Shin Kimizuka

21. srpna 2016 v 22:57 | Soloween |  Povídky (jednorázovky)
A když už jsem u toho vypisování profilů, tak sem hodím rovnou i Shin. Shin je také kunoichi z listové, která pochází z klanu Kimizuka. Je to jeden z klanů s unikátní kekkei genkai, něco jako měli Haku nebo Kimmimaro. Akorát, že její rodina ovládá oheň. Ale ne jako Sasuke a ostatní, ale přímo na svém vlastním těle. Tudíž ho může libovolně zapálit, jakoukoliv část a tu používat k boji. Také si může zapálit jakoukoliv zbraň, která to unese a vydrží. Má modré oči a zrzavé vlasy. V týmu je s Tomokem Tadashim a Kojim Oshirem. Tito dva budou zmínění jen okrajově, ale v jejich případě jméno párkrát padne.
Na lidi okolo sebe působí poněkud děsivým dojmem, protože už na chuuninské zkoušce předvede jutsu svého klanu. Ale pouze okrajově, dokáže si zapálit jen ruce. Toto kekkei genkai se rozvíjí s věkem a zkušenostmi, tudíž mladý ninja hned po maturitě na akademii neumí celé vzplanutí, ale jen třeba nějakou část těla. Trvá to několik let a sama Shin to použije v povídce jen jednou. Je to totiž skoro stejně nebezpečné, jako otevírání osmi bran, když se to nekoriguje. Ninja s touto kekkei genkai se nesmí rozčílit a přestat se ovládat, protože by mohlo dojít ke samovznícení a poté i k implozi, která by ho zabila. Je tudíž samozřejmé, že technika samovznícení se nechává jen pro naléhavé případy, když chráníte například někoho, na kom vám záleží.
Shin je velmi tichá osoba, která moc nemluví s nikým, jen se svou nejlepší přítelkyní Shikarou. Spolu si dokážou hodiny povídat naprosto o čemkoliv. Na veřejnosti spíše sleduje ostatní. Už od malička je zamilovaná do Aburame Shina, ale nikdy to nedala ani nejmenším náznakem najevo. Pokaždé, když se ocitne v jeho přítomnosti a jen mlčí, tak si pak za to neskutečně nadává v duchu. Narozeniny má 22.srpna a nejoblíbenější jídlo je dango. Oblíbená barva je fialová.
A také se jedná o velmi krásnou kunoichi, která si své vlastní krásny není vědomá, takže je na tomm se seběvědomím podobně, jako Hinata. Jen nerudne a neomdlévá. xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama