Shikara Nara - profil

21. srpna 2016 v 22:45 | Soloween |  Povídky (jednorázovky)
Tak je tu slibovaný profil Shikary, mojí OC dvojče-sestry Shikamara. ^^

Shikara Nara je kunoichi ze skryté listové, která je zároveň i dvojčetem Shikamara. Post chuunina získala déle, enž její bratr, protože při hlavních bojích na chunninských zkouškách si nestihla zabojovat se svojí protivnicí. Je velmi podobná Shikamarovi, tedy dlouhé černé vlasy, které nejdříve nosí v culíku, později svazuje do copu. Má i stejné oči jako Shikamaru, ovšem není vůbec tak líná, jako on. Narozdíl od něj více trénuje a nespoléhá tolik na svojí inteligenci, jako spíš na kombinaci jutsu jejich rodiny a dovedností taijtsu. Je v týmu s dvěma dalšími ninji, kteří jsou zcela pro povídky nepodstatní, takže je ani nebudu jmenovat.
Měří 170 cm, váží 50 kg, takže není nijak moc vysoká ani tlustá. Krevní skupinu má stejnou jako Shikamaru (viz Konoha.cz kdyby to někoho zajímalo) a její oblíbené jídlo je hamburger.
Dá se o ní řict, že moc neprojevuje své city, je spíše chladná a odměřená. Na chumminských zkouškách se poprvé setkává s Kankurem (kvůli kterému vznikla) no a jak to s nima bylo dál zjistíte v připravované povídce, která nebude vulgární, ale spíše taková moje upravená verze Naruta, jak to s těma dvěma bylo. Pro začátek můžu jen říct, že Kankura začala víc pobírat až potom, co zachránil Kibu. Nikdy neměla chorobnou touhu po Sasukem, stejně jako její bratr ho nemá ráda.
A nebo že by nám Shikamaru něco tajil? xD
Narozeniny má 29. března. Má ráda zelenou barvu a její nejlepší přítelkyní je Shin Kimizuka, což je další moje OC, která bude potřebná pro jiné povídky. ^^ Snad je to vše a nic jsem nevynechala. Ačkoliv to zní jako málo, víc bude v připravované povídce, proto nechci moc spoilit.
Voila a Shikara sama. Shippuuden verze, tu mladší se mi moc dělat nechtělo. Představte si shikamara jako holku, jen míń odulýho a víc krásnýho, přesně jako je v Shippuudenu xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31% (9)
Léto 27.6% (8)
Podzim 20.7% (6)
Zima 20.7% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama