Pyžamová párty v Konoze - InoSai

7. srpna 2016 v 22:10 | Soloween |  Povídky (jednorázovky)
Ku příležitosti oslavy zvolení nového Hokage (Naruta, jak jinak) se v Konoze konala afterparty i s přespáním. Jedná se o velkou pyžamovou párty, která se může každou chvíli neskutečně zvrtnout kvůli přemíře vypitého alkoholu a blbostí, které se v tomto stavu vymyslí. Jednou z nich je například hra flaška, se kterou přišel poněkud podnapilý Kakashi. A samozřejmě Gai, aby dokázal, že síla mládí nemá meze, ho v tom podpořil.

Ino seděla v kroužku okolo flašky. Sedělo se střídavě ninja a kunoichi. Ačkoliv jí lichotilo, že sedí mezi Kotetsu a Izumem, cítila se trošku stísněně, pokud by její otáčka flaškou vyšla na jednoho z nich. Sice byli oba dva velmi pohlední, dívky je pronásledovaly až do oné místnosti a nejedna babča po nich vzdychala, Ino se nemínila líbat s nikým, kdo byl o tolik let starší.
,,Tak a teď točíš ty, Ino!'' Zvolala vesele Sakura a už jí cpala do ruky flašku, aby se také zapojila do hry a nekoukala na ostatní jen jako nějaký voyeur. Ačkoliv většinou Ino bývá hvězdou večera a středem pozornosti, dnes se po pátém panáku držela trošku zpátky a nepřdváděla své krásné vlasy a světové vystupování všem nádherným mladíkům. Uchopila flašku, kterou jí podávala Sakura a položila jí na zem doprostřed kruhu. Vytočila ruku do boku a poté flašku roztočila co nejvíce to jen šlo. Ale v jejím stavu se první pokus neobešel bez nehod. Flaška jí vylétla z ruky a trefila poblíž sedícího Kibu do kolene. Ten se za něj okamžitě chytil a padl na záda jako prase při posledním stádiu poté, co ho střelí na honu. Chvíli vyl, dokud ho Sakura neuzemnila, aby nedělal scény a nepředváděl se. Ino vynadala a řekla jí ,že má druhý pokus a ať se pokusí nikoho už nezranit. Významně při tom pohlédla na Kibu. Ino na ní udělala své obvyklé gesto s vyplazeným jazykem, zamumlala něco o jejím čelem, načež Sakuru museli usadit čtyři ninjové, aby nikoho nezamáčkla do země a hrálo se dál. Na druhý pokus už Ino nikoho nepraštila. Flaška prořízla vzduch a roovala na zemi přes všechny okolosedící. Napjaá chvilka ticha trvala až do chvíle, než se zastavila a hrdlem ukázala na Saie, který si zrovna četl příručku, ja khrát flašku. Líbání měl podle všeho očividně zvládnuté. Když uslyšel napjaté ticho, odtrhl se od malé knížečkyv jeho rukou a rozhlídl se udiveně po ostatních, proč na něj všichni zírají. Pak se podíval na zem a dovtípil se. Už už mu Ino chtěla říct, že v podstatě jí má jen políbit a o nic víc nepůjde, načem ji překvapil svou neočekávanou iniciativou.
,,Doufám Ino-chan, že se ti to bude líbit. Stihl jsem si víceméně přečíst pravidla, ale zklamalo mě, že v tom nijak nebude figurovat můj p-...'' Než stačil doříct své oblíbené slovo na P, tak ho Sakura uzemnila a řekla mu ,že tyhle sprosťárny nebude poslouchat a ať to jsou provést ven, že tohle tedy slyšet ani vidět nemusí. Ino jen pokrčila rameny, mile se na Saie usmála a vyšli spolu do chladného večera.
,,Sai-kun, dopředu tě varuji, jestli hodláš dělat nějaké nepatřičnosti, které sis přečetl v té svojí...'' Víc neřekla, protože ji chytil, přitáhl k sobě blíže a jeho měkké rty se ocitly na těch jejích. Jen zalapala po dechu a užívala si tu chvíli, kterou si chtěla pamatovyt už napořád. Země se jí zhoupla pod nohama a zatočila hlava, jako kdyby najednou byla strašně moc opilá, ale zároveň hrozně rychle vystřízlivěla. Jako by ji ponořili do teplé vody, která jí postupně zahřívala od konečků prstů po celém těle. Cítila z něj slabou vůni svitku a inkoustu. Opřela se rukama o jeho ramena a pootevřela ústa. Ucítila jeho dech vonící mátou a zaznamenala slabý úsměv. Takový, který věnoval pouze jí, kdykoliv se spolu někde ocitli sami. Jakoby celá tahle noc byla stvořená jen pro ně. Ona se svými světlými vlasy jako luna na nebi, on jako temná noc a sníh, který pokrýval vše okolo. Dva naprosté protiklady, které vytvořili dohromady něco neskutečného. Ještě hodnou chvíli poté stáli venku na chladném nočním vzduchu, kdy on ji objímal zezadu a pozorvali noční zimní krajinu, která jako by vypadla ze snového světa. Na nebi zářily hvězdy, zevnitř se ozýval smích jejich přátel a sníh se třpytil v nejrůznějších odlescích barevného spektra. Ino věděla, že si tenhle okamžik bude pamatovat navždy.


Tak , první díl z nevím-kolika-dílné-série je na světě. Doufám, že se bude líbit a že bude zájem i o další díly, které bych ráda pro vás napsala. Velkou inspirací mi byla tahle písnička :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama