Nový start (KankuShika 10)

20. září 2016 v 14:04 | Soloween |  Povídky Naruto(vícedílné)
Takže jelikož jsem ze Shippuudenu viděla jen tak pár random dílů, tak to bude už dějově mimo anime. :D A už to začne být krapet peprnější, protože už na to maj sakra věk, no ne? :D
18+


Uplynulo pár let. Stala jsem se chuuninem a Shin dokonce jouninem. Změnilo se mnoho věcí. Dospěli jsme. Už dávno jsme nebyli těmi naivními dětmi, které čekaly, že změní svět. Zesílili jsme a byli jsme připraveni čelit každé hrozbě, která ohrozí mír v naší zemi. A ta hrozba se jmenovala Akatsuki. Zčista jasna jsem prostě měla sbaleno a chvátala do Suny, co to jen šlo. Po počátečních zmatcích, které odstartovaly můj vztah s Kankurem, jsme spolu byli už pár let a pravidelně se navštěvovali. Hokage ze mě udělala takovou spojku mezi Sunou a Konohou - něco jako diplomatický ninja. Dostávala jsem mise, které spojovaly obě vesnice do užšího vztahu. A během plnění jsme s Kankurem posilovali ten náš. Ačkoliv už nám oběma bylo 17, nikam jsme rozhodně nechvátali. A taky jsme nenápadně vyšetřovali vztah našich sourozenců, kteří se to snažili tajit, seč to jen šlo, ale vždycky se našla nějaká usvědčující stopa.
K večeru jsem dorazila do Suny. Už jsem se ani nenamáhala ubytovat v hotelu, rovnou jsem zamířila ke Kankurovi. Odemknu si a jdu rovnou do bytu. Docela nedávno se osamostatnil a už nežije se sourozenci. Jednak proto, že Gaara bydlí víc v kanceláři, než doma a jednak proto, aby Shikamaru a Temari měli soukromí, když tu náhodou bratr je. I když ten si zase spíš tahá Temari k nám domů.
V kuchyni si na stůl odložím věci a jdu k němu do ložnice. Leží na posteli. Zvedne hlavu, aby se podíval, kdo přišel. Pak se zvedne a jde ke mně.
,,Ale ale, co to je za vetřelce?'' Zeptá se mě a už už mě chce chytit do chakrových vláken. Jenže já mu na tu jeho blbou hru neskočím. Chytím ho do svých stínových, takže mu spoutám ruce i nohy.
,,To se stává, když zlobíš. A dokud mě pořádně nepřivítáš, tak tě nepustim.'' Oznámím mu s klidem.
,,Dobre, vyhrálas, ale abych tě mohl přivítat mě stejně musíš pustit.'' Oznámí mi s úšklebkem. Uvolním stín a on mě obejme. Pak mi jde udělat večeři a povídáme si, co je nového.
Po večeři, když sklízí nádobí se přesunu do koupelny, abych ze sebe smyla špínu, pot a únavu. Nechám si na tělo stékat horkou vodu. Osuším se a chci se obléct do pyžama. Ale pyžamo nikde. Ten...! Proletí mi hlavou. Ale co, přece se po víceméně třech letech vztahu nebudu furt stydět. Zabalím se tedy do osušky a jdu vedle do ložnice. Tam on leží jen v pyžamových kalhotech a na prstě si točí s mojí noční košilkou. Nutno podotknout, že délku stihl značně upravit kunaiem.
,,Nechybí ti něco?'' Zeptá se mě provokativně. Typickej Kankuro. Vždycky něco musí provést. Ale já zachovám absolutní klid, vezmu si ze židle jeho tričko a jen řeknu:
,,Ne, už ne,'' A jdu se převléct do koupelny. Když se vrátím zpět, košilka už kamsi zmizela. Fetišista. Zhasnu světlo a jdu si lehnout k němu. No, aspoń, že si netahá loutky do postele. Hned, jak si k němu lehnu mě zaplaví teplo. Ani po těch třech letech sme se nedostali dál, než líbání a vždycky, když se ocitneme sami, trošku znervozním. Kankuro respektuje moje přání, že ještě nic nechci, což mě u něj docela překvapuje. Méně mě překvapila sbírka porno časopisů pod postelí, o které si myslí, že o ní nevím. Mám takový pocit, že ho bere do ruky, hned jak za mnou zapadnou dveře. Zamyslím se. Vždyť nemusíme hned spolu spát. Existuje tolik možností. Proč mě to sakra nenapadlo už dřív?
