jestli chceš slyšrt můj názor. Prostě jí něco chybělo.'' Řekne Shikamaru a dá si ruce za hlavu.
,,A co ta nová kočka ze Suny, která sem přijede na nějakej čas se svýma bráchama? Je zvaná na tu párty. Prej stojí za to. A je prej celkem vostrá. Co sem slyšel. '' Ozve se Sai, který až doteď likvidoval cigaretu.
,,Ale prosimtě, beztak bude jako ony. Ta mi za to nestojí.'' Pronese s ledovým klidem Shikamaru.
Chouji vyloví z kapsy u kalhot svůj iPhone a už dotyčnou dívku hledá na facebooku.
,,Jakže se jmenuje?' Otáže se Saie.
,,Temari. No Sabaku, tuším. Její brácha má luxusní sbírku nafukovacích pannen a ten druhej je nějakej ujeten goth. Tak sem na to zvědavej.'' Odpoví mu tázaný. Chouji vyhledaná daný profil na facebooku a ukáže Shikamarovi profilovku blond dívky s culíky, která má na sobě potrnahou síťovinu přes sexy černé krajkované prádlo. Shikamaru jen polkne, ale tváří se neutrálně. Snaží se nedat najevo, jak moc se na tu párty těší a doufá, že zrovna tuhle kočku bude moct opít on.
*večer, u Ino doma*
,,Tak holky, už sem dala dohromady seznam hudby, hostů a rozeslala pozvánky. Jediné co zbývá je zítra to tam dojít vyzdobit, připravit a můžeme slavit.'' Ukončí Ino plánování a s holkama se přesouvají k mnohem lepším věcem. Koneckonců každou chvíli má dorazit poslední očekávaná dívka - Temari. Ta se zdržela, protože její bratr, Kankuro nevěděl, kolik pannen si s sebou zabalí a Gaara zase ztratil tužku na oči a bez ní prostě nemohl vyrazit. O půl deváté zazní domovní zvonek a konečně je sestava kompletní, i s Temari. Když se i ta převleče do pyžama, jsou holky kompletní a můžou začít.
,,Tak co Temari, už sis prohlížela nějaký kluky tady odsud?'' Zeptá se hned Sakura na to, co jí zajímá nejvíc.
,,Jo, projela jsem si ty profily, který si mi poslala. Není to marnej výběr. Ale spíš mě zajímá do čeho všeho budou ochotný jít. Víš co, já mám ráda drsný kluky. Pouta, svazování a tak. A taky něco pořádnýho v kalhotech.'' Spiklenecky se na ní usměje. Sakura kývne, jakože chápe a usměje se.
,,Tak holky a teď naše nejoblíbenější část! Historky na téma!'' Uvede večer Ino.
,,Dnešní téma je - můj nejulítlejší zážitek. Kdo začne?'' Zeptá se Sakura. Přihlásí se TenTen.
,,To jsem takhle jednou měla pozvání na večeři od Kakashiho-sensei. Bylo to celkem fajn. Vzal si i oblek normálně. Ale u blbou motorkářskou masku si prostě z pusy nesundal. No a byla sem trošku zvědavá, co má pod ní, tak sem s nim šla po večeři k němu. Samozřejmě se snažil. I když se na veřejnosti tváří jako slušňáček, už po druhý skleničce mi strkal jazyk do pusy a chtěl si tykat. No tak sem si řikala proč by ne. Vypili sme asi dvě flašky vína a pak to začalo. Mimochodem, vůbec není ošklivej, je fakt pěknej, ale jde pěkně mimo rytmus a moc dlouho nevydrží. Asi po pěti minutách usnul a druhej den si vůbec nic nepamatoval.'' Uzavře to TenTen. Všechny se podívají na Hinatu, jakože teď je na řadě ona. Hinata jen zrudne a spustí.
,, Loni na tý párty, když jsem se opila..no...Shino mi říkal, co mu řekl Kiba. Prý jsem vyváděla jako šílená. Z Kiby jsem servala košili, že nestihl ani nic namítnout a už jsem se mu snažila dostat do kalhot. Prý Shinovi tvrdil, že holku s hlubším hrdlem nezažil a něco takhle divokýho taky ještě ne. Trvalo týden, než se mu zahojily škrábance na zádech. A ještě sem ho prosila, jestli by nezavolal svojí sestře, aby se připojila,'' Dopoví Hinata úplně rudá. Všechny holky jen obdivně hvízdnou. Větišnou si povídají, kdo s kým a kde, málokdy totiž zacházejí do podrobností. Teď už aspoň chápaly, proč Kiba Hinate furt píše. Tohle totiž asi ještě nezažil s nikým. Další na řadě je Temari.
,,Tohle se nestalo přímo mně. Spíš sem načapala svýho mladšího brášku. Víte, on je Gaara tak trošku v tý svojí gothic éře, no a jednou mi došla tužka na oči. Tak jdu k němu, jestli si jí od něj můžu pujčit. No a přes dveře zaslechnu vzdechy. Tak si říkám, on tam má holku? Nakouknu klíčovou dirkou a tomu byste nevěřili. Největší bárbíná z vesnice má růžovýho připínáka a morduje mýho bratra. Nevím, co mě v tu chvíli šokovalo víc. Samozřejmě neví, že to vím.'' Přizná Temari. To už dívky koukají s otevřenou pusou. Po chvilce ticha se ozve Ino.
,,Noo.. myslím, že tohle bude největší párty všech dějin. A teď holky, noc je ještě mladá. Co kdybysme došly okouknout terén do nějakýho nočního klubu? Seznámíme tady Temari s klukama a trošku poflirtujeme před akcí, abysme věděly, na koho se zaměřit tentokrát?'' Navrhne Ino. Odpovědí je jí jen nadšené soukání do oblečení všech dívek.

Nabídka (KankuShika 14)

2. října 2016 v 21:06 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Válka skončila, svět ninjů mohl zase nachvíli v klidu spočinout. Kunoichi a shinobi všech zemí složili zbraně a vesnice opět nabíraly síly. Diplomatické mise mezi Konohou a Sunou stále pokračovaly. Znovu jsme obnovovali naše síly. Pohřbili jsme zesnulé, pozůstalí si poplakali a život šel dál. Zrovna mi Hokage dal misi, že musím doručit velký balík do Suny. Jednalo se o papírovou krabici a bylo mi kladeno na srdce, abych se do ní za žádnou cenu nedívala, že to druhá strana pozná. A také aby došlo v pořádku a nepomačkaná. Divila jsem se, kolik až peripetií vyžaduje jedna bedna, ale neprotestovala jsem a vzala jí. Dostala jsem na papírku adresu, kam jí mám doručit a o víc jsem se neměla starat.
Když jsem dorazila do Suny, podívala jsem se na adresu. Číslo popisné mě dovedlo k velkému a luxusnímu hotelu v centru vesnice. Skoro jsem se až divila. Až na místě mi došlo, že mi nikdo neřekl, komu mám krabici předat. Vejdu dovnitř a jdu se na recepci zeptat, jestli nějaký klient neočekává posla z Listové. Paní mi s velkým úsměvem předá klíčky od pokoje 205 a navede mě. Pak mi popřeje hezký zbytek večera a zmizí jak pára nad hrncem. Jdu tedy po schodech nahoru, až dorazím do onoho patra a najdu řečené dveře pokoje. Jedná se o dost luxusní pokoj. Manželská postel jako z filmu a celkově je pokoj veškeré zhmotnění všech dívčích snů. Trošku ho prolezu, abych našla řečeného očekavatele balíčku. Ale naleznu jen dopis na posteli. V něm je mi řečeno, abych otevřela krabici a pak šla dolů do jídelny, že příjemce si přeje se mnou povečeřet. Protočím nad všemi těmi zdržovacími komplikacemi oči. To jsou mi hovadiny. Otevřu tedy krabici a v ní uvidím nádherné smaradgově zelené minišaty.
Došlo mi, že si je asi mám obléknout na tu večeři a taky to, že to tu někdo má celý pěkně naplánovaný. To bude zase jednou formální zdržovačka, při níž mi do xichtu buse slintat nějakej starej zazobanej úchylák. Už to úplně vidím. Nicméně šaty jsou nádherné, takže si je obléknu doufajíc, že si je nakonec budu moci nechat a jdu dolů do restaurace na večeři.
Tam mě už očekává číšník, který mě zavede k prostřenému stolu. Ale partner nikde. No výborně, ani včas chodit neumí. Zeptá se mě, jestli si dám zatím něco k pití, tak ho poprosím o víno. Přeci jen to platí hostitel.Chvíli čekám, ale jakmile mi donese skleničku, dostaví se i klient. K mému překvapení to není nikdo jiný, než Kankuro. Pozdraví mě jemným políbkem na tvář a složí mi kompliment ohledně šatů.
,,Páni Shikaro, tobě ta zelená vážně strašně moc sluší.''
Skoro bych na něj začala, jestli jsou tyhle tiátry nutné, že mi to prostě mohl říct, že zajdeme na večeři a nemusí okolo toho děla takové halo, ale vlastně mi dojde, že mě chtěl překvapit a udělat mi radost. A taky mu to v tmavém obleku s fialovou kravatou neskutečně sluší.
K večeři si dáme rybu s rýží a pak sladké dango jako dezert. Celou dobu se cítím úplně nepatřičně. Kunoichi na večeři s přítelem. Nikde nikdo, kdo by se nás snažil zabít. Prostě si jen užíváme okamžiku. Jak podivné.
Po večeři se odebíráme do pokoje. Kankuro odemkne a pokyne mi, abych šla. Vejdu do temné místnosti a on rozsvítí. Na posteli jsou poházené okvětní lístky růží. V košíčku u postele je šampaňské a jahody. Všude jsou ještě nezapálené svíčky. Jdu se podívat po celém pokoji a v koupelně na nás čeká už napuštěná vana s pěnou, osvětlené měkkým světlem svíček. Kankuro ke mně přijde a zezadu mi položí ruku na záda. Rozepne mi zip u šatů a ty ze mně sklouznou. Děkuju v duchu všem svatým, že jsem si dneska vzala na sebe svoje sexy zeleno- černé krajkované prádlo. Společně se odsvlékneme a vlezeme si do vany.
,,Tak co, líbí se ti překvapení?'' Zeptá se Kankuro.
,,Moc.'' Odpovím a políbím ho na tvář.
,,Lituju ale jedný věci..'' Sdělím mu po chvilce mlčení.
,,Jaké? Něco sem udělal špatně?'' Ptá se s mírnou panikou v hlase.
,,Nene, všechno je perfektní. Já jen, že pro tebe nemám vůbec nic...nic jak bych ti dostatečně poděkovala.'' Řeknu mu.
,, Myslím, že jo. Ale ještě chvilku počkej.'' Mrkne na mě lišácky.
Joo tak on takhle!
Když vylezeme z vany, jdeme do ložnice. On mi řekne, že si ještě něco zapomněl v kuchyni a že hned příjde. Přikývnu a obleču si svoje sexy prádlo na spaní. Pyžamo mi holt připadá úplně nepatřičné pro tuto příležitost. Za chvilku se Kankuro vrátí s kyticí fialových, a jednou bílou, růží. Vůbec nechápu, kde je sehnal, ale jsou nádherné.
Předá mi je a pak k mému velkému údivu klekne na koleno.
Pane na nebi.... Tep se mi zrychluje. Ne, to nemůže být pravda.
Natáhne ruku, kterou celou dobu schovával za zády a v ní má malou tmavě fialovou krabičku. Otevře jí a v ní je nádherný stříbrný kroužek s kamínkem. Přesně takový, který jsem tolikrát se Shin okukovala ve zlatnictví. A v tu mi to dojde. Všichni o tom věděli, všechno to bylo domluvené dopředu. Kankuro se nesměle usměje a pak to řekne:
,,Před několika lety jsem potkal mladou kunoichi z Konohy, stejně drzou, jako jsem býval já. Byla opravdu krásná, ale já byl arogantní hovado a myslel si, že můžu všechno. Ona mě toho hodně naučila a udělala ze mě lepšího člověka. Už nějakou dobu je pro mě všim a nevim jak jí to oplatit. A tak se jí chci zeptat, jestli by chtěla a stala se mojí ženou?''
Už to déle nedržím, slzy štěstí mi tečou po tvářích v plných proudech. Celá bez sebe vyhrknu ano a skočím mu kolem krku. Zbytek proběhne jako v mlze. Nasadí mi prsten. Povídáme si. V duchu mi dochází, jaká tohle bude událost, kolik se toho bude muset zařídit a tak. Ale nechci si tuhle hezkou chvilku ničím pokazit. Dlouhou dobu tam ležíme v objetí a povídáme si. Užívám si tu chvilku. Nechci si jí nechat ničím zkazit.