Červenec 2016

Jewerly!!

27. července 2016 v 19:28 | Soloween |  Fashion
A další mojí obrovskou slabostí jsou šperky. Je jedno, jak moc velkej diamant to má, ale ten můj musí být největší! Zatím si vystačím s falešným na prstýnku ze Sixu, ale časem...
No, kochejte se galerií...

Heaven

27. července 2016 v 19:16 | Soloween |  Fashion
Jen tak jako vždycky prolejzám fb, co je tam za pěkný hadry, jídlo, boty a doplňky, když v tom na mě mezi všemi těmi obrázky vykoukne tahle nádhera od Giuseppe Zanotti. Jsou ze stránky Strictly Wedding, která přidává různě barevně laděné obrázky jako tipy pro vaši svatbu. Plus k tomu vždycky řeknou, odkud jsou šaty, boty či design. Mně osobně se teda tyhle moc líbí, i když já bych na takových podpatcích asi nedokázala chodit. Ale co, umřít v krásných botech, to se smí!
A co vy říkáte na tyhle krásky?

Stín vášně

25. července 2016 v 22:07 | Soloween |  Povídky (jednorázovky)
Pairing: TemaShika
Dostupnost: 18+
Tag: Temari , Shikamaru, TemaShika , ff, fan fiction , povídka, love
Jedná se o mojí první povídku na toto téma, tak snad se bude líbit. :)

Konečně večer, pomyslí si Temari a padne unaveně do postele. Měla za sebou hodně náročný den cvičení mladých shinobi a kunoichi, kteří byli tvrdohlaví a nenechali si absolutně poradit, takže se s nimi pořádně zapotila. Po chvilce ležení a zírání do stropu usoudí, že by se mohla jít osprchovat, tak se pomalu zvedne z postele a jde do koupelny. Shodí ze sebe svoje černé kimono a pustí horkou vodu. Pomalu z ní začne odtékat všechna únava a příkoří dne. Horko, které jde z vody, v ní probouzí novou energii i jiné touhy a potřeby, které se snažila celý den držet na uzdě. Vláčně si rukou přejela po těle, aby setřela i poslední zbytky pěny. Lehce sjela od krku k prsům, představujíc si, že to nejsou její ruce, ale jeho. Začala se zlehka dotýkat svých prsou a poté přidávala na intenzitě. Obkroužila prstem bradavku a tiše vydechla. Představovala si jeho teplé ruce na svém těle a vzrušovalo ji to tak, jako nic jiného. Poté sjela rukou ještě níže, přes břicho až mezi nohy, kde nahmatala svůj poštěváček a zlehka ho stiskla. Přesně tak, jak by chtěla, aby to udělal on. V duchu pře sebou viděla jeho hnědé oči a ironický úsměv, který se jí na něm tolik líbil. Vzrušením vydechla, zatímco si celou dobu představovala, jak tam s ní je, že rozhodně není sama. Její sebeuspokojování začalo nabývat na intenzitě. Třela se více, mačkala si prsa a pouštěla na sebe proud vody. Zpomalila, až když cítila, že už to dlouho nevydrží. Pak na ní přišla vlna orgasmu. Ve své mysli byla ale někde úplně jinde. V posteli, kde jí objímal on a šeptal jí ty nejkrásnější věci, jaké mohl. Když bylo po všem, vypnula vodu, osušila se a šla do vedlejší místnosti.
Mezitím se už skoro úplně setmělo. Došla k oknu, aby ho zavřela, ale všimla si, že na parapetu leží drobná zrníčka písku. Ihned zpozorněla. Někdo tu s ní je! Neměla po ruce nic, čím by se bránila a na sobě měla jen osušku. To jsem teda opravdu skvělá kunoichi, při prvním napadení jsem skoro nahá a ještě se nemám čím bránit. Na stolku půl metru od ní ležel kunai. Vetřelce tušila, že se skrývá někde v pokoji za jejími zády. Rychle se jí v hlavě sestavoval taktický plán. Bude se tvářit, že si ničeho nevšimla a že jen kouká z okna, pak rychle chytne kunai a hodí ho po neznámém. Využije jeho nepozornost a dostane se ke svému vějíři a pak už by měla být schopná se ubránit. Pomalu se naklonila z okna a pak nečekaně vyrazila ke stolu. Protivník byl ale rychlejší.
,,Technika stínového spoutání!'' Vykřikl a Temari úplně znehybněla. Nejen proto, že byla chycena do jeho stínu, ale také kvůli tomu, kdo ji do toho stínu chytil.
,,Věděl jsem, že se tohle překvapení neobejde bez trošky dramatu, ale jen jsem tě chtěl pozdravit. Tak teda ahoj.'' Dořekl a usmál se tím svým neodolatelný lenivým způsobem, který jí vždycky naprosto odzbrojil. Poté ji pustil ze svojí techniky.
,,Mimochodem, máš pěknej ručník. '' Řekl, zatímco se vydal k posteli, na kterou se natáhl, aby mohl dělat svou oblíbenou činnost - nic.
Temari se trochu zastyděla a snažila se ten kousek látky natáhnout, aby zakrýval co nejvíc, ale moc to nešlo.
,,Co tady děláš?'' Zeptala se trochu v rozpacích a šla blíž k němu. Shikamaru zvedl hlavu a usmál se na ní.
,,Měl sem tady nějaký otravný vyřizování, který chtěl Naruto, tak jsem si řekl, proč nevyužít situace a vidět jedinou osobu v Suně, který nehrabe tak, že zabíjí lidi nebo si nepovídá s loutkama?'' Začal narážet na oba její bratry. Přešla jeho poznámku mlčením a naznačila mu, aby se zvedl z její postele.
,,Ale notak, sotva jsem si lehnul.'' Začal se bránit Shikamaru. Po chvíli se ale zvedl a na něj velmi neočekávanou rychlosti se k ní přiblížil. Ucítila na tváři jeho horký dech. Naklonil se k jejímu uchu a pošeptal jí:
,,Přece bych nevynechal jedinou návštěvu v Suně, kvůli který stojí za to se nechat trochu pocuchat od kunaie.'' Po tomhle přiznání jí naskočila husí kůže. Jeho dech jí zašimral na krku a ucítila, jak jí zlehka políbil na ušní lalůček. Skousl ho mezi zuby a vydala tichý sten.
,,Shikamaru, o co tu jde...', nedořekla, protože ji umlčel svými rty. Chutnaly slaně a připomínali jí slunečné dny v Konoze, kdy s ním ležela na louce pod stromy, dívali se na oblohu a jen tak si povídali. Vždycky přemýšlela, jaké to je ho líbat. Teď už to věděla.
,,Pšš...chci, ti už dlouho něco říct, co ale slova nevyjádří tak přesně, jako činy'', pošeptal, jen co na chvíli oddálil své rty od těch jejích. Poté se k nim opět hladově přisál a rukama ji objal. Položila mu ruce na hruď ne proto, aby ho osahávala, ale aby se mohla zachytit. Rychle se však vzpamatovala a začala mu rozepínat vestu. On to měl s jejím svlečením poněkud snazší, ale nikam nespěchal. Chtěl si to poprvé užít a doufal, že i pro Temari to bude poprvé. Dárek jí předá až potom.
Začala jí pomalu přemáhat touha. Jejich líbání se z pomalého ochutnávání změnilo v něco divočejšího a živočišnějšího. Sálala z nich obou ohromná touha, která potřebovala být naplněná. Celé roky nevyslovená slova z nich teď proudila v podobě polibká a doteků, které si vyměňovali. City, které byly skryty, konečně vypluly na povrch.
Když mu svlékla i kalhoty a on před ní byl jen ve spodním prádle, musela se v duchu pousmát nad klanovým znakem, který zdobil jeho zelené trenky. Jeho ruka mezitím prozkoumávala její záda, až nahmatal uzel, který držel osušku a povolil ho. Osuška spadla na zem a odhalila Temari. Snažila se překrýt rukou, ale stejně snadno, jako ji vztáhla nahoru, si ji nechala Shikamarem odtáhnout dolů. Políbil jí na krk a pomalu začal přistupovat blíže k ní. Pochopila a couvala ke svojí posteli, aniž by se ohlédla. Lehli si vedle sebe, zatímco ona rukou přejížděla přes jeho hruď. Vždycky věděla, že není žádnej chcípáček, přeci jen byl shinobi, takže svaly musel mít, ale tohle překonávalo všechny její představy.
,,Tam předtím, když si byla v koupelně....když jsem prolezl oknem, něco jsem zaslechl a tak jsem se podíval.. omlouvám se, nevěděl jsem, co si dělala...'' Přiznal se v jednu chvíli, když se zrovna dívali jeden druhému do očí. Temari úplně zčervenala a nevěděla co říct. Aspoň, že při tom tentokrát nevyslovovala jeho jméno.
,,Nestyď se za to, náhodou to bylo docela sexy..'' Povzbudil jí Shikamaru a vykouzlil jí tím na tváři rozpačitý úsměv. Aby přerušil tuhle trapnou chvilku doznání, znovu ji políbil. Na rty, na krk, na klíční kost. Prolíbával se k jejím prsům a Temari jen tlumeně sténala. Dostal se k její bradavce. Obkroužil jí jazykem a začal sát. Chvíli si s ní pohrával lehce zuby, chvíli jazykem, až se z toho celá kroutila. Rukou mezitím sjel přes břicho až k jejímu pohlaví. Našel její poštěváček a začal ho zlehka třít prsty. Temari zakňučela slastí.
,,Shikamaru...'' Vydala ze sebe mezi steny. Pousmál se potěšením, že ačkoliv to dělá poprvé, tak není zas takové dřevo a že se ty Saiovy příručky přece jen v něčem osvědčily. Ukazováčkem našel vchod do její pochvy a pomalu kouskem prsty zajel dovnitř. Temari se začala prohýbat ještě víc a bylo jasné, že orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Jeho stále v trenýrkách tlačila neústupná erekce nejen z toho, co jí prováděl, ale také z toho, jaký na ní měl pohled. Když dozněl další Temariin orgasmus, podívala se na něj pohledem, ve kterém bylo jasně napsané, že má něco za lubem. Jedna její ruka si ho přitáhla blíž k sobě, zatímco ta druhá mu zmizela v trenkách rychleji, než bys řekl rasengan. Popadla ho a začala pohybovat rukou nahoru a dolů. Různě s ní kroutila, hýbala zápěstím, dráždila ho palcem na žaludu, až z toho byl celý rozbolavělý. Sehla se k němu hlavou a vzala ho do úst. Zezačátku se trochu zakuckala, ale pak srovnala tempo a začala ho i dráždit jazykem, zatímco si ho strkala stále hlouběji do krku. Shikamaru věděl, že už to déle nevydrží, tak jí zastavil, aby vše ještě o chvíli oddálil. Stáhl si i to poslední, co mu z oblečení zbylo a podíval se na Temari, aby se ujistil, že opravdu chce. Ta jen přikývla. Lehl si na ní. Rukou ještě zkontroloval, jestli je správně vlhká, což se neobešlo bez jejího zasténání. Nasadil ho na její okraj a zatlačil. Šlo to skoro bez odporu, který ale rychle přerušilo jeho pravidelné přirážení. Pochvíli sténali už oba dva. Temariiny nehty se mu zarývaly do zad a tlačila ho k sobě ještě víc.

,,Tvrději..'' Ozývalo se pod ním. Věděl, že už tohle tempo dlouho nevydrží. Zrychlil a připravil se na vyvrcholení, které se dostavilo záhy. Udělal se do ní. Chvíli tam spolu takhle leželi, užívajíc si doznívajícího orgasmu, načež se svalil vedle ní. Notnou chvíli si ještě povídali. O všem a o ničem. Byla šťastná, že je konečně zase s ním. A ještě víc z toho, co jí dal. Nikdy nevěřila, že z takového návrhu bude mít radost. Ale což, paní Nara nezní zase tak špatně.

Svatební šaty

18. července 2016 v 19:17 | Soloween |  Videa
To sem takhle jednou zase lozila po youtube a našla jedno zajímavý video o svatebních šatech, napříč Asií. V zahraničí je kanál BuzzFeed hodně známý, ale těžko říct, zda-li i tady v Čechách. No nic, nebudu k tomu moc zbytečně plkat, přináším video, ve kterém je všechno ukázaný a hezky popsaný. :)

Přivítání

17. července 2016 v 18:17 | Soloween |  Moje kecy
Takže ahoj, vítejte na mém novém blogu. :) Předem chci jen říct, že blog jsem podědila od jedné spoluhráčky ze hry, chtěla se ho zbavit a mně se nechtělo zakládat si úplně nový, takže jsem to přebrala. Prý kvůli konfliktu se čtenáři ho zrušila. Takže ať už tu měla cokoliv, prosím nepište mi tu nějaké sprosťárny, blog už nevede jedna a ta samá osoba. Děkuji. :) A o čem tenhle blog bude? No, řekněme, že v něčem se trošku budu možná opičit, protože se mi líbil nápad s outfity podle různých postav z filmů a pohádek :D (snad to nevadí). No a dále budu psát povídky - jednorázovky i na pokračování. A tak nějak se vyjadřovat ke všemu, co mě zajímá. Nebudu asi psát zrovna nijak moc pravidelně, těžko říct. Ale snad se časem najdou pravidelní věrní čtenáři, kteří se vždycky rádi vrátí a přečtou si něco z toho, co můj chorý mozek vyplodí :D