,,Něco se děje Shikaro?'' Přitáhne si mě majetnicky blíž a odejme. ačkoliv byste to do něj neřekli, tak má strach ze tmy.
Místo odpovědi mu rukou přejedu přes hrudník. Tiše vydechne. Pak ho políbím. Nejdříve jen zlehka na rty. Postupně ale začnu přidávat na intezitě. Od rtů se pomalu přesouvám ke krku, kde ho jemně kousnu. Uslyším, že se uchechtne.
,,Hele, víš, že tě do ničeho nebudu nutit, zlato...'' Oznámí mi dopředu, abych věděla, že po mně nebude chtít nic, co bych nechtěla sama dělat. Ale já tentokrát chci. Líbám ho. Žádostivě, žhavě, vroucně. Chci, aby věděl, o co mi jde. Pochopí. Jeho ruka mi vklouzne pod triko a pohladí mě. Přes břicho vystoupá k mým prsům. Nezastavím ho. Užívám si jeho doteky a laskání všemi smysly. Zlehka mi stiskne bradavku. Vzrušením se prohnu v zádech. Na svém stehně ucítím, že i jeho to hodně vzrušuje. Přetáhnu si tričko přes hlavu. Myslím, že je čas, abych mu taky trošku dopřála jiný pohled, než jen ty jeho časopisy. Kankuro přesune i druhou ruku na moje prsa, aby mě mohl laskat intenzivněji. Pomalu cítím, že vlhnu. Jeho ruka mi sjede přes břicho a dotkne se mě tam. Nejdřívě váhavě, jestli nic nenamítám, poté už trochu jistěji. Přejíždí přese mě prsty a opatrně jeden zasune. Vzrušením zasténám. Chci mu to oplatit. Chytnu do ruky gumu jeho kalhot a stáhnu mu je dolů.
,,Shikaro, to nemusíš, víš to, že jo? Klidně si to teď můžeš užít a nemusíš mi nic oplácet.'' Znovu mě ujišťuje, že mě do ničeho nehodlá nutit. Jeden by to na první pohled neřekl, jaký ve skutečnosti je. Teda krom toho, že je drzý a vyzývavý až běda.
,,Já vím.'' Zašeptám a chytnu ho do ruky. Vzdychne. Nevím pořádně moc, co mám dělat, ale zkouším to, co mi Ino poradila, že dělala Saiovi. Ne každá holka v Konoze je totiž taková stydlivka jako já a Shin. Ta se Shinem taky moc nepokročila, ale za to může hlavně jeho touha po zahalování sebe samého. Přetahuju ho nahoru a dolů a palcem ho dráždím na žaludu. Kankuro jen vzrušeně dýchá. Trošku víc přitlačím.
,,Aaah...Shikaro, já už budu...!'' Sdělí mi na poslední chvíli, načež se opravdu udělá. No, na první pokus to zrovna nejhorší nebylo, zdá se mi. Pak už jen ležíme a nechám ho užívat si doznívající orgasmus.
,,Myslím, že jsem ti pro příště něco dlužnej. A co to, že si najednou chtěla..?'' Zeptá se mě Kankuro, když už hodnou chvíli jen tak ležíme a užíváme si blízkost toho druhého.
,,Přišlo mi, že bysme se taky mohli posunout o něco dál. A proč až příště, proč ne hned?'' Zeptám se ho se šibalským úsměvem.
,,Teda lásko, ty se nezdáš.'' Zasměje se on.
Tak po delší době, je toho teď nějak moc no, tak se omlouvám, že to tolik trvalo. Ale zase pro změnu je to romantika jako hovado(snad). Tak ať se líbí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama