Loutka stínu

11. srpna 2016 v 22:30 | Soloween |  Povídky (jednorázovky)
Pairing: Kankuro x Shikara
Přístupnost: 18+
Obsah : OC, love, sex, hardcore (aspoň doufám)
Tak snad se líbí :3 Profil Shikary dodám. Ale je to moje OC dvojče Shikamara.
Tag: love, naruto povídka, kankuro, fan ficton, naruto fanfiction, shikara, OC, sex

Ležím na posteli a dívám se na její tělo, jak se kroutí do rytmu hudby. Vrtí se a pomalu si stahuje to miniaturní tričko, který jí beztak nic moc nezakryje. Přes rameno na mě hodí provokativní pohled, jakej umí jenom ona. Ooo, dohajzlu, ona je úplný peklo v mým rozkroku! Zavrtí bokama ještě o trochu víc a blíží se ke mně. Chytne mě za ruce a ty si položi na boky. Ne proto, abych jí objímal, ale aby je použila ke svlečení toho zbytku, co má na sobě. Kurva, jak mě to rajcuje! Sleduju každej její pohyb. Její boky, zadek, prsa... Slintám u toho jako pes. Trochu zaspolupracuju a začnu jí stahovat kalhotky, až u toho spokojeně zavrní. Jak já miluju ty chvíle, když se promění z puťky na tuhle bohyni. Chytnu jí za zadek a přitáhnu k sobě. Uslyším její uchechtnutí.
,,Nene, takhle rychlý to nebude brouku.'' A s tím mě odstrčí. Nakloní se ke mně blíž a kousne mě do krku. Proč to vždycky tak natahuje? Ale nebudu říkat, že se mi to nelíbí. Rukou mi přejede přes hrudník až ke kalhotům. Zatváří se celkem spokojeně, když zjistí, že ta její show na mě měla nějakej efekt. Naoko otrávěně obrátím oči v sloup, ale pousměju se u toho. Nečekaně mě chytne za koule a lehce stiskne. Aale, to tu ještě nebylo! Začnu dýchat trochu zrychleně a zírám na ní. Teď chci jen jí a nic víc. Rukou zajede za lem kalhot a stáhne mi je. Přestanu dýchat. Chytne mě za něj a začne honit. Ne lehce a potom zrychlovat, nasadí plný tempo hned odzačátku. Pomalu se přestávám ovládat. Skloní k němu hlavu začne kouřit. Jooo, tohle sem potřeboval! Zakloním hlavu a užívám si ten pocit. Postupně zapojí i jazyk a zuby. Sakra holka, ty mě chceš přivést k šílenství! Cítím její zuby, jak mi přejíždí po celý dýlce, odshora až dolů a zpátky. Takže dneska na to chceš jít tvrdě,jo? V tu samou chvíli, co si to pomyslím, tak přestane a povalí mě na postel. Z útrob nočního stolu vyloví pouta a připoutá mě k čelu postele. No sakra, ona si chce hrát? Akorát mi nechala tričko... Jenže v tu samou chvíli odněkud vyloví i kunai a aby se neřeklo, tak ho na mě rovnou rozřízne. Už už čekám, že na mě nasedne a bude to rychlejší, ale ona se jen o mě začne třít a tím mě přivádět k šílenství ještě víc. Ne ani kvůli tomu, že musím čekat, ale protože ty pohyby slouží k tomu, aby se udělala ona, ne já. A to mě na tom tolik vzrušuje. Cítím jak je vlhká a chci víc. Kdybych neměl připoutaný ty ruce, chytil bych jí za boky a vrazil ho do ní nadoraz. Shikara se mezitím kroutí čím dál víc a víc. Kdybych mohl tak aspoń něco dělat. Trošku dosedne, ale ne moc. Očividně mě chce trápit ještě víc. Zase se zavrtí a pak sesedne dolů úplně. Nehty mi přejede po hrudi až přes břicho. Ucítím jen slabé pálení a zůstanou na mě vyryté rudé cestičky, kudy projely její nehty. Pak odněkud vytáhne malej bíčík. A kurva! Projede mi hlavou. Tohle už bude bolet o něco... Ani nestihnu dokončit myšlenku a první úder přistane. A další. A další. Pěkně to štípe a neomezuje se jenom na jedno místo. Svoje údery si pěkně promýšlí a rozmisťuje je rovnoměrně všude. Ačkoli to zní bizarně, vzruší mě to ještě víc, než to škrábání. Úplně jí vídím ve vysokých podpatcích a latexových oblečku dominy. Ne že by jí to neslušelo. Když usoudí, že už jsem dost zmlácenej, odloží tu šílenou věc na stolek. Natáhne se k poutům a uvolní mi ruce. V tu chvíli se přestanu ovládat. Jeden rychlý pohyb a pozice jsou vyměněný. Ona dole a já nahoře.
,,Tak a teď si budu já hrát s tebou kočičko.'' Oznámím jí, zatímco jí svážu ruce šátkem, který seberu ze země. V očích jí jde vidět trochu strach, ale i vzrušení z toho, co se bude dít. Konečně můžu bejt ten iniciativní já. Neztrácím s ničím čas a hned jí chytnu za prsa. Ona jen protočí oči v hraném gestu ''typickej chlap'' , ale přestane se xichtit hned, co si začnu pohrávat s jejíma bradavkama. Nejdřív jen prsty, potom i jazykem a zuby. Vzrušeně se prohýbá v zádech a sténá. Nojo, já holt vím, jak na ní. Když se dostatečně nabažím jejích vnad, sjedu ústy níž k jejímu klínu. Roztáhnout jí nohy mi nedá moc práce, skoro by to udělala za mě. Nejdřív do ní zasunu jeden prst. Je už pěkně vlhká. Párkrát ho zasunu a vytáhnu. Sténá víc a víc.
,,Doprdele, tak už ho do mě vraž!'' Prosí Shikara. Škodolibě se zasměju. Ačkoliv mi stojí tak, že mám pocit, že mi každou chvíli praskne vzrušením, jestli s tím už něco neudělám, rozhodnu se jí ještě chvíli trápit.
,,Nene lásko, takhle rychle by to nešlo.'' Udělám jí přesně to, co ona dělává vždycky mně. Skloním hlavu a začnu jí jemně dráždit jazykem na těch nejcitlivějších místech. To už sténá o mnohem víc hlasitěji.
,,Kankuro...přísahám...ž-že...jestli to hned neuděláš..'' Snaží se ze sebe dostat mezi vzdechy.
,,Tak?'' Zeptám se a provokativně do ní vrazím dva prsty až nadoraz a zahýbu s nimi. Shikara se jen prohne v zádech a vykřikne.
,,Tak z tebe vymrdám duši, jen co se z toho dostanu!'' Vyhrožuje mi a tuším, že to asi myslí vážně. Tenhle její dodatek mě dodělá úplně. Lehnu si nad jí, přejedu jí s ním po nejcitlivějších místech, co nejpomaleji, aby jí to ještě víc vyrajcovalo a pak ho do ní vrazím bez zdržování.
,,Aaaáááh..!'' Shikara už netlumí svoje výkřiky kousáním do rtu. Začnu se v ní rychle pohybovat a přirážet plnou silou. Kdyby začal pomalu, asi bych se už z toho natahování zbláznil. Ona jen leží a užívá si to. Rozvážu jí ruce a ty se hned přesunou na moje záda a začne zarývat svoje nehty do mojí kůže. Přirážím čím dál tím rychleji. Tohle brutální tempo dlouho nevydržím,ale co. nažhavila si mě, tak ať taky počítá s tím, co to udělá. Je tak krásně úzká. Ucítím její zuby na svém krku. V kombinaci s tím vším, co v tu chvíli prožívám se blíž čím dál tím víc neoddálitelné. Naposledy přirazím a udělám se do ní. Pak se svalím na postel vedle ní. Ona se jen spokojeně zavrtí, jakože přesně tohle potřebovala. Záda mám úplně rozdrápaný, ale tak co, klasika. Jen nevím, co řekne Shikamaru, až zjistí ,že mu píchám sestru.
Tak moje další povídka a trošku míň romantiky. Snad je to lepší, než ty předchozí. Taky to píšu už třetí den. :D Tak snad se líbí. Jo a inspirací mi tentokrát byla písnička od Beyoncé. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oblíbdné roční období?

Jaro 31.3% (10)
Léto 31.3% (10)
Podzim 18.8% (6)
Zima 18.8% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama